Střídavá péče před soudem

Napsat příspěvek
67389
15.4.17 13:42

@Lenka 80
Přesně tak, vždyť jsem to ve svém příspěvku zmínila, že to ublíží hlavně dětem a že to jsou smutné případy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenka 80
15.4.17 13:43
@lucenka píše: Žádný chudák. Dítěti tím zůstanou oba rodiče.
Tys jako dítě nejezdila každý víkend na chalupu?

Delas si srandu??? Tohle srovnavat??? A ano jezdila ale s obema rodici. a to dite neni blbec ze jo…ono vi ze mama s tatou spolu neziji…

• Citovat
  • Upravit
67389
15.4.17 13:45
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenka 80
15.4.17 13:46

@Andrejka81 ano ja vim.jsi tu jedina rozumna…ted jsem to rozebirala s manzelem.ma stejny nazor jako ja. zustat spolu nez deti budou dospele a zit vedle sebe tak aby deti verili ze mamka s tatkou se maji radi a vsechno je sluncem zalite. klidne muzem mit oba milence (ale netahat si je samozrejme domu)

• Citovat
  • Upravit
40170
15.4.17 13:46
@Lenka 80 píše:
@Amity ano ty me znas nejlepe :palec: :potlesk:. Kdyby jsme se rozvadeli chtela bych aby deti zustali se mnou. s matkou.ve svem prostredi. v nasem byte kde jsou doma.kde to znaji.ve sve skolce-skole.se svyma kamaradama. a s otcem by se mohli videt a stykat tak casto jak by on chtel a potreboval a jak by chteli deti. klidne kazdy den.on je totiz nesmirne miluje a zije pro ne. a ja k nemu chovam velkou uctu protoze on mi je dal.diky nemu mam sve uzasne deti. takze bych ani jemu nikdy nechtela ublizovat a uz vubec ne skrze deti.asi tak

Aha takže bys dětem sebrala milujiciho tatínka a našla jim nového. Tatínek by fungoval 4 dny měsíčně :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40170
15.4.17 13:48
@Lenka 80 píše:
Delas si srandu??? Tohle srovnavat??? A ano jezdila ale s obema rodici. a to dite neni blbec ze jo…ono vi ze mama s tatou spolu neziji…

Myslím to vážně. Je toto stejné pendlovani. A pro dítě je horší žít v rodině, kde rodiče zůstávají jen kvůli dětem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenka 80
15.4.17 13:52

@lucenka ocividne me nechces pochopit.

• Citovat
  • Upravit
57471
15.4.17 13:54
@Lenka 80 píše:
Hadam ze stridavou peci tu obhajuji ti co stridavou peci maji. A nejsou schopni to udelat rozumne jako dospeli a neublizovat detem. @Andrejka81 celkove rozpad rodiny ublizuje jen a jen detem.ty to odnesou nejvic.at uz je stridava nebo ne. @Lama Lama ano vylucuje. protoze silne pochybuju ze deti zustanou v jednom byte a rodice se budou stridat na ubytovne nebo kazdy ve svem. vetsinou je to tak ze kazdy rodic ma svuj byt a deti pendluji z bytu do bytu.jako ze matka bude tyden bydlet doma s detma a pak na tyden vysmahne nekam aby uvolnila byt otci aby deti nemuseli ze sveho prostredi? To bych chtela videt…

to co jsi popsala, ze otec bude s detmi denne muze byt klidne v uprave stridave pece. stridavka neznamena pendlovani tyden a tyden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
15.4.17 13:55
@Lenka 80 píše:
@Andrejka81 ano ja vim.jsi tu jedina rozumna…ted jsem to rozebirala s manzelem.ma stejny nazor jako ja. zustat spolu nez deti budou dospele a zit vedle sebe tak aby deti verili ze mamka s tatkou se maji radi a vsechno je sluncem zalite. klidne muzem mit oba milence (ale netahat si je samozrejme domu)

Jj, tak to byste měli s manželem začít dělat nějakou celorepublikovou agitaci a šíření tohoto názoru. Hned by ubylo rozvodů/rozchodů minimálně o 90%.To bude na světě krásně. A hlavně ty děti se budou mít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57471
15.4.17 13:55
@Andrejka81 píše:
@Lenka 80
Přesně tak, vždyť jsem to ve svém příspěvku zmínila, že to ublíží hlavně dětem a že to jsou smutné případy.

ano, ublizi, ze rozvod jde proti detem oproti fungujici uplne rodine tu nikdo mezpochybnuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57471
15.4.17 13:57
@Amity píše:
Jj, tak to byste měli s manželem začít dělat nějakou celorepublikovou agitaci a šíření tohoto názoru. Hned by ubylo rozvodů/rozchodů minimálně o 90%.To bude na světě krásně. A hlavně ty děti se budou mít.
:mrgreen: :pankac:
jojo, doma detem divadylko, pokrytectvi, oni nic nepoznaj
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57471
15.4.17 13:58
@Lenka 80 píše:

a ty ji taky ne. jste si kvit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40170
15.4.17 13:58
@Lenka 80 píše:

Chápu… kdyby se ti rozpadl vzah, tak buď budeš chtít děti do své péče, takzeže uvidí otce 4 dny v měsíci. Nebo si najdes milence a budeš hrát doma divadlo. Přitom tohle děti prokouknou a je to nejhorší řešení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenka 80
15.4.17 14:06

@lucenka ja jsem tu napsala hned ze by jsme spolu zustali nez by deti byli dospele. Odpovidala jsem na otazku co bych delala KDYBY byl rozvod nevyhnutelnej

• Citovat
  • Upravit
57471
15.4.17 14:09
@Lenka 80 píše:
@lucenka ja jsem tu napsala hned ze by jsme spolu zustali nez by deti byli dospele. Odpovidala jsem na otazku co bych delala KDYBY byl rozvod nevyhnutelnej

dyt v poradku, je to tvuj nazor, domnivas se, ze by v TVE rofine to bylo nejvhodnejsi. proc mas potrebu hodnotit kiny nazor jako spatny, dite poskozujici?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama