Střední škola chemická

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martina Milková
Povídálka 12 příspěvků 04.05.18 15:56
Střední škola chemická

Ahojte, v září úspěšně nastupuji k nám v městě na střední školu a zhledem k tomu že budu mít asi školu 20 minut od baráku takže nebudu na intru a budu těch 5 kilometrů co to mám do školy dojíždět MHD. Potřebuji se zeptat co se nosí na střední za tašku na učebnice nebo se nosí kabelka? Jsem v tomto ohledu nováček a nevím co čekat. A kdyby tady měl někdo zkušenosti s aplikovanou chemií tak bych byla taky ráda :D

Reklama

Reakce:

Afrikana
Kecalka 386 příspěvků 04.05.18 16:27

@Martina Milková Nosí se, co se ti líbí a co uznáš za vhodné, ale z vlastní zkušenosti doporučuju dobry batoh, protože brašnou přes rameno nebo kabelou (kabelka počítám stačit nebude) si muzes vyrobit i skoliozu. Ono se to nezda, ale clovek v tom ve finale taha celkem dost a celkem tezkych veci.

Leila2016
Povídálka 39 příspěvků 04.05.18 16:27

Mám vystudovanou SŠ chemickou a za celou dobu jsem kabelku nevyužila. I když jsem mela skříňku na učebnice ve škole, byla potřeba je nosit i domů a sešity na učení samozřejmě taky. Batoh ničí méně záda. Ale je to na uvážení každého, já bych neměnila. I teď na VŠ mám raději batoh, i když mám třeba jen 2-3 skripta.

Uživatel je onlinevokishka
Extra třída :D 11077 příspěvků 04.05.18 16:54
@Afrikana píše:
@Martina Milková Nosí se, co se ti líbí a co uznáš za vhodné, ale z vlastní zkušenosti doporučuju dobry batoh, protože brašnou přes rameno nebo kabelou (kabelka počítám stačit nebude) si muzes vyrobit i skoliozu. Ono se to nezda, ale clovek v tom ve finale taha celkem dost a celkem tezkych veci.

asi jste neviděla chodit do školy mou dceru :). Batoh téměř nevytáhla, chodila hlavně s kabelkou :mrgreen:. A rozhodně nebyla sama.

debra.morgan
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 04.05.18 16:59

Kup kabelku, úplně s klidem, já teda na chemickou nechodila, ale sestřenka jo a chodila s kabelkou :-) a já na gympl taky, vlastně tam byla jen jedna holčina s batohovou aktovkou a ta byla, no jak to říct…jiná…

Afrikana
Kecalka 386 příspěvků 04.05.18 17:44

@vokishka Ja mela prave brasnu pres rameno a skoncilo to skoliotickym drzenim tela :nevim: A zrovna nedavno dve moje kolegyne vymenily kabelky za batohy, protoze resi pobolivani zad z jednostranneho pretizeni.

@Martina Milková Abych reagovala i na prispevek vyse, na gymplu jsem par let celkem nedavno ucila a s batohem chodily i holky do skoly bezne.

Uživatel je onlinevokishka
Extra třída :D 11077 příspěvků 04.05.18 17:46
@Afrikana píše:
@vokishka Ja mela prave brasnu pres rameno a skoncilo to skoliotickym drzenim tela :nevim: A zrovna nedavno dve moje kolegyne vymenily kabelky za batohy, protoze resi pobolivani zad z jednostranneho pretizeni.@Martina Milková Abych reagovala i na prispevek vyse, na gymplu jsem par let celkem nedavno ucila a s batohem chodily i holky do skoly bezne.

ji nemělo co dělat špatné držení těla, jedině ta svačina a propiska, co v té kabelce měla :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Pašovaly drogy spolu? „Zmije Simona všem lže,“ vzkazuje Tereza z Pákistánu

Byly jako dvojčata, objížděly spolu privátní kluby po celé Evropě a společně... číst dále >

Svatba podle šaríe: Muž se zpozdil s platbou za nevěstu, za 15 minut byl rozvod!

Rozvody jsou v dnešní době bohužel běžnou záležitostí. Aby ale manželský... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama