Reklama

Styk otce s dětmi před prázdninami

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Angeley
Nováček 10 příspěvků 18.12.16 21:15
Styk otce s dětmi před prázdninami

Dobrý večer maminky. Chtěla jsem se poradit, zda tu některá z vás řešila něco podobného. S bývalým jsme rozvedení a děti mám v péči já. V rozsudku o děti máme napsáno, že o prázdninách neprobíhá běžný styk s otcem. Mívá děti v liché týdny od čtvrtka do pondělí a prázdniny máme časově přesně dané. Teď to vychází tak, že si je má brát ve čtvrtek. Vánoční prázdniny má děti 25.12 do 30.12 a teď se ptám. Když v pátek začínají prázdniny, ale on si děti bere ve čtvrtek, musí mí je také ve čtvrtek vrátit? Bývalý se hádá že mi je ve čtvrtek vracet nemusí i přesto, že o prázdninách už mají být se mnou a chce je vrátit v pátek. Děkuji za odpověď.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12286 příspěvků 18.12.16 21:19

@Angeley je fakt takový problém mu je nechat do pátku?

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 18.12.16 21:19
@Angeley píše:
Dobrý večer maminky. Chtěla jsem se poradit, zda tu některá z vás řešila něco podobného. S bývalým jsme rozvedení a děti mám v péči já. V rozsudku o děti máme napsáno, že o prázdninách neprobíhá běžný styk s otcem. Mívá děti v liché týdny od čtvrtka do pondělí a prázdniny máme časově přesně dané. Teď to vychází tak, že si je má brát ve čtvrtek. Vánoční prázdniny má děti 25.12 do 30.12 a teď se ptám. Když v pátek začínají prázdniny, ale on si děti bere ve čtvrtek, musí mí je také ve čtvrtek vrátit? Bývalý se hádá že mi je ve čtvrtek vracet nemusí i přesto, že o prázdninách už mají být se mnou a chce je vrátit v pátek. Děkuji za odpověď.

8o a to se nemůžete dohodnout jako lidi, musíte se hádat?
proč by děcka nemohla přespat u táty?

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 18.12.16 21:20

To se chcete handrkovat pro jeden den? jak malí fracci, fakt :zed: mmchdm, máš v tom bordel. Vánoční prázdniny jsou 23.12 -3.1 :nevim:

Petra Z
Hvězda diskuse 51777 příspěvků 18.12.16 21:22

2 dospělí lidi, co mají děti se hádají kvůli jednomu dni :nevim:

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 18.12.16 21:26

@Angeley
Mám pocit, že děti chápete jako věci. Pak, že jsou na tom děcka z rovedených rodin, tak jak jsou…

Angeley
Nováček 10 příspěvků 18.12.16 21:35

@jdukolem Nemůžeme se dohodnout, protože děti k němu jezdit nechtějí. Nebudu je tedy nutit být tam ani o den déle. Nebo vy by jste nutily jezdit děti k otci kdyby se vám vracely s tím, že je bije? Tak to jste dobré.

Angeley
Nováček 10 příspěvků 18.12.16 21:37

@martina.se Nejsem hloupá. Vím, kdy jsou prázdniny. Ale styk je dán takto. Nebo vy dáváte děti k otci třeba na celé dvouměsíční prázdniny? Vždyť ty jsou přece také dva měsíce.

vokishka
Extra třída :D 12286 příspěvků 18.12.16 21:37

@Angeley nejsme děd Vševěd. Pokud není něco v příspěvku, tak těžko můžeme vědět, že je bije.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 18.12.16 21:40
@Angeley píše:
@jdukolem Nemůžeme se dohodnout, protože děti k němu jezdit nechtějí. Nebudu je tedy nutit být tam ani o den déle.Nebo vy by jste nutily jezdit děti k otci kdyby se vám vracely s tím, že je bije? Tak to jste dobré.

a jak jaksi máme vědět, že děti k otci nechtějí a že je bije - vyborná seš ty, neumíš se vyjadřovat, do příspěvku to nenapíšeš a pak se ještě rozčiluješ a ostatní div že neobviníš z necitlivosti :roll:

Angeley
Nováček 10 příspěvků 18.12.16 21:45

@vokishka A proto mě nikdo nemůže soudit za to, že mu je nechci nechat o den víc. Tak aby jste tedy pochopily… Mám 9ti letou a 5ti letou dceru. Bývalý manžel je agresivní pijan, který má toto napsáno i v posudku od psycholožky. Děti bije, nechtějí tam jezdit. Řešily jsme to soudně a soudkyně řekla, že když otec děti bije, je to naprosto v pořádku, protože každý má jinou výchovu. Loni mě a mého přítele před mladší dcerou napadl. Já skončila s límcem a můj partner s otřesem mozku. Bývalý dostal roční podmínku s půl ročním vězením pokud ji poruší. Děti se po otci ani neptají a když mají jet k němu, jezdi se slovy a proč tam musíme, doufáme že ne nadlouho. Letos na rozsvěcení stromečku mladší dcera plakala že chce jet domů s námi a bývalý ji odbil s tím, že to je teda jako všechno a odjíždí. Takže asi takto. A teď mě třeba suďte, že nechci děti nechat otci o den déle :(

Angeley
Nováček 10 příspěvků 18.12.16 21:45

@vokishka A proto mě nikdo nemůže soudit za to, že mu je nechci nechat o den víc. Tak aby jste tedy pochopily… Mám 9ti letou a 5ti letou dceru. Bývalý manžel je agresivní pijan, který má toto napsáno i v posudku od psycholožky. Děti bije, nechtějí tam jezdit. Řešily jsme to soudně a soudkyně řekla, že když otec děti bije, je to naprosto v pořádku, protože každý má jinou výchovu. Loni mě a mého přítele před mladší dcerou napadl. Já skončila s límcem a můj partner s otřesem mozku. Bývalý dostal roční podmínku s půl ročním vězením pokud ji poruší. Děti se po otci ani neptají a když mají jet k němu, jezdi se slovy a proč tam musíme, doufáme že ne nadlouho. Letos na rozsvěcení stromečku mladší dcera plakala že chce jet domů s námi a bývalý ji odbil s tím, že to je teda jako všechno a odjíždí. Takže asi takto. A teď mě třeba suďte, že nechci děti nechat otci o den déle :(

Hadumi
Extra třída :D 13250 příspěvků 18.12.16 22:16

Obrať se na soud, nejlépe na soudce, který rozsudek vydal, ten ti k tomu dá výklad.

Pokud otec děti bije, je k tomu nějaká zpráva, tak mi je divné, že soud to okomentoval takto. Mimo tvůj dotaz, ale dej si nový návrh, děti jsou dost velké na to, aby se mohly vyjádřit k tomu, co se u táty děje.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47704 příspěvků 19.12.16 08:06
@Angeley píše:
@jdukolem Nemůžeme se dohodnout, protože děti k němu jezdit nechtějí. Nebudu je tedy nutit být tam ani o den déle. Nebo vy by jste nutily jezdit děti k otci kdyby se vám vracely s tím, že je bije? Tak to jste dobré.

o bití jsi nic nepsala. Kdyb děti bil, tak bych řešila bití. Ne jedno přespání v roce ze čtvrtka na pátek.

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 11:41

Měl by mít děti podle rozsudku, tedy do pátku.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama