Streptokok pyogenes

455
3.10.12 18:40

Streptokok pyogenes

Holky, máte někdo zkušenosti s touhle potvorou? Našli mi to v krku, byla jsem přeléčene ATB Fromilin a do týdne ho mám zpátky. Je to teda strašný, protože jsem sama doma s 4měsíčním miminkem, který vůbec nespí a pejskem. Takže není šance se pořád vyležet. Je to normální, že se to takhle vrací? Někde na netu jsem četla, že se to léčí i dva roky. To si tedy nedovedu vůbec představit. Už ted jsem uplně vyřízená:-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20554
3.10.12 18:47

Mám zkušenosti u dcery..je to jak píšeš..léčí se už dva roky a nic.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10664
3.10.12 18:54

No, popravdě, nejmenší ho měl loni, přeléčen ATB a zrovna teď v pondělí mu mudra dělala znovu výtěry, protože měla podezření a dneska jsem volala na výsledky a dobrý, streptokok to není. Je to asi individuální, někdo ho třeba má v sobě furt, někdo se ho hned napoprvé zbaví. Tím nechci tvrdit, že ho třeba už nikdy mít nebude… :roll: Dcera ho měla, je to měsíc, tak uvidíme, jestli bude mít klid nebo ne. :|

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
455
3.10.12 19:05
@peggy.sl píše:
Mám zkušenosti u dcery..je to jak píšeš..léčí se už dva roky a nic.. :nevim:

Takže pořád marodí? Už dva roky. Kurna, četla jsem na netu, že postihuje dětičky a já jsem skorotřicítka:-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
455
3.10.12 19:06
@rybana75 píše:
No, popravdě, nejmenší ho měl loni, přeléčen ATB a zrovna teď v pondělí mu mudra dělala znovu výtěry, protože měla podezření a dneska jsem volala na výsledky a dobrý, streptokok to není. Je to asi individuální, někdo ho třeba má v sobě furt, někdo se ho hned napoprvé zbaví. Tím nechci tvrdit, že ho třeba už nikdy mít nebude… :roll: Dcera ho měla, je to měsíc, tak uvidíme, jestli bude mít klid nebo ne. :|

Achjo, kdyby přitom nebyly aspon tak vysoký teploty. Před týdnem jsem si to podstoupila a ted zase…jsem unavená a to mě čeká opět minimálně týden léčení..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
455
3.10.12 19:07

Ale díky holky! Aspon vím, co mám čekat..:-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20554
3.10.12 19:09
@rozinka7 píše:
Takže pořád marodí? Už dva roky. Kurna, četla jsem na netu, že postihuje dětičky a já jsem skorotřicítka:-/

Dva roky má streptokové protilátky v krvi a západní medicína jí může nabídnou jenom píchaný penicilín..To už jsem odmítla a léčíme se bylinkami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
455
3.10.12 19:18
@peggy.sl píše:
Dva roky má streptokové protilátky v krvi a západní medicína jí může nabídnou jenom píchaný penicilín..To už jsem odmítla a léčíme se bylinkami.

Kdybych přitom neměla vysoký horečky, tak to taky neřeším, ale takhle se s tím nedá normálně fungovat:-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10664
3.10.12 19:42
@rozinka7 píše:
Kdybych přitom neměla vysoký horečky, tak to taky neřeším, ale takhle se s tím nedá normálně fungovat:-/

Když ho měl loni malej, tak ani vysoký horečky neměl, jen zvýšený teploty a bolelo ho v krčku, ale né nějak strašně, normálně fungoval. Spíš jsem šla k mudře proto, že byl nastydlej asi potřetí za sebou, ne nějak drasticky, ale byl. A když ho před měsícem měla dcera, okamžitej nástup vysokých teplot, skoro 40 a nemohla ani pít a ani jíst. Bylo jí fakt moc ouvej. :|

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
887
15.4.15 10:19

Ahojda byla jsem prelecena ze streptokoka a po tydnu ho mam zpet.je to normalni??jsem uplne ko, teploty, vecerni bolesti kloubu, svalu atd. a to jsem brala snad troje atb. a zabraly az treti baleni ke konci.Jsem vycerpana, a mam jit na operaci a stimhle me nikde nevemou. :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama