Svatba - výzdoba auta

187
11.3.17 21:22

svatba - výzdoba auta,..

Nechceme v den svatby dělat občerstvení a zvát svatebčany k nám domů, za prvé jde o přípravu pohoštění (myslím že v den svatby budu mít toho na práci až, až) a za druhé náš pesan by z toho byl nervozni kdyby k nám přišlo tolik lidí a pak všichni odešli ( už tak tam bude boban celý den sama), jak to udělat se zdobením auta? Ozdobit je den předem a nebo aby svatebčané přijeli jen k nám před barák v den svatby a tam to všichni ozdobíme? Nevím jestli se to tak smí dělat aby se zdobilo auto předem.
A další kdy dát teda vývazky? Před obřadní síňí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2510
11.3.17 21:27
@LucieM34 píše:
Nechceme v den svatby dělat občerstvení a zvát svatebčany k nám domů, za prvé jde o přípravu pohoštění (myslím že v den svatby budu mít toho na práci až, až) a za druhé náš pesan by z toho byl nervozni kdyby k nám přišlo tolik lidí a pak všichni odešli ( už tak tam bude boban celý den sama), jak to udělat se zdobením auta? Ozdobit je den předem a nebo aby svatebčané přijeli jen k nám před barák v den svatby a tam to všichni ozdobíme? Nevím jestli se to tak smí dělat aby se zdobilo auto předem.
A další kdy dát teda vývazky? Před obřadní síňí?

Jako že to nazdobení předem zakazuje zákon nebo nechápu…? Proč by se nesmělo? Já teda stuhu nachystala každýmu a rozvezla předem, ať si to každej namašlí sám a sraz byl před obřadním místem, to stejné vývazky, až na místě. Neměla jsem chuť ani čas řešit kraviny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
11.3.17 21:32

@Nowuka2 samozřejmě že to žadný zákon ani nikdo nezakazuje. Spíše mi šlo o to jestli to tak někdo taky dělal :) Abych nebyla za exota. Tak to jste mě potěšila, že jste to taky tak měli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
299
11.3.17 21:35

@LucieM34 před barák. Nebo jsem se setkala už i se setkáním rodiny v restauraci, jiné než kde byl pak oběd a mejdan, taky možnost. Mám teda zkušenost že to zdobení všech trvá určitě tak hodinu, tak záleží kdy ta svatba bude, aby vám tam nemrzli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2510
11.3.17 21:35
@LucieM34 píše:
@Nowuka2 samozřejmě že to žadný zákon ani nikdo nezakazuje. Spíše mi šlo o to jestli to tak někdo taky dělal :) Abych nebyla za exota. Tak to jste mě potěšila, že jste to taky tak měli.

Tak i kdyby ne, tak co :nevim: Stejně jak by se svatba neměla dělat v květnu, ženská by neměla mít perly, chlap motýlka a nevěsta by měla být panna… :mrgreen: My porušili všechno a jak nám to klape, aj s vývazkama před zámkem a stuhama ze dne předem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
11.3.17 21:36

Když je nehodláte pohostit, neobtěžujte je se zdobením aut, je to neslušné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
11.3.17 21:38

@Sany80s hostit je snad budeme na hostina ne? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
11.3.17 21:40

@LucieM34 To není totéž, zdobení auta se děje předtím a je slušné nabídnout za to občerstvení. Jinak si to udělej sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
299
11.3.17 21:40

Taky bych viděla jako rozumnější to setkání udělat, jakýmkoli způsobem jak píše @Sany80s . To nemusí být ve vašem domě přece… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
299
11.3.17 21:41

Nejenom kvůli „odměně“ za zdobení aut. Vtěšinou si aspoň podají ruce neznámí lidé z obou rodin… A vůbec, ono to třeba fakt trvá i docela dlouho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17709
11.3.17 21:44
@Sany80s píše:
Když je nehodláte pohostit, neobtěžujte je se zdobením aut, je to neslušné.
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6062
11.3.17 21:54

My jsme měli nazdobené jen 2 auta, pro mě a manžela. Vezla mě kamarádka (bydlí ve stejném domě) a tak si to své auto i nazdobila :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22441
11.3.17 22:10

@LucieM34 My měli taky lehce netradičně pojmutí svatby. Lidi jsme zvali na oslavu naší svatby - neformální akce s tím, že kdo chce, tak se může přijet podívat na obřad. Sice jsme doma auta chystali a pár lidí (asi 10) se tam sešlo, ale kdyby jsme nechtěli, nedělali by jsme to. Udělala bych to ráno sama nebo den předem, vždyť je to jedno. A vývazky? Jsou nutné? Pokud ano, zaúkoluj dvě tři osoby, ať je dají před obřadem.
Jo a měli jsme nazdobené jen 3 auta. Pro mě, pro ženicha a manželovi rodiče. Stačilo to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11939
11.3.17 22:32

Tak se na zdobeni aut vyprdnete. Jestli mate sraz pak u obradni sine a nebudete mit kolonu, tak je to stejne zbytecny. My mame sraz az v miste konani. A to z techto duvodu - nemusim nikoho prudit at prijede na urcite misto( prijedou lidi z vice mest), musela bych nekoho zaukolovat, ptz prijdu az k oltari a nemusim nic kupovat. Ale obcerstveni mame tedy i pred obradem s welcome drinkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2029
11.3.17 22:40

Pokud nechceš zvát svatebčany domů, dala bych sraz před obřadní síní a auta nezdobila, jen pro ženicha a nevěstu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama