Storchenmuhle Starlight SP 9–36kg

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
26
30.1.07 20:55

Storchenmuhle Starlight SP 9-36kg

prosim pomozte, chtela bych pro nasi dcerku koupit tuto autosedacku mate s ni nekdo zkusenost? do novorozeneckeho vajicka se uz nevejde jeste sice nema plnych 9kg, ale snad to nevadi nebo date radu, ktera je lepsi? moc dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Máte zkušenost s Storchenmühle Starlight SP?

Přidejte zkušenost s Storchenmühle Sta...
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2185
30.1.07 21:30
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
473
31.1.07 06:42

Ahoj,

taky ji máme a je skvělá. Syn je v ní od osmi měsíců, teď je mu dva a půl a pořád naprosto vyhovuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
473
31.1.07 06:43

Teda není v ní pořád, občas ho vyndáme :lol: :wink: :lol: !

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1535
31.1.07 09:28

Ahoj,

i my jsme vlastníci téhle autosedačky a jsme nadmíru spokojeni. Nás ohromily ty „bočnice“ u hlavy, přijde nám kvalitní, ačkoli v bezpečnostních testech vychází průměrně. Asi záleží i na autě, do kterého si ji pořídíš, chce to vyzkoušet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1077
1.2.07 10:19

Ahojky,

my ji máme také a jsem s ní velice spokojená.

Ivulka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
9.2.07 22:18

moc dekuju za vase komentare uhlechcili jste mi rozhodovani :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4494
6.8.07 11:04

Ahoj, můžu se zeptat, těch co tuto sedačku máte, do jakého úhlu se dá ta sedačka sklopit v poloze „sed/leh“ ? Dá se to nějak srovnat s autosedačkami 0-18? Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12968
29.9.07 22:06

Ahojky,
ráda bych znovu otevřela tuto diskuzi :wink: Řešíme koupení větší autoseačky a tato se mi moooc líbí. Podle vašich odkazů jste spokojeni, takže jsem dost zvyklaná ji koupit :lol: Původně jsme byla proti z důvodu kritiky těchto sedaček.
Můžu vás moc poprosit o vložení fotky - zpolohované autosedačky? Tahle fotka totiž nikde není… Předem moc díky!!!!
A je potah prodyšný? Malý se dost potí…
Strašně moc díky za odpovědi a hlavně fotku :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7158
5.10.07 11:46

Já sice nepošlu fotku spojkojeného dítěte, já jsem proti této sedačce, ona je totiž kombinovaná od 9 kg do 36 kg což je od roka do 12 let, a tím není vhodná ani pro malédítě( je tam volné ) ani pro velké( zase se tam nevejde, tyto sedačky končí výškově na 135 cm, oproti klasické sedačce 15-36 kg, kde roste až do 150cm. Takže stejně neušetříte na koupi 2 sedaček 9-18 a 15-36 kg, protože poté budete muset koupit ještě nějakou, pokud nechcete dítě vozit pouze na podsedáku( ten nemá s bezpečností nic společného) A navíc polohování této sedačky je tam minimální, že to není ani poznat a potahy z vlastní zkušenosti taky nic moc. A 11 let požívání ta sedačka také nevydrží, proto raději doporučuji jít do 9-18 a potom do 15-36kg sedačky. A s tou bezpečností taky není nejlepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
5.10.07 13:12

Ahojky, já fotku zpolohované sedačky taky nepošlu, poněvadž už ji máme na zkoušku namontovanou v autě. Já bych naopak řekla, že je vhodná i pro malé dítě, je tam ta zmenšovací vložka, která tu spodní část perfektně zmenší. Naše dcera má v 10 měsících 11 kilo a ta zmenšovací vložka už nám je bohužel malá, oblečenou bychom ji tam nedostali, takže budeme jezdit už bez ní. A dítě je uchycené 5 bodovým pásem, takže tam sedí a drží perfektně. Nic proti výše píšícímu pánovi, některé jeho rady jsou dobré, ale ještě jsem neviděla sedačku, která by dítěti seděla přímo na tělo a kopírovala jeho obrysy - ve všech má dítě vedle sebe ještě místo, i dosud naše dcera ve vajíčku má prostor kolem sebe - to jí je taky volné??? To by se musely ty sedačky dělat na míru. A s tou bezpečností - sedačka Storchenműhle Starlight SP má v letošním testu 3 hvězdičky, což v jiné diskuzi hodnotí výše píšící pán jako dobré. Dovolím si ho citovat: za bezpečné se považují sedačky se 3 či 4 hvězdičkami, jediná která kdy dostala 5 hvězdiček je letošní Maxi-cosi cabrifix s isofixem , takže v současné době jsou 4 hvězdičkové výborné a 3 hvězdičkové dobré Takže asi tak… :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymni
5.10.07 13:13
Anonymni píše:
Ahojky, já fotku zpolohované sedačky taky nepošlu, poněvadž už ji máme na zkoušku namontovanou v autě. Já bych naopak řekla, že je vhodná i pro malé dítě, je tam ta zmenšovací vložka, která tu spodní část perfektně zmenší. Naše dcera má v 10 měsících 11 kilo a ta zmenšovací vložka už nám je bohužel malá, oblečenou bychom ji tam nedostali, takže budeme jezdit už bez ní. A dítě je uchycené 5 bodovým pásem, takže tam sedí a drží perfektně. Nic proti výše píšícímu pánovi, některé jeho rady jsou dobré, ale ještě jsem neviděla sedačku, která by dítěti seděla přímo na tělo a kopírovala jeho obrysy - ve všech má dítě vedle sebe ještě místo, i dosud naše dcera ve vajíčku má prostor kolem sebe - to jí je taky volné??? To by se musely ty sedačky dělat na míru. A s tou bezpečností - sedačka Storchenműhle Starlight SP má v letošním testu 3 hvězdičky, což v jiné diskuzi hodnotí výše píšící pán jako dobré. Dovolím si ho citovat: za bezpečné se považují sedačky se 3 či 4 hvězdičkami, jediná která kdy dostala 5 hvězdiček je letošní Maxi-cosi cabrifix s isofixem , takže v současné době jsou 4 hvězdičkové výborné a 3 hvězdičkové dobré Takže asi tak… :wink:

Pardon, zapomněla jsem se podepsat - Karolína

• Citovat
  • Nahlásit
7158
5.10.07 13:26

Karolíno, já jsem s tou bezpečností napsal , že není nejlepší, což znamená, že na trhu je nepřeberné množství sedaček 9-18a15-36 kg, které mají hvězdíčky 4 a to je rozhodně lepší než 3(dobré). Nenapsal jsem že je špatná, ale že není nejlepší. A jestliže sama potvrzujete, že již v 10 měsících jste vyndala novorozeneckou vložku,( předpokládám, že jste tam dítě nedala dříve jak na 9 měsících, takže po měsíci používání ji už musíte rozebírat) tak mi řekněte jak se vám tam vejde 12 leté dítě. To je to co mi vadí na sedačkách 9-36 (všeobecně, nejde jen o tuto značku), to že tam to velké dítě stejně nenarvete, tak proč kupovat jednu sedačku kombinovanou, když je možné koupit 2 sedačky různě velké.A navíc sedačky 9-18 jsou polohovací na spaní, což děti v tomto věku( cca 9měsíců až 4 roky) nejvíce v autě spí,a sedačky 15-36 zase rostou s dětmi až do těch 150 cm( což STM neumí, ta je jen do 135 cm. A je to stejné i stou cenou, doporučenka té to sedačky je pod 6 tisíci, ale kvalitní sedačka 9-18 se dá koupit kolem 4 a sedačka 15-36 kolem 3 tisíc, takže na ušetření to také není- měsíčně to dělá 7 korun 50 haléřů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
5.10.07 20:03

Jen pro upřesnění - já tuhle sedačku nekupovala proto, abych ušetřila na penězích, ale proto, že máme velké dítě - jak délkou, tak váhou. A prostě nevěřím, že by v sedačce 9-18 kg vydrželo až do 4 let, jak všude píšou. A nerada bych teď koupila tu 9-18 kg a příští rok už byla nucena kupovat novou 15-36 kg a poutala dítě tříbodovým automobilovým pásem a riskovala jeho uškrcení na pásu. To jsem radši zvolila tuhle variantu a mám jistotu, že se mi tam pár let ještě vejde a ještě nějaký čas můžu poutat pětibodovými pásy. A pokud nám jednou bude tahle sedačka malá, tak koupím ještě i tu 15-36 kg. A cenově mě to vyjde nastejno jako vámi nabízená varianta. My tu novou Storchenműhle Starlight SP koupili za 4600 Kč.

Karolína

• Citovat
  • Nahlásit
12968
5.10.07 20:16

Koukám, že se Steeve zapojil i sem :lol: Nedá vám to, že…

Tahle sedačka se mi prostě líbí. Máme doma 9 - 18 (1 rok starou) od kamarádky a je děsná 8O O nějakém příjemném a pohodlném polstrování nemůže být řeč a polohování taky nic moc…
Když tady čtu, jak jsou maminky spokojené, tak je to pro mě ukazatel, že tato sedačka bude lepší, než ta, co máme právě doma…
Bezpečnost je samozřejmě velmi důležitá, ale v testech nedopadla nejhůř, takže na to naše pojíždění obstojí.
A jak píše Karolína - 5ti bodové pásání je super.
Dokonce jsem na interetu narazila na cenu 4200,– :wink: To budu Ježíšek rád :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat