Svatba s dvěmi dětmi ?

Atrep09
27.12.09 23:23

Svatba s dvěmi dětmi ?

Máme s přítelem dvě děti - 3 roky a 1měsíc. V létě plánujeme svatbu. Máte někdo zkušenost se svtabou s dětma ? Díky za tipy ?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

29640
27.12.09 23:36

Ahoj,
ja teda nemam vlastni zkusenost, ale byla jsem na par svatbach kamaradu s miminkama…bylo to mozna trochu hektictejsi, ale ktera svatba neni. Taky unos nevesty se nekonal :lol:
A muj tip: pokud kojis a jeste kojit budes, tak pozor na vyber satu! Ja byla jen jako host…kojici…a jednou jsem to s satama nejak nedomyslela, zapinani vzadu…jesteze jsem mela sako, i kdyz kojim na verejnosti normalne, tak vetsinou nejsem svlecena do pul tela :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9908
27.12.09 23:37

Ahoj my teda máme jedno dítko a taky budeme mít svatbu v létě,ale na svatbě budeme mít dohromady 4 děti a nejstaršímu bude 2 roky a čtvrt.Tak snad to zvládnem :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1426
27.12.09 23:52

Ahojky,
tak svoji svatbu jsem měla jen s jedním (3roky), to se dalo…
No ale teď jsme byli na svatbě švagrové už se třema (víc jak 5let, 1a půl roku, 5měs.) všichni kluci a dost živý, nejmladší plně kojen… No a zvládli jsme to dobře, celý den jsme tam byli, je fakt, že ti malý spinkali pěkně :palec: . Tak já myslím, že se to dá skloubit.. Taky dost záleží, či jsou děti moc závislé na mamince, případně tatínkovi - to je potom horší.
Třeba naši známí někteří chodí na svatby jen bez dětí, aby si to užili v klidu, tohle třeba vůbec nechápu :think:
Jen jestli můžu poradit, tak se dobře vyspi, bo já jsem byla nevyspaná a moc jsem si tu svou tedy nevychutnala - jo a navíc jsem byla tehdy těhu v 1.trimestru, tož mi celkově nebylo moc fajn.. :-(
Tak hodně štěstí… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13211
28.12.09 00:09

Ahoj,
teď jem byla (na začátku prosince) kamarádce mé milované ( :srdce: ) na svatbě za svědka, má dvě děti (necelé tři roky a 4 měsíce) a svatba proběhla skvěle :palec: !
Starší synáček se držel pořád u mě, protože mě zná od malinka (mám stejně starého syna :wink: ) a mladšího měla na starost další kamarádka nevěsty :wink:
Tohle vše během obřadu, takže si nevěsta i ženich užili ten svůj velký okamžik krásně a bez ohlížení na „mladé“ :wink:
Oba byli zlatí a musím říct, že to byla krásná svatba.
Určitě i Vám se taková podaří, hodně štěstí a pevné nervy :wink: :-D
Bude to fajn, neboj…vem si na pomoc všechny ty, které děti znají… :wink:
Záleží taky, jak moc jsou na Tebe a skoromanžela děti vázané…my bychom se brát asi nemohli, můj závislý synáček by nedovolil :oops: :mrgreen:

Taky to chce, aby děti byly řádně vyspané, měly svůj pravidlený přísun jídla a pití (není od věci mít na „uklidnění“ nějakou tu laskominu :wink: ) a později i prostor na „vyblbnutí“…nějakou deku na zem do hospody nebo salónku, vzít oblíbené hračky…prostě to troška uzpůsobit jim :wink: . A jak jsem už psala, není od věci tam mít někoho, koho děti znají a poradí si s nimi :wink: Aspoň ten jeden den…

Tak si to pěkně užijte a hodně štěstí, Atrep… :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
28.12.09 00:35

S manželem jsme se brali, když měla malá 3 měsíce. Bylo to v pohodě. Ale je pravda, že my na tradice a na svatbu jako takovou nejsme, takže to byla svatba ve velmi úzkém kruhu - za svědky nám šli naši tátové a moje máma chovala malou. Ta celý obřad prospala :lol: Tchýni už bohužel nemám, takže víc lidí tam nebylo. Bylo to celkem rychlé, ale jak říkám, svatbám neholdujeme, takže se nekonaly prstýnky, proslov krátký a já nebyla v bílém a manžel taky neměl oblek. Nicméně vše proběhlo v pohodě. Jen jsem zapomněla doma kytici (sháněla jsem schválně slaměnky), ale ta nutná k obřadu není, takže matrikářka se smíchem poznamenala, že hlavní je, že máme sebou malou. Oslava proběhla zase jen v tomto úzkém kruhu a to u našich doma (to už jsme se převlékli dokonce do civilu). A nemůžu si to vynachválit - ale my opravdu nepatříme mezi obdivovatele svateb a tradiční jsme nechtěli, toto nám sedlo nejlépe :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1534
28.12.09 10:12

V září jsme měli svatbu, synovi byly necelé 4 měsíce. Ale my to moc nehrotili, vše nechali plynout a dopadlo to výborně. Na obřad přišli kamarádi, na oběd jsme šli v šesti (maminky a bráchové) a oslavu jsme měli pak o víkendu v zahradní hospodě cca 50 lidí. Syn byl přes den baven „tetičkami“ kamarákami a večer usnul. Domů jsme šli o půlnoci (hodinku pěšky, aby se manžel mohl napít) syn byl teple oblečen a přikrytej a pěkně to prospal. Šaty jsem měla bílé z půjčovny a jednou mlíko dostal odstříkané z láhve-uměl to a před obědem jsem se převlíkla do civilu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Atrep09
28.12.09 19:03

Moc díky za pripominky :-) Ty saty me ani nenapadli, a jak se znam ,tak vlete jeste kojit budu :-). Budeme mit na svatbe minimalne sest deti ( 6 mesicu- 5 let, takze chceme nejakou restauraci, kde se mohou vyblbnout ditka venku). Jinak na klasickou svatbu taky moc nejsem, nejradeji bych obrad nekde venku,ale i kdyz to bude srpen, tak clovek nikdy holt dopredu nevi :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
1426
29.12.09 15:58

No mi taky chtěli svatbu venku, a dali si to na 7.9. s tím, že většinou je září jěště pěkné a ceý den nám propršel..zima byla, no hrůza, byly dokonce malé povodně.. takže to pak bylo uvntř v tom hotelu, kde byla hostina.tudížžádný průvod..což mě fakt mrzí.. no nic už to bylo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama