Mám se přestat stýkat se svou kamarádkou?

Anonymní
7.2.21 17:20

Má toto.cenu?

Zdravím,
Asi jsem svůj problém nepodala dobře tak tedy znovu. Měla jsem kamarádku… První rok našeho kamarádství to bylo pohodě. Jenže se to mezi námi začalo kazit. No to je jedno. Prostě mi začala dělat problémy a my se začali hádat a odcizili se. Vždycky když se jí něco nelíbilo tak na mě poslala kamarády a ti mi vypisovali nepěkný věci. Taky mi přebrala spolupráci… A mohla bych pokračovat. Prostě většina si myslí, že bych v tom kamarádství měla pokračovat (psycholožka třeba) jenže tohle asi úplně nepůjde a já teď nevím co mám dělat protože ona reaguje jak malá. Ta moje bývalá kamarádka.

Příspěvek upraven 07.02.21 v 20:36

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1153
7.2.21 17:26

Mě kamarádi nic takového nedělají. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1831
7.2.21 17:28
@Anonymní píše:
Zdravím,
Chci se zeptat jestli má cenu se bavit s někým kdo Vám ničí vztah, kdo na vás volá kamarády kdo vám přebírá spolubydlícího… Je toho fakt dost. Na jednu stranu chci kamarádství ukončit ale na druhou stranu mi něco říká ať to nedělám že by to mohlo mít následky… V tomto ohledu opravdu nemůžu a ptám se opravdu všude. Nevím co mám dělat.

Kolik ti je? 15? Ježkovi oči, kdyby tohle na mě někdo zkusil letěl by jak hadr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
7.2.21 17:30

No jako myslím, že to nelze nazvat kamarádstvím, al to asi víš. Spíš jakých následků se bojíš konkrétně? Když s tím člověkem ukončis nějaké styky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4161
7.2.21 17:42

Jaké by to mělo následky? Že přestaneš být ta chudinka, které pořád někdo ubližuje? Jinak si v ukončení nedokážu představit žádný jiný následek, který by nevedl jen k pozitivům… Musíš se naučit takovým lidem postavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2543
7.2.21 18:28

Jakože podle rady:
Přátele si drž u těla, nepřátele ještě blíž? :think:
To podle mne moc nefunguje, zbytečně člověk plýtvá energií, a výsledek je velmi nejistý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11093
7.2.21 18:32
@Anonymní píše:
Zdravím,
Chci se zeptat jestli má cenu se bavit s někým kdo Vám ničí vztah, kdo na vás volá kamarády kdo vám přebírá spolubydlícího… Je toho fakt dost. Na jednu stranu chci kamarádství ukončit ale na druhou stranu mi něco říká ať to nedělám že by to mohlo mít následky… V tomto ohledu opravdu nemůžu a ptám se opravdu všude. Nevím co mám dělat.

Ty tomu říkáš kamarádství? Aha, tak o tom mám opravdu hodně jiné představy. Prostě se takového člověka zbav a hotovo ne? Jaký následky by to mohlo mít? Zle ti dělá už tak dost ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1542
7.2.21 18:52

Moc z toho nechápu, co se vlastně děje a jaké následky by mělo mít to, že se přestanete s někým bavit? Každopádně pokud se k vám takto někdo chová, tak to je chování ohavné i na cizího člověka, natož na kamaráda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 20:24

Kamaradka

Protože ta „kamarádka“ je mentálně mimo a na druhý volá kamarády když se jí něco nelíbí. A já to zase nechci schytat když ji dám konec…

• Citovat
  • Nahlásit
3
7.2.21 20:26
@arinecka píše:
Ty tomu říkáš kamarádství? Aha, tak o tom mám opravdu hodně jiné představy. Prostě se takového člověka zbav a hotovo ne? Jaký následky by to mohlo mít? Zle ti dělá už tak dost ne?
Řekněme že má mentální problém a hned musí ze sebe dělat chudáka a volat na nás kamarády. A ten co přijde nás pak seřve…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
7.2.21 21:28
@Anonymní píše:
Protože ta „kamarádka“ je mentálně mimo a na druhý volá kamarády když se jí něco nelíbí. A já to zase nechci schytat když ji dám konec…

Zase? Kolikrát už se to stalo a co znamená schytaní? Jakože se jí něco od tebe nelíbilo tak poslala bandu kamarádů ty tě zbili a pak se s tebou normálně bavila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1249
7.2.21 21:41

To není kamarádka, ukončila bych setkávání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 22:27

Nehezký zprávy

@Alice180 vypisovali mi nehezký zprávy

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 22:29

Psycholožka

@arinecka psycholožka si myslí že bych to měla zkusit…

• Citovat
  • Nahlásit
1426
7.2.21 22:30
@Anonymní píše:
@Alice180 vypisovali mi nehezký zprávy

A ty se jí teda bojíš nebo v čem je problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat