Střídavá péče a moje dcera

Anonymní
20.7.21 04:47

Střídavá péče a moje dcera

Jen chci na začátek rict, ze s ex manželem vycházíme v pohodě, nehádáme se, nepomlouvame se atd.
Dcera 8 let, přijela z tábora, zdála se mi taková přešlá ale říkala jsem si, ze je unavená. Dnes jela k tátovi a on mi psal jestli jsme se nepohadali, ze už nechce bydlet na novém místě, jsme tu 4 měsíc a ze chce zpět, kde jsme bydleli. Úplně me to zaskočilo, protože bylo jinak vše v pořádku. Pak jsme s ex prisli na to, ze dcera byla v kolektivu, u mě má zatím jen jednu kamaradku a teď ješte je na dovolené. Snažím se ji domlouvat kamarádky z bývalého bydliště, ale to taky nejde pořád. Přemýšlela jsem, ze bych ji nasla nejaky krouzek aby se seznamila s nekym kdo by k nam byl bliz. Myslela jsem ze mame to nejhorsi za sebou. Nevim, mozna to moc resim :nevim: jinak spolu jdeme na kolo, na brusle, sednout si na zmrzku kde je i hriste pro deti. Asi to na ni padlo jak prijela z toho tabora, do skoly se vzdycky tesi na spoluzaky. Kdyby takhle knourala doma kdy jsme byli vsichni jeste s ex pohromade tak bych ji rekla at se jde nejak zabavit, ale ted mam proste pocit viny ze se nam rozpadla rodina a jsem vic citlivejsi na dceru.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
459
20.7.21 05:43

Pravděpodobně je jí smutno po kamarádech, zvlášť teď o prázdninách. Nové pevnější vazby neměla moc šancí navazat s tím jak to letos vypadalo se školou. Bylo toho letos moc co musela vstrebat. Je ještě malá, nové kamarády si jistě brzy najde, chce to čas a trpělivost. Kroužek je dobrý nápad, hlavně ať je to něco co jí baví ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.21 05:45

@Vladusxx jo, ta zavrena skola byla take narocna. Ale musime spolu neco vymyslet a najit reseni.

• Citovat
  • Nahlásit
459
20.7.21 05:58

Není v okolí třeba nějaký příměstský tábor kde mají ještě volná místa? Jinak nevím kde by mohla být ještě takhle mezi dětmi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.21 06:15

@Vladusxx ted to bude mit lepsi. Pristi tyden jede s tatou na dovcu, pak je se mnou take mam plany a potom ma primestsky tabor na poslednich 14 dni v srpnu, tak snad nebude tak smutna.

• Citovat
  • Nahlásit
459
20.7.21 06:28

Tak to je dobře, třeba si právě na tom táboře najde nějakou dobrou kamarádku se kterou se pak bude vidat a když ne minimálně bude mezi dětmi, zabaví se…no a samozřejmě to s ní chce hodně mluvit o tom že když vy a táta nejste spolu neznamená ti že ji nemáte rádi, není to její chyba, je to jen mezi dospelymi atd atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69981
20.7.21 06:58

To může být mix všeho, její únava, tatínek vidi trávu růst, k tomu opravdu i nějaký stesk po starém bydlišti, kamarádech, rozhozeni z rozvodu. Určitě to bude přicházet ve vlnách ještě dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.21 07:20

@Lama Lama asi ano. Akorát me to neskutečně mrzi :( 4 mesice je ještě krátká doba.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat