Strie u mladých

44
26.5.13 20:52

Strie u mladých

Ahoj holky, mám 14.letou dceru a udělaly se jí na prsou strie, v těhotenství jsem měla minimální počet, ale ona to má hrozné! Má je hrozně do červena až fialova, maže si to už asi pul roku ale nepomáhá nic!! nevíte jestli by pomohl layser?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12505
26.5.13 20:55

Roste..
Zkusila bych první lékaře..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2454
26.5.13 20:55

@Jůř nevím, co je layser (nebo myslíš laser??), ale mně se v pubertě udělaly na bocích, je to zkrátka z toho, jak se rychle roztáhne kůže. A pak v těhotenství o 15 let později jsem neměla ani jedinou. Na tom to vůbec nezáleží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26641
26.5.13 21:00

Nepribrala rychle nebo nevyrostla ji rychle prsa? Vetsinou je to z toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
chatwenna
26.5.13 21:01

Na prsou se mi ve 13 udelaly uplne fialove strie… Je to normalni. Casem to zbledne.

• Citovat
  • Nahlásit
44
26.5.13 21:03

Jáj..sory vběhlo my tak písmenko…samozřejmě laser!! nooo tak asi toho lékaře zkusíme!! a uvidíme..no práě že mi moc nepříjde že by se jí nejak rychle zvětšily!!! no uvidme co poradi lékař, ale všem děkuju za názor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18344
26.5.13 21:16

@Jůř to ma z rustu, me se takhle v puberte udelaly na stehnech, casem vyblednou. Ta kuze proste nestiha rust

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2332
26.5.13 21:17

Mně mezi 13. a 14.rokem vyrostla prsa z nulek na čtyřky a popraskala mi fakt hodně - časem to vybledlo, ale i tak už jsem se toho nikdy nezbavila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16592
26.5.13 21:19
@Jůř píše:
Ahoj holky, mám 14.letou dceru a udělaly se jí na prsou strie, v těhotenství jsem měla minimální počet, ale ona to má hrozné! Má je hrozně do červena až fialova, maže si to už asi pul roku ale nepomáhá nic!! nevíte jestli by pomohl layser?

V tomhle věku laser nepomůže - resp. možná i trochu pomůže, ale k ničemu to nebude. Roste, tělo se mění.

Mojí sestře se zhruba v tomto věku také udělaly… bohužel to už nikdy nezmizí (to nikomu, pokud vím, tak strií se nelze zbavit), ale časem jí to hodně vybledlo, dnes už to není skoro znát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.5.13 21:31

V pubertě se mi rychlým růstem udělaly strie na prsou, stehnech a větší hlavně na bocích(a trochu i nad zadkem)…obávám se, že se s tím nic dělat moc nedá, časem to vybledne a bude to vidět míň( u mě to třeba právě na těch prsou je patrné jen při bližším zkoumání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7381
26.5.13 21:42

Strie a pevnost a pružnost kůže je daná geneticky. Laser v tomhle věku je na nic, v roste a nějakou dobu růst bude. Co dcera ji? Jak se stravuje? Ji maso? Ma dost v vitamínů? Pokud chybí některé vitamíny, kůže je oslabena a praská.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
700
26.5.13 21:50

Me se to udelalo ve 14 na prsou…ted po tom ani pamatky…temer vymizely, za to bricho po tehu…horor :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Bauli
26.5.13 22:27
8)

Příspěvek upraven 23.02.14 v 20:05

• Citovat
  • Nahlásit
2406
26.5.13 22:29

Laser strie akorát vybělí a trochu jakoby uzavře, ale to se časem stane přirozeně. Na ně nepomůže nic :? V pubertě se obvykle ubjevují na prsou, bocích, zadečku - mně se udělali obrovské na zádech, jak jsem rychle vyrostla. Taky jsem se na to ptala doktorky a bohužel na to opravdu nic není. Je to holt dané geneticky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2454
26.5.13 22:42

Ono na nohou je to skoro jedno, protože strie časem nahradí celulitida, prašť jako uhoď…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat