Suché kudrnaté vlasy

Anonymní
27.4.21 14:03

Suché kudrnaté vlasy

Ahojky mám kudrnaté hodně husté vlasy a jelikož mi je 14, tak nemám moc úspory na curly girl method. Koupila jsem si alespoň cowash a žádné výsledky. Už si vážně nevím rady je to hrozné.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17241
27.4.21 14:04
@Anonymní píše:
Ahojky mám kudrnaté hodně husté vlasy a jelikož mi je 14, tak nemám moc úspory na curly girl method. Koupila jsem si alespoň cowash a žádné výsledky. Už si vážně nevím rady je to hrozné.

Tak cgm lze i s věcmi z drogerie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31894
27.4.21 14:07
@Anonymní píše:

V jednom filmu si na vlasy Julia Roberts dávala majonézu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
27.4.21 14:39

Já si dávám do mokrých vlasů trochu kokosového oleje. Je fakt dobrý a nestojí to skoro nic. Stačí opravdu troška.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1604
27.4.21 15:08
@Anonymní píše:

Dva žloutky, jedna polévková lžíce extra pannenského olivového oleje, dolít do 4dcl vodou, rozmixovat ve smoothie mixeru a umýt hlavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21527
27.4.21 15:34
@Anonymní píše:

Na CGM nepotrebujes úspory. Zajdi do DM, dětský sampon 40kc, růžový balea kondicioner dalších 40kc a maska do stovky :nevim: koukni na schválené produkty z drogerky, většinou jsou to ty nejlevnější co tam maj. Pro začátek stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
27.4.21 16:00

Dobrá značka za pár korun je Kalos, zkus mrknout :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.21 17:22
@Kriss Tina píše:
Na CGM nepotrebujes úspory. Zajdi do DM, dětský sampon 40kc, růžový balea kondicioner dalších 40kc a maska do stovky :nevim: koukni na schválené produkty z drogerky, většinou jsou to ty nejlevnější co tam maj. Pro začátek stačí.

Vím že jsem asi hloupá, ale kde najdu jestli je to schválené? Jinak masku myslíš asi nějakou hydratační, že?

• Citovat
  • Nahlásit
8
27.4.21 17:25

@Kriss Tina jo a ještě jsem slyšela něco o čistícím šamponu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.21 17:28
@Kriss Tina píše:
Na CGM nepotrebujes úspory. Zajdi do DM, dětský sampon 40kc, růžový balea kondicioner dalších 40kc a maska do stovky :nevim: koukni na schválené produkty z drogerky, většinou jsou to ty nejlevnější co tam maj. Pro začátek stačí.

Předpokládám, že ty tyto produkty používáš poradíš mi prosím jaké přesně? Jestli teda nejsem moc otravná

• Citovat
  • Nahlásit
21527
27.4.21 19:13
@Anonymní píše:
Předpokládám, že ty tyto produkty používáš poradíš mi prosím jaké přesně? Jestli teda nejsem moc otravná

Hele jestli mas fb, tak se prihlas do skupiny “curly girl metoda- kudrnaté vlasy přirozeně a navždy” a tam mas v galerii přímí všechny vhodné produkty, plus milion rad přímo od holek. Ono taky záleží jaký mas přesně typ vlasů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.21 08:05
@Kriss Tina píše:
Hele jestli mas fb, tak se prihlas do skupiny “curly girl metoda- kudrnaté vlasy přirozeně a navždy” a tam mas v galerii přímí všechny vhodné produkty, plus milion rad přímo od holek. Ono taky záleží jaký mas přesně typ vlasů.

Děkuju moc za radu. Už jsem v DM našla šampon a masku, která mi neudělá na vlasech žádnou škodu :srdce: Místo kondiciéru budu používat ten cowash. Všimla jsem si, že většinou produkty od balea jsou neškodné.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat