Proč dávat švagrové dárky?

233
15.11.20 18:09

Švagrová, vánoční dárky

Dobrý večer, raději anonymně. Týká se to rodinných vztahů.
Blíží se vánoce, spousta z vás, si i mezi dospělými dá na vánoce dárky pro potěšení, že jste si na těch druhých vzpomněli. Samozřejmě. :palec:
Ale tady jde o tohle.. Proč bych měla dávat dárek na vánoce švagrové, která semnou jedná z patra, za celé léta ode mě cokoliv odmítá, až na jeden výjimečný den-vánoce? Které nestojím ani za pozdrav, když není v přítomnosti moji rodiny. Před rodinou sluníčkové úsměvy, a bez její přítomnosti jedná, že ona je něco a já nic.
Proč na vánoce bychom měly před rodinou dělat jakože v pohodě, dát si dárečky, jakože jsme na sebe myslely?
Když celý rok ode mě cokoliv odmítá, proč já bych si od ní měla na vánoce něco vzít? V ten vánoční den před rodinou už by to byla jen přetvářka a tu já nesnesu i kdyby něco materiálního snesla modré z nebe. Největší a nejlepší dárek by pro mě byl, kdyby se před rodinou přestala přetvařovat, tak jak to dělá bez její přítomnosti a ukázala tu pravou tvář, stejně jak ji ukazuje jen mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5220
15.11.20 18:12

A co je tak tezkyho natom ji nic nedat? Prostě jí nic nedávej, a když ti vrazi dárek do ruky, s díky ho odmítnes že se nemusíte na jeden den v roce pretvarovat. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8570
15.11.20 18:12

Tak ji nic nedavej ne? Kdyz je ti to neprijemny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14286
15.11.20 18:13
@Anonymní píše:
Dobrý večer, raději anonymně. Týká se to rodinných vztahů.
Blíží se vánoce, spousta z vás, si i mezi dospělými dá na vánoce dárky pro potěšení, že jste si na těch druhých vzpomněli. Samozřejmě. :palec:
Ale tady jde o tohle.. Proč bych měla dávat dárek na vánoce švagrové, která semnou jedná z patra, za celé léta ode mě cokoliv odmítá, až na jeden výjimečný den-vánoce? Které nestojím ani za pozdrav, když není v přítomnosti moji rodiny. Před rodinou sluníčkové úsměvy, a bez její přítomnosti jedná, že ona je něco a já nic.
Proč na vánoce bychom měly před rodinou dělat jakože v pohodě, dát si dárečky, jakože jsme na sebe myslely?
Když celý rok ode mě cokoliv odmítá, proč já bych si od ní měla na vánoce něco vzít? V ten vánoční den před rodinou už by to byla jen přetvářka a tu já nesnesu i kdyby něco materiálního snesla modré z nebe. Největší a nejlepší dárek by pro mě byl, kdyby se před rodinou přestala přetvařovat, tak jak to dělá bez její přítomnosti a ukázala tu pravou tvář, stejně jak ji ukazuje jen mě.

No to nam rekni ty-PROC? ;) Dostalas to prikazem nebo co? Ja bych ji darek klidne nedala a ani od ni samozrejme nic necekala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28320
15.11.20 18:13

Tak ji nic nedávej. A Vánoce jsou už léta s velkým V.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 18:16

Nedala bych, odmítla. A ostatní se budou dívat na mě přes prsty proč jsem na ni tak zlá, že ji nic nechci dát a nic si od ní nevezmu. Když uvedu na pravou míru přetvářku, tak mi neuvěří, protože ji takovou neznají. A ona bude za tu chudinku, která sluníčkově dárek chce dát a já odmítám.

• Citovat
  • Nahlásit
1175
15.11.20 18:17

Proc bys ji mela neco davat? Tak ji snad bude neco davat manzel..tak at je to za vas za oba :nevim:..nevim, jako darky se davaj nejblizsi rodine, kdyz si pak nekoho vezmes, tak krizem jsou darky spolecne a pak jde stejne vsem hlavne o deti, tak mezi dospelymi jedou spis symbolicke darky…jestli to je u vas jinak a svagrova ti neco da a ty ji ne, tak v ramci rodiny budes ty opovrzena a ona te akorat pomluvi, takze pokud neni vsem znamo, jak to mezi vami je, tak bud se pretvaruj a nake mydlo ji dej, nebo se priprav na spoustu vysvetlovani…co si o tom mysli manzel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
233
15.11.20 18:18

@Russet aha, promiň, nevěděla jsem, že vánoce s malým v… Jsou tak nečitelné a někteří by nevěděli které o svátky se jedná. Že s tím může mít někdo problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14286
15.11.20 18:20
@Anonymní píše:
Nedala bych, odmítla. A ostatní se budou dívat na mě přes prsty proč jsem na ni tak zlá, že ji nic nechci dát a nic si od ní nevezmu. Když uvedu na pravou míru přetvářku, tak mi neuvěří, protože ji takovou neznají. A ona bude za tu chudinku, která sluníčkově dárek chce dát a já odmítám.

A proc spolu ty Vanoce vubec travite, kdyz ji tak nesnasis?? :roll: Ja bych ji teda klidne dopredu rekla, ze vzhledem k nasi situaci si nic davat nebudeme a je to. Kdyz ti neco da, pripomenes ji, ze jste nely dohodu a ze tedy darek neprijimas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18765
15.11.20 18:20

No, nevím jestli bych to řešila a ventilovala zrovna na Vánoce a před rodinou :think: jestli ti to nevyhovuje, tak to s ní vyřeš předtím a na Vánoce máš klid. Nedělala bych zlou krev před rodinou a na vánoce, to budeš za tu špatnou ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28320
15.11.20 18:22
@Anonymní píše:
@Russet aha, promiň, nevěděla jsem, že vánoce s malým v… Jsou tak nečitelné a někteří by nevěděli které o svátky se jedná. Že s tím může mít někdo problém

Koukám, že ne jen velká písmena jsou problém. Asi moc nečteš, co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 18:24

@Melodie91 nemám manžela, mám teprve tři měsíce přítele. Ne…proč bych se já měla přetvařovat, když to nemám ráda? Jakože ona semnou jedná z patra a já ji mám dát byť jen mýdlo? Tohle už ji na vánoce vadit nebude? A zase potom celý rok ji nebudu stát ani za pozdrav a bude semnou jednat, že ona je víc? Rodina neuvěří, že se přetvaruje, takovou ji neznají. Ještě mě budou mít za tu, která si vymyšlí a dělá rozbroje.

• Citovat
  • Nahlásit
6873
15.11.20 18:25
@Anonymní píše:

Aha, takze ty se vlastne taky pretvarujes, ze? A neni to nakonec tak, ze tu pretvarku co v ni vidis je ve skutecnosti odraz tebe samotne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28320
15.11.20 18:25
@Anonymní píše:

A jak se ti obdarovává člověk, kterého nemusíš? Zabalíš podpaždák nebo nějakou kosmetiku? Já bych netušila, co jí dát. Jestli máte takové vztahy v rodině, že ani nemůžeš vyjádřit svůj názor a na koni je divná švagrová, tak to je hodně smutné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 18:26

@Keyllah no právě, za tu špatnou bych byla já.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama