Strach z potratu v 17tt

Anonymní
16.7.20 05:37

Strach z potratu v 17tt

Holky,
Moc prosím o Vaši pomoc, zkušenost, radu..
jsem v 17 tt, a bohužel dnes v noci jsem musela na pohotovost.
Začala jsem včera přes den - jednorázově trochu špinit. Ale dnes v noci to bylo horší a už to byla krev..
Teď už nekrvacím. Paní doktorka mě vyšetřila a jdu na pracovní neschopnost. Prý mám krátké děložní hrdlo. Ležím už v posteli a už mi od navrátu několikrát ztvrdla deloha.. mám opravdu strach, ze ty stahy nepominou a já potratím. Coz mi řekla doktorka na pohotovosti, ze mužu potratit. Mám předepsané magnesium a utrogestan…
Mate prosím některá zkušenost. To ztvrdnudí dělohy jsem pozorovala poprvé za celé těhotenství včera ráno. A pak zase az dnes…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7703
16.7.20 05:55

Potratit můžeš a nemusíš, je to 50/50. Držím palce, ať to dobře dopadne. Hybej se co nejméně, ideálně lež a pak už nezbývá, než čekat.
Jestli tě to uklidní, já jsem ve 14 týdnu zakrvacela hodně, na pohotovost jsem jela s tím, že to je asi konec, ale byla to jen větší praskla ceva. Následující měsíc jsem skoro jen ležela doma, tvrdnuti břicha jsem měla taky, plus tmavě spineni. Po pěti týdnech najednou stahy, prujem (jako jsem měla dřív před porodem) a vetsi krvácení, ale pořád hnědé. Zase pohotovost, tam nic neviděli a zpětně viděno to bylo asi tím, jak se tělo zbavovalo zbytku krve, které mu tam vadily. To trvalo jedno odpoledne a pak se najednou vše uklidnilo. Ještě jsem byla pár dní doma, pak kontrola a pak jsem začala normálně fungovat, starat se o starší dětí a chodit do práce. Byla jsem dost aktivni až do porodu a dcera je narozena v termínu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.7.20 07:01

Drzím palce. Ja potratila ve 13tt a ani jsem nekrvácela nic…musela jsem na revizi. Přeji ti, ať to dobře dopadne!!

• Nahlásit
  • Citovat
314
16.7.20 07:10

Je otázka z čeho jsi krvácela… Mně břicho začalo tvrdnout ve 20tt, tvrdlo čím dál častěji a ve 24tt mi zjistili krátký děložní hrdlo. Taky jsem dostala utrogestan, magnézium a klidový režim. To děložní hrdlo se mi pak upravilo a pak zase zkrátilo, no dělá si co chce. Břicho mi tvrdne pořád a dost. Ale vydržela jsem to do 32tt a snad ještě chvíli vydržím ;) Lež, ber prášky a zkus se nestresovat. Víc s tím stejně nenaděláš. Jinak kdyby to vypadalo hodně blbě, tak si myslím že by si tě nechali v nemocnici. Přeji hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3218
16.7.20 08:05

Hlavně ležet. Fakt chodit jen na wc, a zpátky do postele. Držím pěsti ať to dopadne dobře :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.7.20 09:14

Jste moc hodné děkuji
Ležet budu
Ale ještě musím do lékárny pro progestan a magnesium

• Nahlásit
  • Citovat
345
16.7.20 09:50
@Anonymní píše:
Jste moc hodné děkuji
Ležet budu

Lezet! At ti do lekarny skoci pritel/manzel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7703
16.7.20 12:03
@Anonymní píše:
Jste moc hodné děkuji
Ležet budu

Pošli chlapa.ty léky mají spíš mírně podpurnou funkci, podstatne je ležet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama