Sunar allergy care

84
12.12.19 08:30

sunar allergy care

Matebekfo zkušenosti? Je nový tak hledam co nejvic igi nez změním mléko maly bohuzel ma problémy skoro po všech :( nyní mame allergy care syneo od nutrilonu ale ucpava ho :( boli po nem bříško? Jaká je stolice? Moc dekuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
84
12.12.19 08:50

Omlouvám se za chyby ????

Omlouvám se za diakritiku pisu narychlo v jedné ruce malého :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1407
15.12.19 17:13

Dobry den mame s novym AC syneo stejny problem. Nechapu proc menili to co u deti fungovalo :,(
Maly poradne od patku co ho ma nepapal, jen place a spi. Zitra jdu pro Sunar. Uz jste ho zkusila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
15.12.19 17:20

Ano a zacpal ho ale maly ma chronickou zacpu :/

@Mary85 píše:
Dobry den mame s novym AC syneo stejny problem. Nechapu proc menili to co u deti fungovalo :,(
Maly poradne od patku co ho ma nepapal, jen place a spi. Zitra jdu pro Sunar. Uz jste ho zkusila?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1407
15.12.19 19:03

@Migelie
To me mrzi :? Ja se modlim at nasemu malemu sedne nebo uz nevim :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
15.12.19 19:50
@Mary85 píše:
@Migelie
To me mrzi :? Ja se modlim at nasemu malemu sedne nebo uz nevim :zed:
my se vrátily k nutrilonu davam probiotika infantis dophilus a proste musim koukat jak trpi :( uz jsme zkusily
Snad všechna mléka ale ma spatne trávení :( porad jen doufam ze to prejde az zacne chodit nebo poradne lézt 7 měsíců uz je peklo a do toho ted jeste rostou zoubky, chudacek můj :(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1407
15.12.19 20:16

Nas ma zatim jen 4mes takze mame problem ze nic jineho krom mlika neji. Dneska jsem ze zoufalstvi zkusila prikrm, ten papa zlaticko, ale nemuze ho jist cely den, chjo.
Tak at je vasemu brzo lip ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
16.12.19 15:34

Prikrm

No ja vcera dala teleci ze zeleninkou na zkoušku a nespali jsme a nemuze zas kakat ani přes rourku chudak a porad place :( to vypije tolik cajiku a mléka k tomu ja uz nevim jak mu pomoci, davala jsem i presnidavku a stejne je ucpanej :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat