Wellness - teplota vody

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chris12
Povídálka 21 příspěvků 09.11.18 14:09
Wellness - teplota vody

Ahojky všem,

měla bych na Vás dotaz/zkušenosti ohledně koupání v těhotenství.

S manželem jsme dostali poukaz do Invie, který musíme uplatnit.
Tím, že se hodně bojím létání, tak jsem moře z důvodu stresu vyloučila.
Našli jsme si krásný Aqua hotel v Tatrách, kde jsou různé bazény.

Nevíte, jak je to s koupáním a teplotou vody?
Dle vyjádření hotelu se teplota v různých bazénech liší od 31° do 38°, myslíte, že to může být na škodu?
V době pobytu bych měla být ve 20. týdnu.

Díky moc za Vaše zkušenosti! :)

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6716 příspěvků 09.11.18 14:36

Tak normální teplota lidského těla je do 37 stupňů, takže ve vodě do této teploty nemůže dojít k přehřátí těla. A do teplejšího bazénu bych šla třeba jen na kratší chvíli, tak aby mi to bylo příjemné. Jinak přehřívání organismu je nebezpečné hlavně v 1. trimestru.

Popokatepetla
Závislačka 3180 příspěvků 09.11.18 14:46

Byla jsem v těhotenství (asi tak nějak v podobném týdnu) v termálech, ptala jsem se na to doktorky a říkala, že když nemám žádné komplikace, tak v tom nevidí problém a klidně můžu jet.

andelka83
Generální žvanilka 20152 příspěvků 11.11.18 16:29

Jela bych,to je teplota v pohodě.
My jsme chodívali do sauny,ale od jara jsme nebyli,od května jsem těhotná. Mohla bych max na chvíli do infra. Užijte si to.

herani
Povídálka 23 příspěvků 11.11.18 17:42

Já v těhotenství normálně chodila do termálů a žádné problémy jsem neměla :) Jediné co, tak bych si určitě pořídila tampony na koupání, ať nechytneš nějakou infekci ve vodě. Uživej a relaxuj ! :srdce:

Chris12
Povídálka 21 příspěvků 11.11.18 18:56

Moooc děkuji všem za odpovědi :-) Ještě jsem si o tom hodně načetla a opravdu by neměl být problém :-)
Přeci jen, nebudu tam naložená celý den :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >