Strie na břiše i bez těhotenství

Anonymní
20.1.21 10:58

Strie bez těhotenství

Ahoj holky, v létě se mi na břiše udělali strie, žádný světlounký ale rudý až fialový. Připomínají strie po porodu do kterého mám hodně daleko. Teď je leden a strie jsou pořad stejné jako byly předtím, mažu je, používám i krém pro těhu a nic.
Přikládám fotku abyste věděli co přesně myslím, přijde mi že tomu dávám velkou péči a aspoň lehké zesvětlaní nevidím. Velmi me to trápí, je to přímo po celé přední části břicha. :,(
Mate někdo zkušenosti nebo vás potkalo něco podobného?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.1.21 10:59

Mně se udělaly na prsou, taky červené, ale to bylo pribranim a tím pádem jejich zvětšením. Časem blednou

Příspěvek upraven 20.01.21 v 11:02

• Citovat
  • Nahlásit
380
20.1.21 11:01

Nepřibrala si v krátké době?
Mně se takové strie udělaly na prsou v době kdy mi rychle vyrostly. Zesvětlaly až po 2 letech. Každopádně se říká ze strie a celulitida jsou daný geneticky. Někdo je má hned od puberty a někoho to nezasáhne ani v těhotenství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
20.1.21 11:15

Tak ony nezesvetlaji za chvíli, to trvá i roky. S tím moc nenadelas, nejspíš to budeš mít geneticky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.21 11:15

Právě že v té době jsem vůbec nepřibrala, nemám nadvahu ani nic podobného. Od léta jsem -8kg. Mámy jsem se ptala jak je na tom se striemi a ta říkala ze žádný ani po porodu neměla.

• zakladatelka
  • Citovat
  • Nahlásit
5172
20.1.21 11:34

Časem zesvětlají. Nějaký olejíčky a mazání je dobrá prevence, ale na již vzniklé strie je to si myslím neúčinné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
380
20.1.21 11:37

Ne všechno zdědíš po mámě :mrgreen:
Mně se třeba dělají žilky na stehnách. Máma žádné nemá, tohle jsem zdědila po babičce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2019
20.1.21 11:56

Mne na rychle vyblednuti pomohl jeden krem, ale neni v CR k sehnani, nechavala jsem si ho poslat z USA. Meli ruzne typy - jak na vyblednuti uz vzniklych strii, tak na prevenci novych, ale nebylo to uplne levne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
431
20.1.21 12:25
@Anonymní píše:
Právě že v té době jsem vůbec nepřibrala, nemám nadvahu ani nic podobného. Od léta jsem -8kg. Mámy jsem se ptala jak je na tom se striemi a ta říkala ze žádný ani po porodu neměla.
  • zakladatelka

No strije můžou být i rychlým hubnutím. Kámoška co hodně a rychle zhubla je chudák měla dost.
Podle mě rychlý nárůst a pokles hmotnosti je vždy pro kůži peklo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.21 12:49

@Markéta188
Ani babičky, nikdo z rodiny tohle nemá

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.21 14:33

@Helca83 Pamatujete si ještě název?, měla bych vážně zájem, už přemýšlím nad vším možným. :?

• Citovat
  • Nahlásit
2019
20.1.21 14:57
@Anonymní píše:
@Helca83 Pamatujete si ještě název?, měla bych vážně zájem, už přemýšlím nad vším možným. :?

Dohledala jsem to, je to Trilastin. V mem prvnim tehotenstvi se to jeste dalo koupit i v CR, pak uz bohuzel ne. Snad vam pomuze jako mne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
20.1.21 21:22

Ahojky. Jseš si jistá, že jsou to strie? Bakterie Bartonella má téměř stejný projev. Vypadá přesně jako strie. Zkus se prosím na to kouknout na Google.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 12:57

@Joannka1
Ahoj, docela si me vyděsila. Jenže já ty strie mám po celé přední části to mi přijde, že na Bartonellu je moc.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 12:58

@Helca83 Moc děkuji, doufám ze mi tohle pomůže.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat