Celá Nutella 1 kg na posezení

Anonymní
6.2.21 19:41

Celá Nutella 1kg na posezení

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, zda se některé z vás stalo, že jste snedly celou kilovou nutellu a pokud jo, kolik jste přibraly, pokud vůbec. Od listopadu jsem začala žít hodně zdravě, kolem cca 1200 kcal denně, zhubla jsem a byla jsem ready, ale projížděla jsem německej eshop, tak jsem si řekla, že zkusím pravou nutellu, když všichni říkají, že je lepší jak ta z ČR. Potvrzuji, že se opravdu nedá srovnat s tou naší ale z původně myslene jedné lžičky se stala sklenice… Jakoby ten mozek potřeboval dohnat to „ztradani“… Bojím se, že priberu… Nechci se letět hned zítra vážit… Ale hrozně se bojím, že budu mít tak o 3 kg víc…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3793
6.2.21 19:46
8o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2796

Pokud bys tu kilovou nutelu snědla během celého roku po lžičkách, tak bys nepřibrala. Pokud jsi ji do sebe naházela během pár dnů, tak to asi nějaké následky mít bude.
A mimochodem, 1200kcal na den je dost málo, nepokryje ti to ani bazál.
Teď čtu, že na posezení? No to bych se spíš bála o zažívací systém než o kila 8o

Příspěvek upraven 06.02.21 v 19:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12711

To bych celkem cekala, ze priberes :D Pockala bych dva tri dny, jak se to projevi.
Ale bylo, bylo, hlavne to nevzdavej a najed zas na svuj rezim :) A potravinove e-shopy zablokuj :lol:

Jinak jak jsem na diete, tak strasne rada ctu recepty a vubec vse o dobrotach :mrgreen: Takze tento nazev diskuse me vyslovene potesil a to vubec nemyslim zlomyslne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1265
6.2.21 19:47

Tohle není pravda…že ne :lol: jako tohle bych nedala ani já :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15463

Tak výborně - takže už jasně rozumíš jak funguje jojo efekt, takže přestań s tou debiláží s hladovkou (1200 kcal) a začni jíst tak, aby si skutečně jedla to co potřebuješ v dostatenčém množství a hýbej se tak, aby si dostatečně pálila a tedy pálila i tukové zásoby.

Nechceš se potácet mezi nesmyslnou dietou a přejídáním.

potřebuješ změnit životný styl tak, aby byl zdravý a udržitelný. To jak ses teď trápila to zjevně není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
255

Můj chlap je schopný to dát na posezení…a ten neřád nepřibere ani 0,5 gramu :zed: :zed: :zed: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Stalo se stalo, spíše bych se bála, jak tělo zareaguje, jestli to pro tělo nebude příliš velký šok „najednou tolik cukru“. Ale nějak bych to nehrotila a spíše si dala bacha, aby se to neopakovalo. Za mě je lepší třeba 2× týdně trochu, než pak po x měsících „sežrat vše“ :hug:

Jinak tedy, nejsem nutriční terapeut, ale 1200kalirií denně, to ti někdo doporučil? Mně se to zdá velmi málo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2296
6.2.21 19:48

No my dali s muzem taky kilovku, ale ne najednou, ale meli jsme lenive odpoledne. No bylo nam pekne blbe a uz nutelu nemuzem ani jeden videt ale jiny nasledky to nemelo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12711
6.2.21 19:48
@Murka píše:
Pokud bys tu kilovou nutelu snědla během celého roku po lžičkách, tak bys nepřibrala. Pokud jsi ji do sebe naházela během pár dnů, tak to asi nějaké následky mít bude.
A mimochodem, 1200kcal na den je dost málo, nepokryje ti to ani bazál.
Teď čtu, že na posezení? No to bych se spíš bála o zažívací systém než o kila 8oPříspěvek upraven 06.02.21 v 19:47

Jak to muzes vedet? Ja mam bazal 1000 kcal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15463
6.2.21 19:49

@Májovka1234 btw jídelní dávka v osvětimi pro pracující vězně byla vypočítaná na 1300 Kcal. (pravda, většinou ji nedostali, ale vypočítaná tak byla. Trvanlivost takové vězně spolu těžkou prací měla být pár měsíců)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12711
6.2.21 19:50
@Eliška píše:
Jak to muzes vedet? Ja mam bazal 1000 kcal.

Pardon, 1100.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15463
6.2.21 19:53
@Eliška píše:
Pardon, 1100.

hele 1200 kcal je pro 150 cm ženu co váží 45 kg. Pokud jsi ještě drobnější a znáš svůj bazální metabolismus, tak to chceš jako hubnout? Nebo zakladatelka má hubnout, pokud by byla takhle drobná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1019
6.2.21 19:53

Dost pochybuju o tom, že by to bylo fyzicky možné… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
960
6.2.21 19:56

To snad ani nejde, sežrat kilo nutely :roll: