Vývoj miminka batolete

26.10.20 17:44

Vývoj miminka batolete

Je velký problém když dítě ještě nesedí a postavuje se dřív? Kdy jste už dávali sporťák?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1676
26.10.20 17:57

@Sedmikráskakrásná Můžeš dát sportak, ale jestli ještě nesedí, tak dej sportak do pozice, aby nesedel. Co se tyce stani a sedu-leze? Jak je dítě staré? Pokud peruje na kolinkach, popřípadě leze, tak si z toho i sedne přes sikmy sed a vypiluje to k dokonalosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5251
26.10.20 18:13

Sporťák dávej maximálně do pololehu, dokud nesedí, tak ho do sedu nedávej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19719
26.10.20 18:18

Spousta deti se stavi driv, nez umi sedet. Kdyz to dela přirozeně, tak dobry, hlavne nepomahej, nedavej zadna choditka atd. Sportak muzes dat, ale nedavej ho uplne do sedu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3109
26.10.20 18:33

Mladší dcera se taky prvně postavila a rovný sed přišel az o 3t později. Sporťák jsem dávala, ale jak se píše výše, jen do pololehu, později tam jezdila vestoje než si pořádně sedla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
248
26.10.20 23:04

Malej začal v 6 měsících kolena, stát v 8 měsících a sedět začal až v 10. Byl doslova neposeda. Chodili jsme v té době na konzultace po ukončené Vojtovce v 6m a řekla mi, že když to tak začal sám, tak je to v pohodě. Ve sporťáku začal byvat tak v 8m, protože v hluboké korbe bylo o hubu, když se mi chtěl stavět. Do těch 10m byl v polosedu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama