Bojujeme s kojením

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Fergie01
Nováček 4 příspěvky 12.04.19 18:16
Bojujeme s kojením

Ahoj maminky. Už z porodnice sme sli s prikrmem a kloboučky. Jelikož mám ploché bradavky a malý se nechtěl přisat. Ale to se nám pomocí LP podařilo odbourat a od 2 měsíce krásně pil a probíral. Ale bohužel jen měsíc :nevim: Už je nám skoro 5 měsíců a pořád bojujeme s kojením. Malý krásně pije v noci. To klidně i 5 za noc :zed:. Ale přes den to je boj. Kric, kopání, propinani se do luku. No prostě horor. Chci kojit co nejdyl, ale takto? S prikrmem ještě nechci začít, myslím, že by to byl konec kojení. Poradíte co mám dělat. Jsem zoufalá :think:

Reakce:
Pajka89
Ukecaná baba ;) 2211 příspěvků 12.04.19 18:19

http://m.poradkyneprikojeni.cz/…-pri-kojeni/

To je klasicky bojkot kojeni.

Fergie01
Nováček 4 příspěvky 12.04.19 18:28

@Pajka89 Děkuji. Ale jak dlouho to může trvat :nevim:

7.straka
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 1 inzerát 12.04.19 18:29

Jestli už je (vám jako skutečně vám, nebo dítěti? :zed: ) jestli už je dítěti skoro pět měsíců, můžeš s klidem začít s příkrmy. Pokud se v noci kojí, tak příkrmy přes den nic nepokazí. Lepší než aby byl o hladu. Moje mladší dostala první příkrm ještě před ukončeným čtvrtým měsícem a žije, kojila jsem do dvou let. Neboj, to dáš. A hlavně, kdyby bylo nejhůř, tak to umělý mlíko dneska je naprosto v pohodě.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2211 příspěvků 12.04.19 18:33

@Fergie01 No u nas doma to trvalo asi mesic, ale kazde dite bude asi jine. Hlavne klid, kojit v noci, pres den nabizet, nenutit a zkouset ruzne polohy. Jestli je diteti uz pet mesicu, tak bych v poledne tri lzicky nejakeho prikrmu klidne dala. Idealne zamichane s tvym odstrikanym mlekem.

Sýkorka-x
Povídálka 19 příspěvků 12.04.19 18:56

Ahoj :-), taky občas bojujeme. Má hlad, kroutí se, rve jak tur, odtahuje se ode me, ale ne a ne se prisat. Ale jinak nám to jde vcelku dobře. Taky mám kloboučky. Az na obcasne odmítání a přemlouvání (take byla urcita kriticka obdobi, možná ještě budou). Mam vyzkoušeno toto: bud když je rozespaly, rychle dat k prsu, nebo ho dát k prsu a držet ho tam a pohupovat se s nim, dokud nezačne téct mléko, nebo někdy mi pomůže manžel - připravím se na kojení vleze, manžel mi malého sikovne přiloží a ja ho musím držet, dokud nezačne téct mléko, někdy musím dávat pozor na vyrušení (někdy vadi jakekoliv rozptýlení), aby nám někdo neprerusil kojení, spatne se to vrací do původního stavu. Nebo někdy ho chvíli ještě nechat a zkusit to za chvíli později. Někdy jsem z těchto stavů vyčerpaná, jak po maratonu. Chce to vydržet a zkoušet.

terien
Extra třída :D 10680 příspěvků 12.04.19 18:58

Já bych tedy dítě trápit nechala. Je mu 5 měsíců, v noci se kojí bez problémů, takže bych mu přes den dala příkrm, popř. um. Tahle kojící mánie je mimo moje chápání.

Sýkorka-x
Povídálka 19 příspěvků 12.04.19 19:04

Anebo zkoušet příkrmy, třeba budou chutnat. :-) my zkoušíme od 4 m, ale vede jednoznačne MM. Příkrmy spis jen ochutnává. Ale kazde dite je jine.

Sýkorka-x
Povídálka 19 příspěvků 12.04.19 19:11

Někde jsem četla, že nektera miminka bojkotuji i UM

Sýkorka-x
Povídálka 19 příspěvků 12.04.19 19:21

Nektera miminka něco trápí - boleni bříška, zuby?… A nekterym vadi, že to netece hned nebo rychleji. Nebo mají rustove spurty…

Fergie01
Nováček 4 příspěvky 12.04.19 19:55

@Sýkorka-x Ale že by to bylo pokaždé když ho prilozim :nevim: už to trvá 2 měsíce. Asi zkusim prikrm. Možná už mu moje mléko nestačí.

Váš příspěvek
Reklama