Suchá pokožka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.18 15:12
Suchá pokožka

Přeji hezký den. Již delší dobu mě trápí suchý obličej a dlaně, začala jsem se mazat čistou vazelínou a moc to teda nepomáhá, pitný režim také dodržují. Nevíte, čím by to mohlo být? Muže mi chybět něco v těle?

Reakce:
Annabela11
Závislačka 3207 příspěvků 23.04.18 15:19
@Anonymní píše:
Přeji hezký den. Již delší dobu mě trápí suchý obličej a dlaně, začala jsem se mazat čistou vazelínou a moc to teda nepomáhá, pitný režim také dodržují. Nevíte, čím by to mohlo být? Muže mi chybět něco v těle?
Zajít na kožní…tam ti poradí nejlépe…já používám indulonu.Pro mě nejlepší
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.18 15:40

Pocitem suchých rukou to u mne začalo okolo deseti let. Postupem pár let jsem se musela začít promašťovat celá. Najít to „nej“ na promazávání chvíli trvá a u každého se liší. Momentálně u mne funguje excipial, modrá indulona, dove a trixo-lind.

Jinak zmíněná kožní, byla jsem jednou před 25-ti lety, doporučila excipial a promazávat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Chtěla Vondráčková zůstat v Kanadě natrvalo? Plánovala setrvat, řekla advokátka Plekance

“Moje ideální představa by byla a od začátku byla, aby tady kluci ochodili... číst dále >

Janeček přiznal: Manželství už dávno nefungovalo, Lilia je ta pravá. Pokolikáté už?

Miliardář Karel Janeček nedávno prozradil, že tentokrát opravdu narazil na... číst dále >