Svatba a mama

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
skorotehotna
Kecalka 480 příspěvků 30.03.19 10:55
Svatba a mama

Holky potrebuju poradit ohledně svatby. Mám ohromný problém s mámou. Ve svatbě se hrozné zhlidla a neustále něco vyřizuje. Ale stylem, ze se pokaždé pořádáme. Vždycky se na necem domluvíme, desetkrát ji kladu na srdce, ze to udelame takhle a ona to pak stejne udela po svým. Mě se to nelibi a ona se naštve ze jsem nevdecna. Je to pořad dokola. 100× sem ji říkala té si privezu výzdobu co se mi líbí a ona nakoupit hnusnou a začne zdobit. Já sem pak naštvaná ze se mi to nelibi a ze ona není schopna dodržet co se líbí mě, a ona se naštve ze sem nevdecna. Jak z toho ven?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1893 příspěvků 30.03.19 10:58

Vražda. 8)

Martha03
Zasloužilá kecalka 935 příspěvků 30.03.19 10:59

Poděkovat máme za její aktivitu a odstrihnout ji od plánování. Nebo ji dát jen úkol o kterém víš že udělá jak chceš ty. Případně pokud nic tak ať dojde až na obřad.

Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 30.03.19 11:04

Mám tohle akorát s tchyni, moje máma svatbu neřeší, ale tchyně je cvok a rok dopředu pořád plánuje, denně volá co zas koupila a co kde viděla :D navíc má úplně opačnej vkus než já, přítel to moc neřeší, ale kolikrát ji už i on vynada že moc blázní… Nadruhou stranu já zas nelpim na detailech, co tam nechci sem výslovně zakázala, určila sem si aspoň barevné kombinace výzdoby, sama si seženu šaty a doplňky pro sebe a družičky a se zbytkem dej se vule boží, aspoň s tím nemám tolik starosti :lol:

Janita3
Závislačka 2511 příspěvků 30.03.19 11:05

Nejprve ti strašně moooc gratuluji ke svatbě :hug: Je to jedno z nejhezčích období a mrzí, když někdo kazí :( Já měla obrovský štěstí, že maminky naše strašně moc pomáhaly, ale vše s konzultací. Maminka nepřistoupí ani na nějaký kompromis? Třebas zkusit nějak sladit tvoje představy/návrhy a její? Pokud je toto bez šance, bude to strašně těžké, ale zkus se prostě šprajcnout, jinak se obávám, že by z Vaší svatby mohla být vysněná svatba maminky a né tvoje :( Jde přeci jen a jen o Váš den :srdce:

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 30.03.19 11:06

já jsem tak ráda, že jsme měli svatbu ve 4… věřím, že něčemu podobnému bychom se nevyhnuli :cert:

skorotehotna
Kecalka 480 příspěvků 30.03.19 11:10

@Kaileee teď toho fakt lituji, ze to nemáme taky tak.

annasmyc
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 30.03.19 11:26

myslím, že to u svatby neskončí a maminka bude mít tendence vám kecat do života a budoucnosti. Tak to vezmi jako nácvik asertivity a vymez ji hranice (třeba seznam, kdo co zařizuje a jmenovitě tam napiš např maminka -zařizuje koláčky, já -výzdoba, šaty, hudba.., ženich -…)

bozska-mrcha
Extra třída :D 10286 příspěvků 30.03.19 11:46

čistě pragmaticky, kdo to platí, ten také velí. Jedete 50/50 tož si bojové území rozdělte ;) Vykrvácet se dá na všem a počkej až přijdou děti :lol:

Ba-stet
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 30.03.19 11:49

Taky bych šla cestou nejmenšího odporu a přidělila jí nějaké drobné úkoly, které buď zvládne podle Tebe nebo Ti na výsledku nebude až tak moc záležet. Případně, pokud ji sneseš, ji vem na zkoušku šatů, účesu, k vizážistce, ukaž jí už vybrané oznamení… bude mít pocit, že je u toho, ale rozhodovací pravomoc bude nula. Na všechno ostatní říkej: Děkuji, ne! Pokud i přesto nakoupí kvanta blbostí a bude Ti vyčítat, že ji to stálo peníze a námahu, nepřipouštěj si to a pusť to z hlavy…

Monchichik
Echt Kelišová 8344 příspěvků 30.03.19 12:03

No řekla bych jí, že je hodná, že mi chce pomoci, že si toho vážím, ale jak koupí něco, na čem jsme se nedohodly a mně se to nelíbí, tak ať si to prostě nechá, na mé svatbě to nebude a klidně to vyhodím. A nedělala bych něco, co nechci. Budeš akorát naštvaná a nebudeš mít svatbu podle svého. To bych se raději pohádala s matkou, případně už bych s ní nic kolem svatby nerozebírala a řekla jí, jak něco koupí, tak ať si to nechá.

Bebuše
Echt Kelišová 8057 příspěvků 30.03.19 12:06

A co teprve až budou děti…

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23283 příspěvků 30.03.19 12:16

@skorotehotna a ty si bereš mamku? Svatbu platí ona?

stinga
Kelišová 6422 příspěvků 2 inzeráty 30.03.19 12:34

@skorotehotna mně pořád nenapadá, co všechno může mamka kupovat podle svého? snad jen tu výzdobu, ne? :nevim: a co kde už zdobí, ta svatba je kdy? no a už se ptalo víc lidí, kdo to platí? mamka? a co ženich na to říká?

ka2ka
Extra třída :D 14938 příspěvků 30.03.19 12:35

tak jestli ona platí tak se ani nedivím pokud neplatí tak se ozvi
jinak u nás byl boj o koláče a výslužku , tchýně chtěla výslužku a koláče pro půl vsi a abych to napekla, tak jsem odmítla s tím že já od nikoho nic nedostala a na žádné veselce nebyla, koláče a ostatní dostala ona tím jsme diskuzi končila

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama