Kočárek - Baby Jogger

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mína77
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 09.11.14 08:07
Kočárek Baby Jogger

Holky kdo máte tento kočárek nebo zkušenosti s ním. Jde u nějaké sportovní verze polohovat opěrka zad? Včera večer jsme seděli s manželem na internetu a viděli asi dvě videa, že se ten sporťák položí celý jako houpačka, a to se mi nelíbí. Už mi z těch kočárků jde hlava kolem. Pořád se motám kolem Concorda Wanderera, ale pak zas narazim na kočárek, který by se mi líbil i víc. Jinak jde mi o čtyřkolovou verzi, tříkolák nechci, a aby se sporťák dal otočit do obou směrů jízdy.

Jak maminky hodnotí Baby Jogger City Elite

Reakce:
Žirafka27
Stálice 55 příspěvků 09.11.14 08:51

Ahoj. Mám kočárek Baby jogger city versa. Se sportákem jsem moc spokojená. Otocit se dá do obou smeru velmi rychle a ma velice kvalitni konstrukci. Záda se daji polohovat do 3 poloh, ale jak pises, je to jakoby zidlicka.Ze zacatku mi to trochu vadilo, ale malému je tu uplne jedno a krasne tam sedi i spinka a nikam neklouze. Pokud budes, ale tnto kocarek kupovat jako kombinaci s hlubokou korbou, tak te musim odradit, protoze korbicka je hrozne mala. Já mela zarijove mimnko a nekdy v prosinci se tam s fusakem uz moc nevesel. Vedet co vim ted, tak si koupim kvalitni velky hluboky kocar, který není v zadne kombinaci a az bude potřeba, tak samostatne sportak, alespoň uz budes vedet, co od kocarku ocekavas. Financne te to vyjde dost podobne.

katie02
Závislačka 3787 příspěvků 09.11.14 09:03

Záleží který typ baby joggeru by jsi chtěla. City select a city versa jde po obou směrech a polohování je na způsob bugaboo. City mini nejde po obou stranách, zádovou opěrku si můžeš nastavit jakkoliv chceš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Server Forum 24 si vymyslel článek o politickém ovlivňování Lvů. Ozval se režisér Trojan!

Studená sprcha pro web Forum 24! Ondřej Trojan se ohradil vůči lžím, že jeho... číst dále >

Zemřel Dan Nekonečný (†52): Co zabilo milovníka slunce, třpytek a žhavých rytmů?!

Proslul jako zpěvák, tanečník, velký šoumen, a hlavně fanatik do ohně,... číst dále >