Stokke Trailz - doplňky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Emadri
Kecalka 106 příspěvků 15.11.14 21:36
Stokke trailz - doplňky

Ahojky, poradíte kdo uz mate doma tuhle novinku jako my kočárek trailz, jake jsou k nemu doplňky? Myslím přímo ke kočárku jako třeba držák pití, letní sada apod. Já se třeba ptala na moskytieru a ta jen jen na xplory, myslíte ze bude pašovat i na trailz? Nebo letní sada? Prosím jen holky se zájmem o stokke díky :dance:

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
MillaJ
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 15.11.14 21:48

@Emadri Pro Xplory, Crusi i Trailz je sedačka stejná, takže letní sada ti bude určitě pasovat. Držák na pití je taky jeden a pasuje na všechny podvozky. Moskytiéra by měla být součástí kočárku. Ta na Xplory má zip kvůli té tyči, na Crusi se dělá bez zipu, takže u Trailzu to bude nejspíš stejné.

Emadri
Kecalka 106 příspěvků 15.11.14 22:02

Millaj děkuji, držák na pití máme ten pasuje, korbicku jsem zatím nevybalila tak třeba tam ta moskytiera je, ikdyz prodavačka říkala ze originál nemají :think:, a co letni sada na hlubokou korbicku? Já tak tajne doufám, ze na jaře bude nejaka novinka ;)

MillaJ
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 15.11.14 22:07

@Emadri Letní sada pasuje údajně jenom na korbičku Xplory, tedy stříška. Na Crusi/Trailz korbičce je stříška prý jinak uchycená a ani rozměrově není stejná. Ale slunečník určitě využiješ a možná i ta clona půjde nasadit.

MillaJ
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 15.11.14 22:14

@Emadri Ještě k té moskytiéře. Omlouvám se, popletla jsem to s pláštěnkou. :oops: Ta se dělá se zipem, a bez. Moskytiéra je se zipem.

Emadri
Kecalka 106 příspěvků 16.11.14 20:25

Tak jsem trailz vybalila a je u nej pláštěnka i moskytiera, tu letní sadu zkusím koupit až na jaře, v kazdem případe půjde na sportovní sedačku což je take fajn, díky holky :palec:

MillaJ
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 16.11.14 21:23

@Emadri Tak to je dobře, že tam moskytiéra byla. K té letní sadě - v Malvíku teď mají slevy v rámci nákupů s Maminkou, je to tuším 20% na prodejně a 8% v e-shopu, a mělo by se to vztahovat i na Stokke. Ale když počkáš do jara, třeba zase bude nějaký nový vzor :)

Amine
Nováček 7 příspěvků 10.01.15 13:50

Ahoj, mám komlet Xplory..nevíte, jestli na novinku Trailz bude pasovat sportovní sedačka z Xplory? Díkyy :-)

MillaJ
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 10.01.15 20:52

@Amine Bude. Sedačka pasuje na Xplory, Crusi i Trailz :)

Allbii
Závislačka 3121 příspěvků 26.01.15 06:38
Vlastnosti kočárku

Ahoj holky, ráda bych využila toho, že jsem našla tuto diskuzi, protože tento kočárek Stokke Trailz není tak častý a tudíž diskuzí je jako šafránu, spíše vůbec.
Doufám, že nevadí, že se ptám trochu mimo diskuzi, ale rozhoduji se teď mezi asi 2-3 kočárky, které koupit a Stokke Trailz mě zaujal, díky nafukovacím kolečkům a tím, že by měl být spíše i do terénu,
Tak bych se ráda, zeptala, jak jste s ním spokojené, kam s ním jezdíte, jestli jste kupovali i s korbičkou? Jak je vaše dítko s ním spokojené, jestli jezdíte autem, tak jak se vám nakládá apod.. Rozhoduji se ještě mezi Joolz, který jsem viděla na živo, ale je tam pár věcí, které mi nepasují a tak hledám ještě jinde.. Děkuji moc!! ;) :palec: :mavam:

Amine
Nováček 7 příspěvků 26.01.15 08:25

Ahoj, minulý týden jsem zjistila jednu důležitou věc u Stokke Trailz…Stokke stahuje tento „podvozek“ z trhu kvůli nebezpečí odlomení jedné části. Dle posledních informací by měl být nový, vylepšený, zpět v obchodech na začátku února..

Emadri
Kecalka 106 příspěvků 26.01.15 08:47

Jj to je pravda, my uz ten nas posilali zpet do norska, do mesice poslou druhy.

Allbii
Závislačka 3121 příspěvků 26.01.15 09:22

Vážně??? Ajaj, tak to děkuji za upozornění, neplánovala jsem koupit hned, počítala jsem tak s březnem, šle na prodejně jsem se na něj ještě neptala, jsem tedy z Brna a co jsem koukala na internetové stránky, tak mají jen Crusi, ale ten nechci právě kvůli podvozku :( potřebuji ta nafukovací kolečka. Ale myslím, že co jsem tak vyčetla, tak korbičkou Crusi i sedačka panuje i tady na ten podvozek je tak?? Dále by mě zajímalo, do jaké míry lze tento kočárek prát?? Jde celý potah např sporťáku sundat??
Dále je něco s čím jste s tímto kočárkem nespokojené??
Pořád porovnávám s Joolz, tento se mi designově líbí víc, ale jestli je opravdu lepší :) moc informací právě není :)
Kde jste kočárek kupovaly?
Děkuji moc!! :kytka:

Amine
Nováček 7 příspěvků 26.01.15 10:10

Já mám Xplory a sundat z té sportovní sedačky jde všechno a vyprat taky..snad jen tu stříšku nedávám do pračky. O Trailz uvažuju taky kvůli těm nafukovacím kolečkům. Jestli jsi z Brna, tak doporučuji Fun Baby v Modřicích..jsou výborní, všechno ukážou, poradí a objednají. Můžeš si to osahat. Brala jsem tam komplet Stokke do pokojíčku.

Allbii
Závislačka 3121 příspěvků 26.01.15 10:38

@Amine Ve FunBaby jsem byla, sice jsem tam nejdříve přišla s vizí iCandy, ale paní právě říkala, že je moc těžký a je pravda, že vychytávek moc nemá (jako např. průhled na sedící dítko, větrací korbička atp.) takže nám hnedka doporučila Joolz, o Stokke se ani nezmínila, je pravda, že jsem o něm ani moc nepřemýšlela, protože jsem do té doby viděla jen s těmi úzkými plastovými kolečky a ten je pro mě nepoužitelný :( nebudu jezdit jen na hladkém asfaltu :mrgreen: pak jsem se rozhodovala i mezi Britaxem (paradox cena o více jako polovinu nižší), ale šlo mi spíše o praktičnost, skládání bylo lepší, ale pak jsem se právě dočetla různé věci, které by mi vadily, že je sice složení velice jednoduché, ale tím systémem, jak je to udělané, je pak kočárek od koleček v zimě špinavý, tam kde sedí dítě. sundat to a vyprat nejde :roll: polohování dítěte taky nic moc.. takže jsem se vrátila k hledání něčeho dalšího a narazila jsem na ten Stokke Trailz, kvůli kolečkům.. ale v Brně ho právě nemají :( na stránkách myslím jen Crusi a Explory, ani jeden by mi nevyhovoval kvůli kolečkům :? i když jsou krásné.. No ještě se tam zajedu podívat, spíše mě teď zajímaly praktické věci, jako to praní a pod.
Jestli se mimču v té sportovní sedačce dobře spí, jestli to není třeba pro dvouleté díťátko ve dvou letech v zimě malé s fusakem.. budeme mít mimi na konci května, takže v korbičce vozíme tak listopad/prosinec, tak aby rok na to už nebyl malý :(
Moc moc děkuji :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >