Kočárek V-travel máte ho některá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adela175
Stálice 79 příspěvků 09.11.14 17:21
Kočárek V - travel máte ho některá?

Ahoj :mavam:
Vyhlídka jsem si kočárek pro malou zn. V Travel. Kdo je výrobce? Jake snim máte zkušenosti? Jak se snim jezdí v zimě. Strašně se nám zalibil a tak ho budem kupovat jen bych chtěla znat vaše názory.

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:
Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2434 příspěvků 09.11.14 17:47

Ahoj, my ho měli pro posledního prcka a byli jsme moc spokojení. V zimě teda nebylo moc sněhu, ale vešel se do něj hezky i fusakem (narozený na začátku března). Bydlíme na vesnici a projel i terény.
Jediné mínus- chyběla mi na něm nějaká kapsa, takže jsem si dokoupila z MMBazaru kapsu na zip a měla ji přicvaklou k podvozku- to víš dětí je hodně a košík s taškou nám nestačili. :roll:
Výrobce bohužel neporadím, my ho kupovali už jetý a i já ho ještě prodala dál. :mavam:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 09.11.14 18:16

Je to polsky kocarek. Myslim si ze pokud Polsky tak jsou lepsi kocarky…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >