Stěžovali byste si na pošťačku?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Miasofi
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 09.01.19 11:07
Stěžovali byste si na pošťačku?

Stěžovali byste si na pošťačku, která odmítne donést důchod? Věc se má tak, že mamka v pondělí čekala důchod a šla hlídat děti bratrovi, tak volala na poštu, jestli by byli tak hodní a donesli jí ho. Paní říkala, že není problém. Bydlíme v jedné vsi, my na začátku, bratr na konci a chodí u nás dvě pošťačky. Ale nikdo nepřišel a odpoledne bylo na poště zavřeno. Tak mamka tam včera volala a paní se moc omlouvala ale že paní pošťačka řekla, že tam nepůjde, že je to daleko. To jako co? Není to poprvé, co odmítla někomu donést poštu. Ale tentokrát mě to fakt naštvalo. Není to žádná samota, normální ulice, kde je pět domů. To jako pošťačka si sama určuje kam půjde?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 6 inzerátů 09.01.19 11:11

Nedavno jsem si na dorucovani ceske posty taky stezovala a vysledek nula, nula, prd :roll: usetrila bych si cas a nervy, ptze jejich odpovedi dokazi opravdu nastavat :nevim:

Příspěvek upraven 09.01.19 v 12:57

Králičice
Extra třída :D 13314 příspěvků 09.01.19 11:13

Pokud to není její rajon(byt bratra), tak ne.. Bylo by to slovo proti slovu..A paní neměla mluvit za pošťačku - měla se ji nejprve zeptat.

la_amanita
Kecalka 461 příspěvků 09.01.19 11:15

@Miasofi
Pokud to dobře chápu, nesla by důchod jinam, než do místa bydliště/místa určeného adresou? To by sice bylo od pošťačky hezké, ale představ si, že by takhle mohla nahánět půlku vesnice. Byla by to hezká laskavost, ale nic, co by sis mohla nárokovat.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1208 příspěvků 09.01.19 11:15

Tý jo, změnu adresy takhle na poslední chvíli nevím jak mají přesně ošetřenou. Vím, že si člověk může změnit datum doručení, ale místo si nejsem jistá. :think: Jinak stěžováním nic nezmůžeš, nám doručovali poškozené balíky opakovaně a taky se nám to nedařilo vyřešit.

Ajuše
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 09.01.19 11:17

@Miasofi tak pokud máte 2 doručovatelky, mají to evidentně nějak rozdělený a je jen na dobrý vůli jestli důchod na druhou stranu obce donese nebo ne. :nevim: . U nás by se třeba dobře prošla, takže by mě v tomhle počasí nepřekvapilo, že se jí nechce.

aledud
Kecalka 434 příspěvků 09.01.19 11:22

Já si stěžovala, protože pracuji v domově pro seniory, ale to bylo až tak, že ty peníze prostě vůbec nepřinesla v den kdy měla, prostě se ji nechtělo všechny obcházet!!! Přes 5 spojení jsem se dostala na nějakou její vedoucí, ta se omluvila, ale taky si postěžovala, že prostě nemá lidi, pak se jich vystřídalo ještě asi 5 a až poslední 2 měsíce je pošťačka super, pokud nemůže někoho najít, přijde za mnou poptá se atd., takže je to fakt o lidech. Nicméně opravdu pokud to nebyl její rajón, popř. až třeba na konci a někdo by ji přepladl a peníze už neměla v tu dobu mít, taky se ji v tomto případě nedivím…

Kriss Tina
Echt Kelišová 7506 příspěvků 09.01.19 11:24

Tak pokud to není v rámci její trasy tak se nedivím, ono ty pošťačky už tak mají docela velký rajony, pokud by to měla nést na druhý konec vsi tak si asi dost zajde… Navíc když tam volá až ten den kdy se to doručuje, tak už to ani nestihne předat kolegyni, která třeba chodí tu druhou půlku. Já být ta pošťačka tak se taky netrmácim s jedním dopisem přes celou ves do jiného rajonu, navíc v tomhle počasí, ale nemá to slibovat no…

Addka1
Stálice 82 příspěvků 09.01.19 11:25

Myslím si, že není její povinnost nosit něco na druhou stranu vesnice když adresa doručení je určená jinam. To by byla spíš jen její dobrá vůle prostě.

AstraG
Závislačka 4438 příspěvků 09.01.19 11:26

Nezlob se na mě, ale tady je v právu pošťačka, ano má určený rajón, a nebude přeci měnit trasu proto, že nejste doma. A že jste si volali na poštu, ať vám to laskavě donese jinam? Za mě vrchol neslušnosti. Kdyby si takhle každý diktoval, ty ženský by se uběhaly.

beruska9
Extra třída :D 10892 příspěvků 09.01.19 11:26

Ne, chteli jste po ni sluzbu navic, na stiznost to neni.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 09.01.19 11:27

Nestěžovala. Není její povinnost nosit poštu tam, kde se zrovna adresát nachází. To by taky mohla nosit poštu Vencovi do hospody, nebo paní Vomáčkové na rozcestí u dubu, protože je zrovna na houbách :roll: Neměla to slibovat, ale nevíme jak to bylo. Kdo to slíbil, jestli si informaci předali a tak. Čili byla bych vděčná, kdyby důchod donesla, ale rozhodně bych nebyla nafučená, že na základě telefonátu neběhá pošťačka po všech čertech.

Anik
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 09.01.19 11:30

nebyl to její rajon, takže pouze její libovůle. Ke stížnosti není absolutně důvod. Když chcete změnit místo vydání peněz, dělá se to úplně jinak.

Miasofi
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 09.01.19 11:30

Právě že se jednalo o její rajon. Dokonce to objíždí autem. Ale prohlásila, že se jí tam nechce. Mamka už takto během let dvakrát poprosila o donesení důchodu k bratrovi a nebyl problém. Proto jsme nějak nepředpokládaly, že tentokrát bude. Stěžovat si teda nebudu, nejspíš to nemá cenu ale kdyby aspoň nebyla taková můra. Je to důchodkyně a už vyštvala dva mladé pošťáky, kluka a holku. Jen, aby to mohla dělat ona. Chápu, že i důchodci si potřebují přivydělat ale jak k tomu přijdou ti mladí?

Lalelale
Závislačka 3459 příspěvků 09.01.19 11:33

@Miasofi změna adresy po telefonu, to by byla její libovůle a opravdu to na stížnost není. Pardon, ale mně přijde hrubé už jen to, že považujes za samozřejmé, že pošťacka půjde kam si zavoláš jen proto, že nejste doma :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >