Survivor Česko a Slovensko

• Fotoalbum (21)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
19634
18.1.22 21:10

Survivor Česko a Slovensko

Tak co, koukáte někdo? Jak se vám to (ne)líbí? :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19425
18.1.22 21:14

@debra.morgan ja koukám, miluju ten originál. Zatím ok. Ten co to vzdal, to mě překvapilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1678
18.1.22 21:16

Zatim ok. Jen ze tam je kupa znamych osobnosti, coz me trochu mrzi. Mam rada ten zahranicni, tak snad me cesky nezklame

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19634
18.1.22 21:16

@lachtanice86 ja to už četla před tím na seznamu, jinak ho moc nemusím, takže mi to je fuk…

original je nej, ale taky diky Jeffovi, s nikym jinym to nebude ono, uvidíme

jo a vadí mi, jak je to sestříhané, pořád to přeblikává ze záběru na záběr, strašně agresivní mi to přijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19634
18.1.22 21:23

Ještě mi přijde, že jsou z toho dost vykleplí, že v té původní verzi mi to tak nepřišlo, že tu změnu - navíc začátek - brali líp :nevim: (to, že je to naročny nepopíram, ale jestli je to tak překvapilo…) :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19425
18.1.22 21:23

@debra.morgan ty střihy jsou hrozný, to je fakt.

@migmina ty vip osobnosti mi taky vadi, o to víc, ze je kontaktovala sama televize

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19425
18.1.22 21:26

@debra.morgan mam potahy ten pocit, ze to tam "padá " jak hrušky.. ale o náročnosti nedebatuji, to je jasný.. ja osobně bych nedala noci v dešti. Bejt v mokru, to bych nezvládla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
50367
18.1.22 21:28
@migmina píše:
Zatim ok. Jen ze tam je kupa znamych osobnosti, coz me trochu mrzi. Mam rada ten zahranicni, tak snad me cesky nezklame

Tak o tom se psalo už dávno, že to takhle bude..
Ale ja osobně bych poslala domu tak pulku těch „normálních“ lidí :oops: zatim mi tam nikdo moc sympatickej není.. Ta česká fitness trenerka (moc na ni nevypadá) se furt tváří jak bluma :oops: a celkově mi tam ty holky zatím moc nesedí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19634
18.1.22 21:31
@lachtanice86 píše:
@debra.morgan mam potahy ten pocit, ze to tam "padá " jak hrušky.. ale o náročnosti nedebatuji, to je jasný.. ja osobně bych nedala noci v dešti. Bejt v mokru, to bych nezvládla

ja nejsem vubec soutěživý typ, mě by ta jejich přemotivovanost zabila na místě :mrgreen: spíš asi ta hygiena? jestli to je jak v puvodnim, tk nemožnost se umýt jinde než v moři, vlastně oceanu, brr. nevím, o tom se nikde moc nepíše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19425
18.1.22 21:35

@debra.morgan shopaholic psala ze nesmí mít krémy na opalování, leky, kartáčky, mýdla nic. Ale třeba jak se řeší ms, to mi nikdo neodpověděl. Tak nejspis nějaké ha, treba v infekcích pred začátkem. Protože tam si tampon měnit nechceš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19634
18.1.22 21:36

Už to jede hodinu a nebyla tam reklama? se zapomněli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19425
18.1.22 21:36

@a12 ženský mi taky nesedí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19634
18.1.22 21:37
@lachtanice86 píše:
@debra.morgan shopaholic psala ze nesmí mít krémy na opalování, leky, kartáčky, mýdla nic. Ale třeba jak se řeší ms, to mi nikdo neodpověděl. Tak nejspis nějaké ha, treba v infekcích pred začátkem. Protože tam si tampon měnit nechceš

tak léky snad jo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19425
18.1.22 21:37

@debra.morgan kuš babo s reklamou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19425
18.1.22 21:39

@debra.morgan vlastní léky by tam nikdo mit neměl. Ale právě netuším, jak třeba ha, desinfekce, obinadla a tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat