Štve mě chlap

Anonymní
18.11.18 09:35

Štve mě chlap

Ahoj holky, jdu si k vám pro radu. Nevěřila bych, že sem někdy budu psát, ale víc hlav, víc ví. Minimálně mi nabídnete jiný pohled na situaci a nebo mne ujistíte v tom, že to vidíte obdobně jako já. Jsem časově vytíženější, mám dvě práce a do toho aktivně sportuju, jelikož chci v budoucnu zkusit fitness bikini soutěž. Nemám proto zrovna moc volného času a proto občas zabrouzdám do netových seznamek. Zkušenosti katastrofální, měla jsem pár schůzek a byl to očistec. Nicméně, před několika měsíci jsem na jedné, vcelku populární seznamce " poznala" kluka v mým věku ( mně je 25 let) obdobné názory na život, rozumíme si v mnoha věcech. Líbím se mu/ nebo jsem se mu líbila. On rovněž časově vytížený, dělá auditora v Praze, já bydlím v Jižních Čechách. Nicméně jsme si po večerech psávali vcelku aktivně. A teď o co jde. On si na mne vytvořil vazbu, ptal se mne, kolik dětí chci, jak by se o mně staral a tak. Mně to vyděsilo. Dělám metodu cukru a biče, nedávám mu tolik najevo, že se mi líbí, občas polichotím, občas znejistím. Nechávám se ráda dobývat. On ví, že s muži ze seznamek pozitivní zkušenosti nemám. Byl čas, kdy se neozval třeba týden, přestože si změnil popis na seznamce. Pojala jsem to tedy tak, že nemá zájem, protože kdyby měl, ozval by se. Řekla jsem mu to. On na to, že na mne myslel celý čas, ale, že byl na služebních cestách a na netu byl jenom díky firemnímu připojení. Vím, že má náročnou práci a obdivuju ho. Ví, že mám ráda jeho práci, ví, že mne jeho práce zajímá. Ale řekla jsem mu to. On, že neví, proč vlastně na tu seznamku chodí, že ví, že by neměl a že mu nejspíš dělá dobře, když vidí ty zoufalce tam, že se pak necítí tak špatně. Usmála jsem se tomu a prostě mu řekla, že kdyby na mne celou dobu myslel, jak tvrdí, napsal by, i kdyby bomby padaly. Uznal, že napsat měl. Nechala jsem to teda být. Pak jsme si zase psali. Vyjádřil se, že rozumí, proč si primárně vazby nedělám, ale, že ho to mrzí, že nevidí ode mně zpětnou vazbu a že to ztrácí význam, ačkoliv jsem prý první žena, se kterou si tolik rozumí. Nepřímo vyžadoval, abych si udělala vazbu přes písmenka, byly to prostě z mého pohledu malé latentní výčitky a děsilo mne to. Tak jsem mu to před pěti dny vysvětlila polopaticky i s omluvou, že to nemyslím nijak zle, jen, že jsem opatrná po zkušenostech. Zobrazil si to po šesté hodině ranní následující den a od té doby nenapsal. Je to pět dní. Rektální alpinista nejsem a jsem názoru, že pokud chlap nepíše, tak nepíše proto, že napsat nechce. Nijak se v dramatech nevyžívám, tohle s radostí přenechávám jiným, ale zamrzelo to. Jinak, já jsem prvosrpnový lev, on je narozený v beranu začátkem dubna. Oba máme sourozence ve znamení, jako je ten druhý. Nevěřím moc na znamení, ale třeba na tom taky něco je. Nevím, co ho urazilo, jsem k němu upřímná. A mám vlastní hodnotu, vlastní hrdost. Nebudu mu psát, když on se nemá k tomu, aby mi odepsal na předchozí zprávu. Co byste dělaly vy?

 • Nahlásit
 • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12085
18.11.18 09:41

Ten nekoho ma a je to zoufalec.

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
1871
18.11.18 09:47

Takže se ve 25 letech radis na internetu, co napsat cizímu chlapovi ze seznamky, kterej na tebe kasle? No jestli ten problém nebude v tom.
Nemyslím to zle, ale tak snad na chlapovi poznáš, jestli ma zájem nebo nemá. Jelikoz ti pět dni nenapsal, tak nemá. Kašli na to, co bys delala s pražakem, když ty jsi z jižních Čech? Najdi si někoho vhodnejsiho, ať uz lokalitou, vzděláním, zájmy a podobě. Jo a co jsem tak slyšela, tak auditoři si to na vyjezdech vždycky rozdávají s kolegynema, když jsou někde týden v kuse a tráví spolu tolik času, tak prý jedno z nejvíce nevěrných zamestnani ;)

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
13910
18.11.18 09:50

ty woe :roll: :lol: :lol:

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
18.11.18 09:51

Je to jak pises, pokud by zajem mel, ozve se kdykoliv, jakkoliv a sam od sebe… Zajem tedy moc nema, ale asi si te drzi v zaloze, kdyby mu to, co ma ted „rozpracovane“ nevyslo…

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
22891
18.11.18 09:53
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jdu si k vám pro radu. Nevěřila bych, že sem někdy budu psát, ale víc hlav, víc ví. Minimálně mi nabídnete jiný pohled na situaci a nebo mne ujistíte v tom, že to vidíte obdobně jako já. Jsem časově vytíženější, mám dvě práce a do toho aktivně sportuju, jelikož chci v budoucnu zkusit fitness bikini soutěž. Nemám proto zrovna moc volného času a proto občas zabrouzdám do netových seznamek. Zkušenosti katastrofální, měla jsem pár schůzek a byl to očistec. Nicméně, před několika měsíci jsem na jedné, vcelku populární seznamce " poznala" kluka v mým věku ( mně je 25 let) obdobné názory na život, rozumíme si v mnoha věcech. Líbím se mu/ nebo jsem se mu líbila. On rovněž časově vytížený, dělá auditora v Praze, já bydlím v Jižních Čechách. Nicméně jsme si po večerech psávali vcelku aktivně. A teď o co jde. On si na mne vytvořil vazbu, ptal se mne, kolik dětí chci, jak by se o mně staral a tak. Mně to vyděsilo. Dělám metodu cukru a biče, nedávám mu tolik najevo, že se mi líbí, občas polichotím, občas znejistím. Nechávám se ráda dobývat. On ví, že s muži ze seznamek pozitivní zkušenosti nemám. Byl čas, kdy se neozval třeba týden, přestože si změnil popis na seznamce. Pojala jsem to tedy tak, že nemá zájem, protože kdyby měl, ozval by se. Řekla jsem mu to. On na to, že na mne myslel celý čas, ale, že byl na služebních cestách a na netu byl jenom díky firemnímu připojení. Vím, že má náročnou práci a obdivuju ho. Ví, že mám ráda jeho práci, ví, že mne jeho práce zajímá. Ale řekla jsem mu to. On, že neví, proč vlastně na tu seznamku chodí, že ví, že by neměl a že mu nejspíš dělá dobře, když vidí ty zoufalce tam, že se pak necítí tak špatně. Usmála jsem se tomu a prostě mu řekla, že kdyby na mne celou dobu myslel, jak tvrdí, napsal by, i kdyby bomby padaly. Uznal, že napsat měl. Nechala jsem to teda být. Pak jsme si zase psali. Vyjádřil se, že rozumí, proč si primárně vazby nedělám, ale, že ho to mrzí, že nevidí ode mně zpětnou vazbu a že to ztrácí význam, ačkoliv jsem prý první žena, se kterou si tolik rozumí. Nepřímo vyžadoval, abych si udělala vazbu přes písmenka, byly to prostě z mého pohledu malé latentní výčitky a děsilo mne to. Tak jsem mu to před pěti dny vysvětlila polopaticky i s omluvou, že to nemyslím nijak zle, jen, že jsem opatrná po zkušenostech. Zobrazil si to po šesté hodině ranní následující den a od té doby nenapsal. Je to pět dní. Rektální alpinista nejsem a jsem názoru, že pokud chlap nepíše, tak nepíše proto, že napsat nechce. Nijak se v dramatech nevyžívám, tohle s radostí přenechávám jiným, ale zamrzelo to. Jinak, já jsem prvosrpnový lev, on je narozený v beranu začátkem dubna. Oba máme sourozence ve znamení, jako je ten druhý. Nevěřím moc na znamení, ale třeba na tom taky něco je. Nevím, co ho urazilo, jsem k němu upřímná. A mám vlastní hodnotu, vlastní hrdost. Nebudu mu psát, když on se nemá k tomu, aby mi odepsal na předchozí zprávu. Co byste dělaly vy?

S Beranem mám bohaté zkušenosti a věř mi, ten když něco chce, jde si za tím. V seznamce bych zkusila hledat někoho poblíž, aby došlo brzo na setkání. Z toho poznáš daleko víc než z písmenek.

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
18.11.18 10:01

Před několika MĚSÍCI ste se potkali na seznamce? Ježíši, možná ho přestalo bavit tě pořád ujišťovat o tom, jak po tobě touží a jaká si skvělá jen po písmenkách…
CHlapi rádi dobývají, ale holky to nesmí přehánět, protože každý natažený lano v jednu určitou chvíli prostě praskne.
Možná si našel na seznamce jinou, která nedělá takový štráchy a nebude vyděšená, když se jí chlap po několika měsících (dost možná jen nezávazně, informativně) zeptá, jestli by do budoucna chtěla nebo nechtěla rodinu.

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
14653
18.11.18 10:13
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jdu si k vám pro radu. Nevěřila bych, že sem někdy budu psát, ale víc hlav, víc ví. Minimálně mi nabídnete jiný pohled na situaci a nebo mne ujistíte v tom, že to vidíte obdobně jako já. Jsem časově vytíženější, mám dvě práce a do toho aktivně sportuju, jelikož chci v budoucnu zkusit fitness bikini soutěž. Nemám proto zrovna moc volného času a proto občas zabrouzdám do netových seznamek. Zkušenosti katastrofální, měla jsem pár schůzek a byl to očistec. Nicméně, před několika měsíci jsem na jedné, vcelku populární seznamce " poznala" kluka v mým věku ( mně je 25 let) obdobné názory na život, rozumíme si v mnoha věcech. Líbím se mu/ nebo jsem se mu líbila. On rovněž časově vytížený, dělá auditora v Praze, já bydlím v Jižních Čechách. Nicméně jsme si po večerech psávali vcelku aktivně. A teď o co jde. On si na mne vytvořil vazbu, ptal se mne, kolik dětí chci, jak by se o mně staral a tak. Mně to vyděsilo. Dělám metodu cukru a biče, nedávám mu tolik najevo, že se mi líbí, občas polichotím, občas znejistím. Nechávám se ráda dobývat. On ví, že s muži ze seznamek pozitivní zkušenosti nemám. Byl čas, kdy se neozval třeba týden, přestože si změnil popis na seznamce. Pojala jsem to tedy tak, že nemá zájem, protože kdyby měl, ozval by se. Řekla jsem mu to. On na to, že na mne myslel celý čas, ale, že byl na služebních cestách a na netu byl jenom díky firemnímu připojení. Vím, že má náročnou práci a obdivuju ho. Ví, že mám ráda jeho práci, ví, že mne jeho práce zajímá. Ale řekla jsem mu to. On, že neví, proč vlastně na tu seznamku chodí, že ví, že by neměl a že mu nejspíš dělá dobře, když vidí ty zoufalce tam, že se pak necítí tak špatně. Usmála jsem se tomu a prostě mu řekla, že kdyby na mne celou dobu myslel, jak tvrdí, napsal by, i kdyby bomby padaly. Uznal, že napsat měl. Nechala jsem to teda být. Pak jsme si zase psali. Vyjádřil se, že rozumí, proč si primárně vazby nedělám, ale, že ho to mrzí, že nevidí ode mně zpětnou vazbu a že to ztrácí význam, ačkoliv jsem prý první žena, se kterou si tolik rozumí. Nepřímo vyžadoval, abych si udělala vazbu přes písmenka, byly to prostě z mého pohledu malé latentní výčitky a děsilo mne to. Tak jsem mu to před pěti dny vysvětlila polopaticky i s omluvou, že to nemyslím nijak zle, jen, že jsem opatrná po zkušenostech. Zobrazil si to po šesté hodině ranní následující den a od té doby nenapsal. Je to pět dní. Rektální alpinista nejsem a jsem názoru, že pokud chlap nepíše, tak nepíše proto, že napsat nechce. Nijak se v dramatech nevyžívám, tohle s radostí přenechávám jiným, ale zamrzelo to. Jinak, já jsem prvosrpnový lev, on je narozený v beranu začátkem dubna. Oba máme sourozence ve znamení, jako je ten druhý. Nevěřím moc na znamení, ale třeba na tom taky něco je. Nevím, co ho urazilo, jsem k němu upřímná. A mám vlastní hodnotu, vlastní hrdost. Nebudu mu psát, když on se nemá k tomu, aby mi odepsal na předchozí zprávu. Co byste dělaly vy?

To je o ničem. Vypadá to tak, že vás má asi víc rozpracovaných.

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
28067
18.11.18 10:23

Já nevím no, asi málokdo si chce několik měsíců jen psát. Takhle ho neudržís ani cukrem a bičem. :lol:

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
18.11.18 10:24

Působíš sice vzdělaně, ale chybí ti selský rozum. Nemá zájem, neřeš to a jdi dál a nesvěřuj se, prosím tě, chlapovi ze seznamky, že nemáš doré zkušenosti s chlapy ze seznamky.

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
1753
18.11.18 10:28

Několik měsíců si píšete ale ještě jste se neviděli? A co od něj vlastně chceš? Aby tě roky dobýval po netu? Podle mě to ztratilo smysl tak po měsíci psaní kdy jste se nebyli schopni sejít.

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
18.11.18 10:28
@PeknyVlasy píše:
Působíš sice vzdělaně, ale chybí ti selský rozum. Nemá zájem, neřeš to a jdi dál a nesvěřuj se, prosím tě, chlapovi ze seznamky, že nemáš doré zkušenosti s chlapy ze seznamky.
:palec:
 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
389
18.11.18 10:43

To je virtuální známost, o ničem, skonči to, je to jenom takova hra. Já bych si ho vymazala a pustila z hlavy. Vsadila bych se, že on toho má rozpracovanýho víc. Nemůžeš se jakkoliv upinat na někoho, koho neznáš osobně. Změň strategii a přistě se s někým sejdi osobně, a tohohle vola posli do háje, vubec bych se tim uz nezabyvala. Proc jste se nesesli? Je to divný, nemyslíš? Zapomeň.

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
18.11.18 10:44

tvým největším problémem je tvůj životní cíl - fitness bikini soutěž :mrgreen:

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
2
18.11.18 10:45

@Serpentini jsou to dva měsíce a pár dní navíc. Oba jsme vytížení, on má služební cesty a jeho bratr zase nedávno promoval, takže oslavoval s rodinou.

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama