Strach z ničeho

Anonymní
7.2.21 19:12

Strach z ničeho

Ahoj.. prosím radu.. Poslední dobou mě jednou za čas přepadne takový strach z ničeho.. přijdu z práce, těším se na odpočinek, a mám pocit jakobych měla strach, takový ten pocit nervozity třeba před něčím důležitým, ale není z čeho. Mám to zase zrovna teď a už nevím co s tím.. Lehla jsem si do vany že se zrelaxuji ale nezabírá.. už nevím co s tím. Jsem celá nervózní, srdce mi buší, poradí někdo jak se uklidnit? :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
368
7.2.21 19:20

Dej si sklenku vína :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
7.2.21 19:31

Není to. Panická ataka? ( úzkost)? Měla jsem to také klidně mi pisněte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8122
7.2.21 19:32

Vypadá to na panickou ataku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 20:52

Tak jsem si našla víc info o té panické atace a nevím zda to je přímo ono.. Zas strach ze smrti nemám, nějaké velké fyzické příznaky taky ne, jen taková vnitřní nervozita, strach z ničeho a jediné fyzické jak mi buší srdce.. Ale děkuji za odpovědi, po asi hodince se mi udělalo lépe, i když se pořád necítím ve své kůži stoprocentně, tak už to není tak šílené, měla jsem pocit že se zblázním :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
2239
7.2.21 21:33

Me se to stava obcas, takovy pocit, jako bych neco duleziteho zapomnela takova nervozita z niceho…fakt na to pomuze panak no, nebo guajacuran, nebo si zapisu, co musim behem tydne udelat a kdy to udelam a to me taky uklidni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5031
7.2.21 22:18

Úzkosti. Přesně tak jsem se cítila, než mi plně zabraly antidepresiva. A když jsem snížila dávku, bylo to zpět.
K AD jsem se tedy dostala přes vyhrocenější situaci, ale tyhle pocity jsem měla hodně dlouho. Doktor mi doporučil již zmiňovaný guajacuran. Je volně prodejný, zkus ho. Není návykový.
Přiznám se, že jsem měla tendence tyhle pocity zapíjet dvojkou bílého. Raději beru ten Cipralex…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat