Užití clostilbegytu v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 15:31
Užití clostilbegytu v těhotenství

Máte zkušenost?
Měla jsem klasicky menstruaci, 5-9 dc clostilbegyt, a 11dc jsem na tehu testu našla //.
V příbalovemletáku je uvedena kontraindikace.
 Děkuji

Přečtěte si článek: Clostilbegyt a otěhotnění: Když ovulace nepřichází

Reakce:
denkat
Kecalka 365 příspěvků 09.11.18 17:39

Ahoj, hele těžko říct jestli to bude mít nějaký vliv či nebude. V první fázi cyklu se vyplavují estrogeny, které spouští ovulaci a clostík je jednoduše řečeno estrogen, v druhé fázi cyklu se uvolňují progesterony, které mají za následek nárůst deložní sliznice a její přípravu na přijetí oplodněného vajíčka. Pokud si těhotná tak žádná ovulace již nemůže probíhat, ale přísunem estrogenů navíc mohlo dojít k hormonální nerovnováze… jestli to nějakým způsobem může ovlivnit embryo, to opravdu netuším každopádně bych se asi raději, co nejdřív objednala k lékaři a vysvětlila mu situaci. Ten ti dokáže odpovědět asi nejlépe. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Lascivní pohyby, vyzývavé oblečení a postava dvacítky: Šinkorová všem vyrazila dech

Herečka Daniela Šinkorová (46) dokáže dost překvapit. I když za chvíli oslaví... číst dále >

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >