Suchá pokožka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  23.04.18 15:12
Suchá pokožka

Přeji hezký den. Již delší dobu mě trápí suchý obličej a dlaně, začala jsem se mazat čistou vazelínou a moc to teda nepomáhá, pitný režim také dodržují. Nevíte, čím by to mohlo být? Muže mi chybět něco v těle?

Reklama

Reakce:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1643 příspěvků 23.04.18 15:19
@Anonymní píše:
Přeji hezký den. Již delší dobu mě trápí suchý obličej a dlaně, začala jsem se mazat čistou vazelínou a moc to teda nepomáhá, pitný režim také dodržují. Nevíte, čím by to mohlo být? Muže mi chybět něco v těle?
Zajít na kožní…tam ti poradí nejlépe…já používám indulonu.Pro mě nejlepší

Anonymní  23.04.18 15:40

Pocitem suchých rukou to u mne začalo okolo deseti let. Postupem pár let jsem se musela začít promašťovat celá. Najít to „nej“ na promazávání chvíli trvá a u každého se liší. Momentálně u mne funguje excipial, modrá indulona, dove a trixo-lind.

Jinak zmíněná kožní, byla jsem jednou před 25-ti lety, doporučila excipial a promazávat.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

To se nepovedlo! Patrasová si pochvalovala festival, kde zemřel mladý chlapeček

Chtěla fanouškům ukázat, jak moc si to užila. Místo toho si ale uřízla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama