Strie po těhotenství - jak se zbavit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
surovka
Kecalka 328 příspěvků 04.06.10 11:35
strie

Zbavila se některá z vás strií? Jak a po jaké době? Rodila jsem pře 10ti měsíci a je to pořád hrůza. Mažu se olejíčkem od Eucerinu.

Nejnovější recenze z kategorie Péče o tělo

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
eva valoi
Extra třída :D 11933 příspěvků 04.06.10 11:38

Strií jsem se nikdy nezbavila, myslím, že se jinch ani úplně zbavit nedá, rozhodně nepomůžou žádné mastičky. Zeptej se na kosmetice, jestli by nemohl pomoci laser, něco jsem o tom slyšela, ale nezkoušela jsem, prý čím dřív tím líp.

BohunkaP
Neúnavná pisatelka 15014 příspěvků 04.06.10 12:05

Strie úplně odstranit nelze… po nějaké době vyblednou, ale samy nezmizí.
Je na to teď snad nějaká nová metoda, nevím jak účinná, ale ty sama se jich krémy bohužel nezbavíš. Jsou to víceméně popraskané žilky, takže krémy účinkovat nemohou.

Příspěvek upraven 04.06.10 v 13:14

davmi
Kelišová 5252 příspěvků 04.06.10 12:17

No o tom mi povídej, mám břicho jak struhadlo, ale je pravda, že postupně vyblednou, pak je se dobré opálit, nejdou tak vidět, ale nezmizí nikdy. :cert:

eva valoi
Extra třída :D 11933 příspěvků 04.06.10 12:23

Jinak ještě jsem kdysi četla cosi o operaci, kdy se postižená kůže odstraní. Pak údajně zbyde jen jedna pooperační jizva. Ted čekám čtvrté dítě a snad poslední a uvažuji po porodu o abdominoplastice při keré se to snad údajně dá udělat, ale to jsem opravduzatím četla jen jednou, nevím co je na tom pravdy a pravděpodobně by to asi bylo i drahé. Nevím. Jedině se zkusit zeptat přímo někde na plastice.

surovka
Kecalka 328 příspěvků 04.06.10 12:57

Tak operacii bych kvůli tomuhle asi nepodstoupila…max laser, ale ještě chceme druhé, tak až takhle to hrotit asi nebudu.

karolinecka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.10 19:33

Úplně mě fascinuje, jak všichni věří, že se strií nejde zbavit. Musíte hledat a zkoušet!!!Na mě teda zabral Trilastin, je to americký krém a opravdu jediný, co na mě kdy zafungoval. Nechápu, co v něm je, že to nedají i ostatní výrobci do svých krémů, ale tento funguje.Dřív jsem si jen přála, aby šlo potáhnout celé tělo novou kůží, protože za strie jsem se strašně styděla, ale teď je ta otravná záležitost prostě pryč a konečně se nemusím stresovat , jak to vypadá v plavkách, zkoušet strie zatírat samoopalovákem apod. Holky, vyzkousejte ho, mně přijde jako naprostá bomba.

tamcicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.10 09:02

S Trilastinem máš pravdu, ale nedivím se, že lidi nevěří dalšímu krému, když jich tolik nemá žádný účinky. Nicméně přidávám hlas pro Trilastin, zoufale jsem před rokem hledala něco, co by pomohlo, a ke koupi mě nakonec přimělo, že v tom eshopu měli ten den slevu 300, kterou jsem nechtěla propást. Pak už jsem si ho sice kupovala za plnou cenu, ale to jsem věděla, co je to za zázrak a peněz nelitovala. Myslím, že do něho ale půjdou jen lidi, který strie opravdu štvou, jiným se asi nebude chtít za něho tolik dát.

AngelinaBalerina
Echt Kelišová 7931 příspěvků 02.08.10 09:10

že by nějaká propagace? :mrgreen:

karolinecka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.10 09:52

Ahoj, spíš se dobré jméno chválí samo :-D , aspoň teda můj názor je nestranný. Tamcicko, objevily se ti potom strie na tom místě znovu? Jako kdyžs ten Trilastin už nepoužívala? Nevím, jestli se s ním můžu přestat patlat nebo ne.

tamcicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.10 10:31

No potom před dalším létem ( asi po roce, co jsem ho nepoužívala) jsem si ho koupila znovu, protože se mně zdálo, že na stehnech zas něco vidím, nevím ale, jestli to byly ty staré strie nebo jestli se mi udělaly nové.Pořád totiž hubnu a přibírám a mám k tvoření strií určitě sklon.

karolinecka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.10 11:00

Ale zas to zabralo,jo?Pokud bych si měla koupit před každýma prázdninama jeden, tak je to v pohodě, ale mám hrůzu z toho, že bych se musela mazat pořád, na to jaksi nemám. Budu doufat, že výsledek teda vydrží co nejdýl.

terykt
Závislačka 4999 příspěvků 22.01.12 23:46

ahoj muzu se zeptat kolik krem stoji sem ochotna za nej dat cokoliv uvazovala jsem i o lejzru stoji kolem cca 1800kc

Nikca_Ko
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 21.09.12 10:06

Já jsem teda mazala, mazala, mazala, střídala jsem speciální olejíčky na strie (Saloos a Hipp), regenerační krém od Garnier a stejně jsem se jednoho rána cca ve 33.tt probudila a ejhle… Břicho popraskalo :cert: Někde jsem vyčetla, že je dobrý Infadolan, mastička stojí v lékárně pár korun. Sice jsem ještě neporodila, ale mažu se a mám pocit, že se strie trochu lepší (blednou) :nevim: Nemáte s ním už poporodní zkušenost?

Žirafátko
Závislačka 4466 příspěvků 21.09.12 10:21

Mě by strašně zajímalo jak může mastička opravit prasklou kůži :roll:
to je přece logicky blbost :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama