Studium při dítěti

Anonymní
1.6.20 15:51

Studium při dítěti

Ahoj, kolik je tu studujících maminek? Kdy je podle vás nejlepší doba na dokončení semetru ve škole a státnice při mateřství? :srdce: :andel: Všichni mi říkali jak dítě první dva měsíce prospí, ale nám to celé mimi prořvalo

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23568
1.6.20 16:42

Dle toho jak máš hlídání. Já jsem se učila v době, kdy dítko spalo. To jsem věděla, že mám dvě hodiny denně času na učení. Další doba byla večer po 20 hodině a to jsem zvládala dělat jen úkoly, učit se už ne. První 4 měsíce bych nedala nic ani u jednoho dítěte. Dokončení semestru od půl roku věku už kdykoliv, ale měla jsem naštěstí hlídání rodičů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.20 18:00

Pokud bych to měla brát podle mých dětí, tak nejvhodnější doba byla, když byly úplná miminka. Teď studuji druhou VŠ, syn je v první, dcera chodí do MŠ a mám co dělat teda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
9.6.20 21:06

Mě za týden čekají státnice :D prckovi tou dobou bude 8 týdnů. Poslední dva týdny trávím u rodičů, kde mám servis v podobě jídla a neřešení úklidu+ praní prádla, 1× denně malý cca dvě hodky prospí, tak to si sednu k učení. Jinak na to myšlenky moc nejsou, člověk je nevyspalý a po porodu ne úplně fit, takže když je prcek nepotřebuje, sním si v klidu oběd, nebo si něco přečtu.

Taky jsem měla tu představu, že malého nakojim, dvě hodky pospí a takhle to bude pořád dokola..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.20 21:48

@puuuuf tak to obdivuji, já budu muset kvůli mimi státnice odložit, protože nemám dopsanou ani diplomku, úplně mi ji rozkritizovali. Hodně štěstí u státnic :hug:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama