Storchenmühle, nebo Römer?

4823
18.7.13 13:33

Storchenmühle nebo Römer???

Vybiram autosedacku pro naseho 3 letaka. Pred par mesici jsem si byla jista, ze chci Storchenmühle Solar SeatFix, ale ted jsem opet studovala a nasla Römer Kidfix SICT ISOFIX Trendline.
Chtela bych se proto zeptat, ktera z techto sedacek je lepsi?
A pokud se tu objevi Steeve, tak zda je mozne tyto sedacky videt u nej v obchode?
Diky :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

275
18.7.13 13:44

Ahoj, určitě bych dala přednost značce Römer, v Německu vyhrává pořád různý ADAC testy a patří k nejbezpečnějším (ve všech třídách sedaček)

:mavam:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.13 13:54

@dusicka.. Ahoj, tak my máme ten Romer. Je určitě hodně bezpečná, ale je potřeba počítat s tím, že zabere dost místa. Máme fábku a s touhle sedačkou se tam už moc lidí nevleze. Horko těžko jsem k ní nacpala dva podsedáky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
18.7.13 13:58

@kopretina11 diky za upozorneni, ale velikost snad ani resit nemusim. Vic nez dve deti neplanujem :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
18.7.13 14:03
@dusicka.. píše:
@kopretina11 diky za upozorneni, ale velikost snad ani resit nemusim. Vic nez dve deti neplanujem :-D

Tak to je dobře, kupte Romerku, je fakt kvalitní, nemusíte se ničeho bát, fakt asi nejkvalitnějsí na trhu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.13 14:04

@dusicka.. My taky ne, ale je to blbý, když chceš svézt ještě někoho jiného. Ten v prostředku musí chudák sedět jen na půl zad ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2132
18.7.13 14:15

@dusicka.. Za mě určitě Romer :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1532
18.7.13 14:30

@kopretina11 : Tak jedno dítě v hodně kvalitní sedačce - a další dvě na podsedáku, což jsou největší šunty pro bezpečnost :mrgreen: To mne fakt hodně zarazilo aaa pobavilo :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.13 14:39

@teta 278 Ty dvě děti nebyly moje a vezla jsem v tom co mi dali jejich rodiče :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1532
18.7.13 14:41

@kopretina11 : Tak to potom jooo :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.13 14:52

@teta 278 :mrgreen: Já jim to říkám pořád, že podsedák je k ničemu. Ale taky už jsou to osmiletý holky, tak to už na těch podsedácích dojezdí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.13 14:55

Jinak teda až nám to naše budoucí druhé jednou doroste do romera king plus, tak se do zadu nevejde už vůbec nikdo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
18.7.13 14:57

Podle testu ADAC vychazi obe sedacky srovnatelne. I cenove jsou na tom dost podobne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
18.7.13 15:03

@kopretina11 ted mame sedacku 9-18 a k tomu vejce na zakladne a jeste si tam v pohode dospelak sedne, mame vetsi auto, takze dobry :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.13 15:21

@dusicka.. To závidím. Ta fábka je fakt úzká. I když jsme v první řadě řešili hlavně pořádnou sedačku, než místo v autě. Ono u té romer Kidfix SICT to místo zabírají hlavně ty boční airbacky. A nesmí se o nic opírat, takže se ta sedačka nedá posunout víc na dveře. Jinak je to samo dobrá volba. My jezdíme hodně po dálnici, takže to bylo snadné rozhodování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama