Musím odstavit syna - jak na to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hankkaa
Stálice 82 příspěvků 13.04.19 18:24
Stop v kojeni

Prosím mám syna 22m a musím přestat kojit ze zdrav. duvodu, syn ani už teď ke konci nechtěl, takže jsem kojila 1 denne před večerním spinkankanim - uspavaci ritual. Prosim poradíte mi dvě věci? Stačí si prsa stáhnout, přestane se mléko tvořit? Stačí synovi podávat mléčné vyrobky+sýry? Nemusim dávat UM? MOC DĚKUJI ZA RADY.

Reakce:
Aduš8
Závislačka 4121 příspěvků 13.04.19 18:34

Já odstavila syna v roce a žádné UM jsme nedávala. Stačily mléčné výrobky. Mléko jsem musela občas odstříkat ve vaně, prsa jsem nestahovala.

Náměsíčná
Závislačka 4323 příspěvků 13.04.19 18:49

Já prsa nestahovala. Ke konci jsem kojila také jen 1× za den a už se mlíko tolik netvořilo. myslím, že do týdne to bylo ok. První možná druhý den trochu odstříknout. Tělo zareagovalo když nebyla poptávka tak už nevyrábělo.
UM ani jeden nechtěl takže mléčné výrobky stačili museli.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8264 příspěvků 13.04.19 19:01

Staci mlecne vyrobky, prsa jsem nestahovala. Asi 2× jsem trochu odstrikala to nejhorsi ve sprse, jinak se to samo ztratilo a to jsem kojila vic…

7.straka
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 1 inzerát 13.04.19 19:05

Nestahovat! Proboha hlavně nestahovat. Tím si můžeš zadělat na retence a zánět. Když si kojila je jednou denně, tak stačí už jen přestat a když budou prsa přeci jen plná a bolavá, tak odstříkat. Pila jsem meduňku a brala homeopatika a dvakrát úplně bez problému.

Lerista
Ukecaná baba ;) 1479 příspěvků 2 inzeráty 13.04.19 19:11

Já musela přestat v 5 měsíchc z plného kojení. A 5 měsíční dítě už něco vypije. Prsa jsem nechala být, nic nedělala. Měla jsem pro jistotu Dostinex, ale šlo to i bez něj. První 3 dny masakr, ale pak už to šlo. A mimochodem kapku mléka, nebo spíš už takové bělavé vody vyžďímám z prsů i teď, 7 let po ukončení kojení.

Hankkaa
Stálice 82 příspěvků 13.04.19 19:15

Zeptam se hloupe, ale musím. Takže přestanu, nestahuju…a v nejhorším odstrikam do úlevy. Nemám odsavacku, zvládnu to sama?

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8264 příspěvků 13.04.19 19:23
@Hankkaa píše:
Zeptam se hloupe, ale musím. Takže přestanu, nestahuju…a v nejhorším odstrikam do úlevy. Nemám odsavacku, zvládnu to sama?

Jasne. Ja odsavacku mela, ale na tohle nebyla treba. Proste to mleko v tech prsou citis, ale nektera mista muzou byt az tvrda a trochu bolet. Tak jen ty mista masirovanim trochu vyprazdnit. Ta tepla voda tomu pomuze. Praveze to musi byt jen troska, aby to pro prsa nebyla jako dalsi piti…

Hankkaa
Stálice 82 příspěvků 13.04.19 19:25

@Lenka_Hal díky moc. :)

Váš příspěvek
Reklama