Strach z OGTT

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
713
2.1.22 21:45

Mně bylo na zvracení, ale ustála jsem to, chutnalo to jak hodně slazený čaj, cukrovka potvrzena. Při prvním těhotenství, to už 24 let, mě doktor neposlal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
2.1.22 22:07

Děkuju za všechny vaše reakce.
Rušit to samozřejmě nechci, nechci nic riskovat.
Asi je to chuťově jak kde. Kamarádka zase říkala, že to prostě byla příšerně preslazena teplá voda. Tak snad budu mít štěstí na lepsi chuť :D
A musím říct, že jste mě uklidnily :hug:
Právě, že nejdu do žádné laborky. Dělá to přímo moje gynda, v čekárně mají jen tři židle, tak snad chytnu místo 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
2.1.22 23:08

Já test absolvovala a bylo to v pohodě. Dostala jsem z laboratoře návod, kdy jsem si měla donést vlastní hořký černý čaj s citrónem (500ml hořkého čaje a vymačkala jsem tam půlku čerstvého citronu). Po přimíchání glukózy z toho byl obyčejný černý čaj s cukrem a citronem, jaký mi kdysi vařila babička. S chutí jsem to vypila… A blbě mi opravdu nebylo.
Když nějaká laboratoř míchá glukózu do teplé vody, nikoliv do čaje, tak se nedivím, že teplá sladká voda může být opravdu hnus.
Jediné co bylo nechutné, byl lavor na blití, co tam laborantka nachystala. Nedovedu si představit, kdyby ho někdo použil, tak asi blijí všichni. Fuj. Naštěstí to proběhlo v pořádku.
Není se čeho bát. Tak přeji, ať je výsledek negativní :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
3.1.22 12:58

@Luane Dekuju za odpověď!
Ten lavor chápu, myslím, že ten byl fungoval jako spouštěč, začít tam zvracet jedna :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
4.1.22 20:11

Tak to mám za sebou, zítra mi přijdou výsledky 👏
A měly jste pravdu, bylo to v pohodě.
Měla jsem štěstí, že jsem to měla s pomerančovou příchutí a vychlazené. V jednom momentu se mi v čekárně udělalo trošku nevolno, ale dobrý.
Tak teď jen aby vyšly výsledky v normě 👏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3384
6.1.22 08:47

Já teda musím říct, že jsem se o ogtt pokoušela třikrát, a pokaždé jsem to do půl hodiny komplet vyblila. :oops:
Prostě můj žaludek není schopen na lačno takovou příšernou dardu cukru zpracovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4653
6.1.22 09:14

Jaká má být hodnota na lacno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3384
6.1.22 10:05
@mimi2017 píše: