Stolice u chlapečka

Anonymní
27.10.20 06:02

Stolice u chlapečka

Ahojky děvčata chtěla bych se zeptat kámoška má chlapečka bude mu měsíc za pár dní bojují s kakaním má stolici strašně tuhou a musí mu pomáhat teploměrem. Já tohle u mojí malé nezažila a tak se chceme zeptat na vaše rady co vám pomáhá nebo pomáhalo aby se tolik netrápili. Ze začátku plně kojený pak šla na přešití v narkóze a měla i antibiotika poté tedy začali přikrmovat u prsa se jí nadavoval a blinkal tak dávali Sunar. Děkuje za každou radu atd ☺️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
27.10.20 07:25

Mozna to bude tim Sunarem. Mne se mala taky uplne zacpala po Nutrilonu. Vymenili jsme ho za Hipp a stolice se po par dnech upravila. Ale s tim stridanim UM opatrne. Chce to vzdycky chvili vydrzet a nestridat moc casto. Drzim palce.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.20 07:49
@Anonymní píše:
Mozna to bude tim Sunarem. Mne se mala taky uplne zacpala po Nutrilonu. Vymenili jsme ho za Hipp a stolice se po par dnech upravila. Ale s tim stridanim UM opatrne. Chce to vzdycky chvili vydrzet a nestridat moc casto. Drzim palce.

Nám se malá začla chovat jinak po bebavite úplně začla být protivná a jak jsme přešli znovu na HiPP zas byla spokojená ☺️ jenže nevím co je na tom pravdy že ti chlapci s tím mají celkově větší potíže :nevim: mám jen holčičku tak nemůžu posoudit 😄

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama