Strach ho znovu vidět

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.19 22:36
Strach ho znovu vidět

Jsem hloupá a zamilovala jsem se do jednoho trenéra ve fitku kde pracuji. Balil me docela dlouho, parkrat jsme se viděli a před Vánoci me políbil v praci a od te doby se neozval. Zítra ho uvidím a bojím se toho, potřebuji se dostat do stavu ze mi je ukradeny. Praci určitě měnit nechci kvůli němu :( vim ze co je v domě není pro me ale stalo se. Nejaky rady jak se odmilovat když ho uvidím 5 dni v tydnu cely rok? :roll:

Reakce:
Russet
Extra třída :D 13338 příspěvků 01.01.19 22:39
@Anonymní píše:
Jsem hloupá a zamilovala jsem se do jednoho trenéra ve fitku kde pracuji. Balil me docela dlouho, parkrat jsme se viděli a před Vánoci me políbil v praci a od te doby se neozval. Zítra ho uvidím a bojím se toho, potřebuji se dostat do stavu ze mi je ukradeny. Praci určitě měnit nechci kvůli němu :( vim ze co je v domě není pro me ale stalo se. Nejaky rady jak se odmilovat když ho uvidím 5 dni v tydnu cely rok? :roll:

Nechoď k němu na délku paže a představuj si ho v hodně nelichotivých situacích.

tasa
Echt Kelišová 9208 příspěvků 01.01.19 22:47

Tak si predstav,kilik ma ve fitku prilezitosti…

1jmeno
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 01.01.19 22:52

Zacni s nim chodit…za měsíc si začne s klientkou a ty se odmilujes raz dva ;)

Martassek
Kecalka 293 příspěvků 02.01.19 01:48

A proč tomu nedat šanci? Se svým manželem jsem se seznámila v práci, byl to dokonce můj šéf… :lol:

Verun83
Echt Kelišová 9087 příspěvků 33 inzerátů 02.01.19 04:54

Taky jsem si vzala sefa. Co je na tom?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 06:58

Holky nic na tom není ale on nemá zájem, proste mi za 2 týdny nenapsal jedinou zprávu, nic…

mary.27
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 02.01.19 11:33
@Anonymní píše:
Holky nic na tom není ale on nemá zájem, proste mi za 2 týdny nenapsal jedinou zprávu, nic…

tak jestli nečeká na nějaký signál od tebe… :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >