Strach z neusnutí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
1.12.21 23:19

Strach z neusnutí

Dobrý večer potřebuju se poptat a možná by se šikla i nějaká ta rada
Mám tento pátek spát u kamarádky, nejdříve jsem nechtěla ale pak jsem na to bez rozmyslu kývla.
Popravdě, vubec se mi nechce tam spát. Od mala trpím strachem z neusnutí v cizím prostředí a úzkostmi.
Vím že se mohu s omluvou sebrat a odjet domu ale je mi to blbé.
Opravdu mě tento problém trápí a ráda bych se zeptala jestli tu tím taky někdo trpí a případně na nějakou radu
Předem děkuji :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
171
1.12.21 23:24

Strach z neprobuzení bych pochopila.. tím trpěla kamarádka. Ale strach, že neusneš… tak nespi a nebo večer u kamarádky zruš a nevystavuj se úzkostem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
1.12.21 23:31

@Conniie přemýšlela jsem jen že zruším přespání, i když mi je to trapné.
A anoo strach z neusnutí, podle vyhledávaní tím trpí dost lidí 😊
možná zrochu jinak než mám já. Já jsem si to však odnesla z dětství a nemohu se toho zbavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
2.12.21 00:14
@AaliyahB píše:
@Conniie přemýšlela jsem jen že zruším přespání, i když mi je to trapné.
A anoo strach z neusnutí, podle vyhledávaní tím trpí dost lidí 😊
možná zrochu jinak než mám já. Já jsem si to však odnesla z dětství a nemohu se toho zbavit.

Jo teď na to koukám. To je zajímavý… já kdysi měla strach z toho, že všichni usnou dřív, jak já…
Zruš to. Trapné ti to být nemusí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38189
2.12.21 00:18

Já když se sejdu s kamarádkami, dost dlouho sedíme a kecáme, takže pak padnu únavou. Co prostě jen vymyslet program, pouštět třeba příjemnou hudbu, zapomeneš na strach a pak usneš v pohodě. Nebo to před kamarádkou vyslov nahlas. Že v neznámém prostředí usínáš hůř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4406
2.12.21 00:58

Já to chápu také mám strach že neusnu. Ale já to měla i doma. Asi bych se rozhodla podle toho co má být další den. V cizím prostředí už tak nějak vím ze zkušenosti že možná neusnu, a vždy jsem to přežila i když jsem celou noc koukala do stropu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
620
2.12.21 05:15

Já měla extrémní strach z neusnutí v dětství, a to doma i jinde. Jednou jsem jela ke kamarádce na chatu a samozřejmě jsem tam nemohla usnout, druhý den už si pro mě máma jela, protože to pro mě bylo tak stresující, že bych tam další noc nevydržela.
Nevím kolik ti je, dle příspěvku se mi zdá, že nebudeš plnoletá (pokud ano, omlouvám se). Každopádně, pokud tě to stresuje, tak tam nejezdi… proč vyhledávat něco, čeho se už předem bojíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7444
2.12.21 13:36

Tak ten pocit rozeber na molekuly. Čeho se bojis? Co se stane, když neusnes? Je pro dospěly organismus veliká zátěž jednu noc nespat? Chceš s kamarádkou být? Pokud ano, tak si přece nějakým šotkem v hlavě nenechas kazit pátek s kamoskou. Vybavila bych se sluchátky, pro případ, ze neusnu, tak abych si mohla něco pustit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
3.12.21 02:38

Nemám přímo strach z neusnuti ale spíš že se spatne vyspim. Většinou se jde spát pozdě, spí se na gauči ATP a to mi trvá než usnu.

Kamarádce bych to řekla a nepomůže se trošku napít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat