Strach a svědomí

Anonymní
23.8.21 13:41

Nic

Ahoj,
píšu anonymně, protože je to pro mě dost tajné a citlivé téma a dost se tím trápím. Předem píši, že vím, že jsem udělala děsnou chybu a je mi ze sebe samotné zle, prosím aby se to obešlo bez nějakého moralizování. S přítelem jsme skoro tři roky a rok spolu bydlíme. Je to hodný chlap, pozorný a bezproblémový a to bylo i příčinou té chyby - často s ním byla nuda už jen tím, že se semnou nikdy kvůli nečemu nepohádal a podobně. Jinak sex je fajn, ale potřebovala jsem do života nějakou šťávu - teď vím, že to byla blbost. Zahla jsem mu s ženatým starším mužem, který je úplný opak - upřímně sex s ním bylo to nejlepší co jsem kdy zažila, nebral si v ničem servítky. A takový byl i v chování, kolikrát dost hrubián a hlavně mě měl na háku. Skončila jsem to s ním brzy a začala jsem si vážit svého přítele, a opravdu toho lituju jak jsem byla blbá že jsem si nevážila tak hodného kluka. Nikdy jsem to nikomu neřekla co jsem udělala. Letos v červnu mě přítel požádal o ruku a tím začaly moje strašné výčitky svědomí a strach. Mám strach, že to někdy praskne, že se to někdy provalí. Ale hlavně je mi ze sebe samé opravdu zle, vždycky když mi přítel řekne jak se teší na naši svatbu tak mě poleje uplný horko jaká jsem sv*ně. Prosím prosím co mám dělat.. Mám mu říct pravdu? Nikdy mi to neodpustí a zičím tak vztah, ale ulevím svědomí? Zažila jsme to některá z vás? Prosím o rady a zkušenosti, nevím jak dál :(

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
52
23.8.21 13:45

Sama víš, že to byla chyba, tak mlč a příteli nic neříkej. Akorát bys mu ublížila. Užij si svatbu a už na to nemysli, stalo se.

• Nahlásit
2088
23.8.21 13:46

Že jsi byla blbá a podvedla jsi ho už nijak neovlivníš, tak nebuď ještě blbější a nepřiznávej mu to,… možná ulevíš svědomí, ale to je asi tak všechno, jako bonus k tomu zničíš vztah, jeho „srdce“, jeho důvěru v lidi a tim mu překazíš nožnost dalšího normálního vztahu, ty budeš za dě*ku a z toho co píšeš s ním chceš být, takže ublížíš i sobě… :nevim:
prostě zapomeň že se to stalo a doufej, že to nepraskne :nevim:

• Nahlásit
1607
23.8.21 13:51

Tvl, hlavně nic neříkej, proboha. Ber to tak, že jsi zavčas zjistila, koho se máš držet. A kdyby někdy něco, tak zatloukat, zatloukat.

• Nahlásit
162
23.8.21 13:52

Je dobré, že sis to uvědomila. Udělej za tím tlustou čáru. Dělej, že ten muž se kterým si podvedla neexistuje a soustřed se na budoucnost s přítelem. Ber to jako ponaučení, že už to nikdy nemáš dělat.

• Nahlásit
23.8.21 13:56

Neříkej mu to.

• Nahlásit
65
23.8.21 13:57

Je to o povaze. Když mu to neřekneš, tak na to budeš stále myslet. Tím, že mu to řekneš, tak se připrav na variantu, že žádná svatba nebude. Pokud ho miluješ a chceš s ním zůstat, tak mu to neříkej. Manželský slib si ještě nedala. Jako partnerka si selhala. Snad se polepšíš až budeš manželka.

• Nahlásit
17787
23.8.21 13:59

Neber si ho a všechno mu řekni, to bude pro oba nejlepší…neber si někoho, kdo ti neimponuje, navíc, když jsi přišla na to, co tě opravdu vyrušuje, jen bys toho svýho svou nespokojeností trápila a on by nikdy nepřišel na to, co za tím je…

• Nahlásit
499
23.8.21 14:00

Hele, sobecká už jsi byla dost, tak teď zase trochu mysli na něj anic mu neříkej.

• Nahlásit
17787
23.8.21 14:00
@neanonymní píše:
Hele, sobecká už jsi byla dost, tak teď zase trochu mysli na něj anic mu neříkej.

velmi krátkozraké

• Nahlásit
14066
23.8.21 14:02

Zatloukat, zatloukat zatloukat. Zjevne jsi z takovych napadu vylecena, je to prakticky promlcene a nic tim nevyresis. Neotehotnela jsi, nepritahla domu pohlavni chorobu, tak bud rada, ze jsi z toho vysla jen s moralni kocovinou. Stane se. Tak si hlavne nech zajit chut, kdybys mela roupy nekdy priste. :hug:

• Nahlásit
1607
23.8.21 14:02
@pohledzdruhestrany píše:
Neber si ho a všechno mu řekni, to bude pro oba nejlepší…neber si někoho, kdo ti neimponuje, navíc, když jsi přišla na to, co tě opravdu vyrušuje, jen bys toho svýho svou nespokojeností trápila a on by nikdy nepřišel na to, co za tím je…

Proč, slečna si umí dobře spočítat, kdo je lepší pro život a jako eventuální otec. Za.ukat jinde s frajerem si může vždycky ;) doma chce mít klid a jistotu :mavam:

• Nahlásit
17787
23.8.21 14:04
@Pantalaimon píše:
Proč, slečna si umí dobře spočítat, kdo je lepší pro život a jako eventuální otec. Za.ukat jinde s frajerem si může vždycky ;) doma chce mít klid a jistotu :mavam:

tak z tohoto pohledu naprosto souhlasím :palec: já asi jen blbě z toho příspěvku pochopil nějakej náznak svědomí :mrgreen:

Příspěvek upraven 23.08.21 v 14:08

• Nahlásit
14066
23.8.21 14:04

@pohledzdruhestrany Ovsem s tim neber si ho bych asi souhlasila. :think:

• Nahlásit
349
23.8.21 14:05

Drž hubu a umlč svědomí. Nenič, co máš. Důležité je, že sis to uvědomila a bereš to jako totální chybu, kterou nehodláš opakovat.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat