Strach ze screeningu z 2. trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 17:08
Štrach ze screeningu z 2 trimestru

Ahoj jsem v 17 TT v pátek 18 TT a trápí mě Štrach z screeningu v 2 trimestru… Mám jít 3.4
První screening v 13 TT mi dopadl dobře
Jak to překonat přece jsme se o Mimi snažili déle.. a nechceme o něho přijít :(

Reakce:
Kukacka123
Závislačka 3346 příspěvků 05.03.19 17:22
@Anonymní píše:
Ahoj jsem v 17 TT v pátek 18 TT a trápí mě Štrach z screeningu v 2 trimestru… Mám jít 3.4
První screening v 13 TT mi dopadl dobře
Jak to překonat přece jsme se o Mimi snažili déle.. a nechceme o něho přijít :(

No…nijak. Taky jsem mela strach a proste to musis vydrzet do terminu a hlavne v cekarne, to bylo pro me nejhorsi :nevim: a kdyz vam vysel dobre 1. screening, bude to dobry :hug:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9949 příspěvků 1 inzerát 05.03.19 17:23

Nijak strach tam bude vždy, ale ani u jednoho těhotenství jsem si nepřipouštěla, že by něco mělo být špatně - obr děti zdravé, mezi prvním s druhým jedno ZT.

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 05.03.19 17:29

Opravdu 2× Štrach? :lol: Pokud nejsi troll (ale asi jsi, že :lol: ) tak se neboj a věř, že to dobře dopadne. Nic jinýho ti stejně nezbyde. ;)

Kristynka22
Kecalka 459 příspěvků 05.03.19 17:57

Musí se doufat, já měla 1. screening naprosto ukázkový, 2. mi vyšlo riziko 1:25 na syndrom 8o Šla jsem na plodovku a je to dobré, ale ty nervy nikomu nepřeju

blanula19
Závislačka 3619 příspěvků 5 inzerátů 05.03.19 18:01

Pokud byl 1. v pohodě, tak bych se ničeho nebála. Já si se třetím synkem prošla vším, první screeninh vyšel blbě k tomu špatné průtoky, tak jsem brala anopirin a hurá na plodovku. Navíc se nehctěl otočit a doktorovi se zdálo, že málo prospívá, tak jsem byla na ručním otočení a hlídaná. No, nakonec se narodil úplně zdravý s 3, 76 kg váhou. Takže i když se po…, co se dalo, konec dobrý.

Lucí_123456
Stálice 52 příspěvků 05.03.19 21:47

Já myslím že když 1 screening dopadl dobře tak druhý by měl být taky v pohodě - osobní zkušenost - moje ;) ale jak už tu bylo zmíněno, strach tam bude vždycky, taky před každým vyšetřením šílím :zed: a pak si připadám jak nějaká trapka :oops:
zkrátka jednou jsme se na to daly, tak musíme být statečný :palec:

Váš příspěvek
Reklama