Jak mi může pomoct?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 21:07
Jak mi může pomoct?

Zdravím, píšu tohle anonymně kvůli ochraně. Mám menší dotaz. Poslední dobou mám docela problémy a deprese a ve škole to jde vcelku vidět. Ještě předtím jsem hodně pomohl jedné holce, která taky měla dost silný deprese, teď už je v pohodě, našla si i kluka, podle toho co říká si myslím, že je to blb, ale nechci aby jí nechal, protože jsem vážně rád, že je šťastná. Říká, že mi to chce oplatit a hodně se mi snaží pomoct, každý den mi píše jak mi je, pořád mě objímá, ptá se mě jak mi je, a jde semnou i ze školy, a ikdyž jde se svým klukem, tak jdeme za ním a povídá si semnou a asi na mě ten kluk žárlí. Ikdyž mi pomáhá vážně hodně, tak pořád říká, že si myslí, že to není dost a chce mi pomoct víc. Vážně si toho vážím a nevím jak jí na to už odpovědět, krom, že toho pro mě dělá hodně. Doufám, že to není zdlouhavé a děkuju vám za pomoc.

Reakce:
Jeanny21
Kecalka 194 příspěvků 08.01.19 21:11

Je dobré mít takovou podporu. Toho si opravdu važ. Ale nevím, s čím přesně chceš poradit. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 21:21

@Jeanny21 Jak jsem říkal, vážně si toho vážím, otázka je, co jí mám říct. Pořád se mě ptá, jak mi může pomoct víc, protože si myslí, že je to málo. Ale to co pro mě dělá je pro mě úžasný, ale i tak mi chce víc pomoct, otázka je co jí mám říct na to, když se mě zeptá:„jak mi může pomoct“. Vždy řeknu, že toho pro mě už teď dělá dost, ale prý ne :nevim:

axelina
Závislačka 2611 příspěvků 08.01.19 21:24

tak jí řekni že nic víc už dělat nemuže než už dělá

Jeanny21
Kecalka 194 příspěvků 08.01.19 21:27
@Anonymní píše:
@Jeanny21 Jak jsem říkal, vážně si toho vážím, otázka je, co jí mám říct. Pořád se mě ptá, jak mi může pomoct víc, protože si myslí, že je to málo. Ale to co pro mě dělá je pro mě úžasný, ale i tak mi chce víc pomoct, otázka je co jí mám říct na to, když se mě zeptá:„jak mi může pomoct“. Vždy řeknu, že toho pro mě už teď dělá dost, ale prý ne :nevim:

Aha, jo tak, tak to je těžký. Nic mě nenapadá. Mě osobně by po čase bylo asi protivný, kdyby se mě furt ptala na to samé a já jí furt přesvědčovala, takže už bych asi neodpovídala. Ale chápu, že to asi nejde :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Matka utýraného chlapečka (†3) Simona: Je na svobodě, do bytu si vodí kamarády!

Přání smrti i výzvy k lynčování se na Facebooku Simony T. začínají počítat po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >