Střídavá péče před soudem

Napsat příspěvek
Lenka 80
15.4.17 11:31

@Kobliha51 myslim ze o stridavce toho nepotrebujes moc vedet ne? Dite lita mezi rodicema jak horkej brambor a ublizuje mu to.to mi staci.mi jsme normalni fungujici uplna rodina. a muzu ti tady odprisahnout ze kdyby se to melo zmenit ( clovek nikdy nevi) tak zatnu zuby a doklepu to nez budou deti dospele tak aby nic nepoznali a nic je netrapilo. radsi se budu trapit ja. a dam ruku do ohne za to ze manzel by to mel stejne.

• Citovat
  • Upravit
17669
15.4.17 11:33
@Lenka 80 píše:
@Kobliha51 myslim ze o stridavce toho nepotrebujes moc vedet ne? Dite lita mezi rodicema jak horkej brambor a ublizuje mu to.to mi staci.mi jsme normalni fungujici uplna rodina. a muzu ti tady odprisahnout ze kdyby se to melo zmenit ( clovek nikdy nevi) tak zatnu zuby a doklepu to nez budou deti dospele tak aby nic nepoznali a nic je netrapilo. radsi se budu trapit ja. a dam ruku do ohne za to ze manzel by to mel stejne.

To se ptala Lama, ne já. Já mám jasno. Třeba si to Lama přečte. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57572
15.4.17 11:36
@Lenka 80 píše:

aha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57572
15.4.17 11:36
@Kobliha51 píše:
To se ptala Lama, ne já. Já mám jasno. Třeba si to Lama přečte. :D

precetla :)
a ty mas jasno v cem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57572
15.4.17 11:48
@Lenka 80 píše:

no, za mne- rozhodne bych nikoho nenabadala k rozvodu, jsem jednoznacne pro to spravit, pokud maji oba zajem. a udelat pro to opravfu hodne. ale pokud uz dojdu do faze, ze si reknu, ze budu vedle nej jen kvuli detem, tedy jsem si rekla, ze sprabut to nejde, tak tam opravdu neverim romu, ze to jde zdrzet v re rovine, te to na deti dopad nema. a jsem si jista tim, ze pokud jsou rodice rozumni, muzou to zaridit tak, ze to ma na deti maly dopad i v pripade, rozpadu rodiny. respekzive mensi, nez kdyz budou deti zit v rodine, kde jsou rodice vrdle sebe jen kviluli nim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70138
15.4.17 12:00

@Lama Lama Tak jsou situace, kdy jde, ale je jich fakt málo (většinou tam, kde se z partnerů stanou spíše kamarádi), ale jinak souhlasím s tebou, že pokud spolu nejsou schopni plně vyjít, tak je lepší, když půjdou od sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
15.4.17 12:28
@Lenka 80 píše:

Hmmm.To jsou jen tvé silácké řeči. Takových bylo co si toto říkali. Nakonec to tak nebylo. Lenka 80 můžu se ti zeptat, kdyby nedej bože ses rozváděla, jak bys řešila péči o dítě ty? a proč? Co by navrhoval tvůj manžel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
15.4.17 12:41
@Lama Lama píše:
precetla :)
a ty mas jasno v cem?

V podstatě jsem pro střídavou péči. V tom mám jasno. Nejlépe tak, že by děti zůstaly ve svém prostředí a rodiče by se střídali. Udělala bych pro to všechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenka 80
15.4.17 12:56

@Amity ano ty me znas nejlepe :palec: :potlesk:. Kdyby jsme se rozvadeli chtela bych aby deti zustali se mnou. s matkou.ve svem prostredi. v nasem byte kde jsou doma.kde to znaji.ve sve skolce-skole.se svyma kamaradama. a s otcem by se mohli videt a stykat tak casto jak by on chtel a potreboval a jak by chteli deti. klidne kazdy den.on je totiz nesmirne miluje a zije pro ne. a ja k nemu chovam velkou uctu protoze on mi je dal.diky nemu mam sve uzasne deti. takze bych ani jemu nikdy nechtela ublizovat a uz vubec ne skrze deti.asi tak

• Citovat
  • Upravit
57572
15.4.17 12:58
@Lenka 80 píše:
@Amity ano ty me znas nejlepe :palec: :potlesk:. Kdyby jsme se rozvadeli chtela bych aby deti zustali se mnou. s matkou.ve svem prostredi. v nasem byte kde jsou doma.kde to znaji.ve sve skolce-skole.se svyma kamaradama. a s otcem by se mohli videt a stykat tak casto jak by on chtel a potreboval a jak by chteli deti. klidne kazdy den.on je totiz nesmirne miluje a zije pro ne. a ja k nemu chovam velkou uctu protoze on mi je dal.diky nemu mam sve uzasne deti. takze bych ani jemu nikdy nechtela ublizovat a uz vubec ne skrze deti.asi tak

a to se nejak vylucuje se stridavou peci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70138
15.4.17 13:02
@Lama Lama píše:
a to se nejak vylucuje se stridavou peci?

Nevylučuje, ale ten kdo o střídavé péči nepotřebuje nic vědět, ale ví, jak je hrozná, tak bude křičet, jak budou dětí lítat jak horký brambor, mít 2 školy a tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67392
15.4.17 13:07
@Lenka 80 píše:
Chudak to dite. stridavou peci ublizujete jen a jen tomu decku.je to holej nesmysl a zakazala bych to! Dite nema domov jen kazdy tyden pendluje sem a tam. podepisete se na nem.

Přesně tak, řekne to každý psycholog, učitelka nebo psychiatr, jaké jsou problémy při střídavé péči. Ale když to lze v naší zemi takto aplikovat a hlavně když se rodiče takto domluví, nelze proti tomu nic namítat. Horší je, když se nedomluví a rozhodne takto soud za ně, odnáší to ty děti, a to jsou potom smutné případy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57572
15.4.17 13:21
@Andrejka81 píše:
Přesně tak, řekne to každý psycholog, učitelka nebo psychiatr, jaké jsou problémy při střídavé péči. Ale když to lze v naší zemi takto aplikovat a hlavně když se rodiče takto domluví, nelze proti tomu nic namítat. Horší je, když se nedomluví a rozhodne takto soud za ně, odnáší to ty děti, a to jsou potom smutné případy.

nerekne to kazdej ucotel, psychiatr ani ps, cholog

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40383
15.4.17 13:39
@Lenka 80 píše:
Chudak to dite. stridavou peci ublizujete jen a jen tomu decku.je to holej nesmysl a zakazala bych to! Dite nema domov jen kazdy tyden pendluje sem a tam. podepisete se na nem.
Žádný chudák. Dítěti tím zůstanou oba rodiče.
Tys jako dítě nejezdila každý víkend na chalupu?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenka 80
15.4.17 13:40

Hadam ze stridavou peci tu obhajuji ti co stridavou peci maji. A nejsou schopni to udelat rozumne jako dospeli a neublizovat detem. @Andrejka81 celkove rozpad rodiny ublizuje jen a jen detem.ty to odnesou nejvic.at uz je stridava nebo ne. @Lama Lama ano vylucuje. protoze silne pochybuju ze deti zustanou v jednom byte a rodice se budou stridat na ubytovne nebo kazdy ve svem. vetsinou je to tak ze kazdy rodic ma svuj byt a deti pendluji z bytu do bytu.jako ze matka bude tyden bydlet doma s detma a pak na tyden vysmahne nekam aby uvolnila byt otci aby deti nemuseli ze sveho prostredi? To bych chtela videt…

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama