Stlačenie brucha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gita17
Kecalka 184 příspěvků 10.11.18 11:50
Stlacenie brucha

Ahoj dievcata, ako to je so stlacanim bruska v tehotenstve? Vcera som sa pozabudla so stiahnutymi pritlacenymi nohami k brusku, citala som si knihu a po case som si uvedomila ze mi brni brusko a strpli nohy. Zmenila som polohu a bsetko preslo. Mohla som si pridusit dieta, to je neaka blbost nie? Ci?

Reakce:
xammy
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 10.11.18 11:52

Ne, nemohla sis pridusit dítě.

lachtanice86
Kelišová 6660 příspěvků 10.11.18 11:53

@Gita17 je to blbost

Martanka92
Kecalka 301 příspěvků 10.11.18 12:10

Já snad do 7 měsíce na břiše ležela i spávala a malá je zdravá skoro dvouletá

Gita17
Kecalka 184 příspěvků 10.11.18 13:09

Preco mi brnelo brucho ked nebolo nedokrvene?

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 10.11.18 13:22

Prosimtě, mysli logicky…brnění má neurologickou příčinu, tzn.když si přeležíš určitou část těla tak se přeruší vzruchy mezi mozkem a tou částí, tak ti chvíli část těla brní.Nedokrvená část těla, které chybí kyslík modrá a ztrácí cit..Aby se dítě přidusilo musel by být delsí dobu ztlačen pupečník aby jim neprochazel kyslík, což se jistě nestalo..Myslet :roll:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >