Čekám druhé plánované dítě a nechce nás

Anonymní
11.3.17 13:03

Čekám druhé plánované dítě a nechce nás.

Ahoj holky! Jdu za Vámi pro radu, omlouvám se za anonym, dost lidí můj nick zná… s partnerem jsme se o druhé miminko snažili 9 měsíců, moc jsme si přáli chlapečka aby jsme měli pěkný páreček, a nyní jsem se před dvěmi týdny dozvěděla, že to konečně vyšlo. Problém je v tom, že najednou partner zareagoval tak, že se mu to teď nehodí že doufal že to bude trvat jeste další rok. Vubec nechápu jak si to mohl myslet? Přitom o tom celý měsíc mluví.. každopádně mě poslal na potrat, prý pokud nepůjdu at si sbalím věci a ať nepočítám ze se o to druhé bude zajímat, tak jsem si je sbalila a jela k rodičům :( rodiče o tom ON informoval jsou při něm. Finančně by jsme je uzivili, byt mame, auto, oblečeni po dceři také, já u mateřské pracuji.. a má otazka zní, daji Se dvě děti dva roky od sebe zvládnout kdyz budu sama? Ve středu se stěhuju, mam pronajatou garsonku, příspěvek na bydlení mi pokryje celý nájem… nějak vnitřně cítím že potrat nechci ale všichni jsou proti mě krom dvou známých které mě psychicky podporuji a i s hlídáním první dcery… je mi to tak líto že jsem se zklamala v někom koho miluju. :,( včera mi napsal že má delší dobu zadní vrátka, že mě zpátky nechce :,(
Děkuji za jakýkoliv názor, snad mi pomůžete se správně rozhodnout, dodáte mi sílujít dál a že to zvládnout lze.. jeste jednou děkuji, píšu nejspíš chaoticky ale mám tolik myšlenek a nevim co dřív :kytka: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14261
11.3.17 13:10

Tak zvládnout to budeš muset. Pokud máš garsonku, nájem pokrytý a budeš si moci někde přivydělat tak by to šlo. Co mi přijde divný je, že jsou všichni proti tobě :think: asi v tom ještě něco bude řekla bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.17 13:10

S těma zadníma vrátkami je myšlena jiná ženská? (původně jsem chtěl napsat vana) Ale tohle hovadské chování my chlapi máme, když nám mozek spadne do kalhot… je mi to líto :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
895
11.3.17 13:11

Tvuj partner se zachoval hrozne, ale lepsi byt bez neho nez s nekym takovým. Urcite to zvládneš aji bez neho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
11.3.17 13:14
@Anonymní píše:
Ahoj holky! Jdu za Vámi pro radu, omlouvám se za anonym, dost lidí můj nick zná… s partnerem jsme se o druhé miminko snažili 9 měsíců, moc jsme si přáli chlapečka aby jsme měli pěkný páreček, a nyní jsem se před dvěmi týdny dozvěděla, že to konečně vyšlo. Problém je v tom, že najednou partner zareagoval tak, že se mu to teď nehodí že doufal že to bude trvat jeste další rok. Vubec nechápu jak si to mohl myslet? Přitom o tom celý měsíc mluví.. každopádně mě poslal na potrat, prý pokud nepůjdu at si sbalím věci a ať nepočítám ze se o to druhé bude zajímat, tak jsem si je sbalila a jela k rodičům :( rodiče o tom ON informoval jsou při něm. Finančně by jsme je uzivili, byt mame, auto, oblečeni po dceři také, já u mateřské pracuji.. a má otazka zní, daji Se dvě děti dva roky od sebe zvládnout kdyz budu sama? Ve středu se stěhuju, mam pronajatou garsonku, příspěvek na bydlení mi pokryje celý nájem… nějak vnitřně cítím že potrat nechci ale všichni jsou proti mě krom dvou známých které mě psychicky podporuji a i s hlídáním první dcery… je mi to tak líto že jsem se zklamala v někom koho miluju. :,( včera mi napsal že má delší dobu zadní vrátka, že mě zpátky nechce :,(
Děkuji za jakýkoliv názor, snad mi pomůžete se správně rozhodnout, dodáte mi sílujít dál a že to zvládnout lze.. jeste jednou děkuji, píšu nejspíš chaoticky ale mám tolik myšlenek a nevim co dřív :kytka: :nevim:

Je mi to vemi líto, že jsi se ocitla v tak smutné situaci.Ale každá situace má svoje řešení. Věřím, a jsem o tom dokonce přesvědčená, že to zvládneš i s dvěma dětmi. Jsi statečná žena, máš můj obdiv, posílám ti sílu na dálku a moc držím palce. :kytka: :hug: Tvého prtnera ani nebudu raději komentovat, dostala bych ban. Osobně si myslím, že za tím je jiná žena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@terien Prý skončím jako socka a zkazím si život protože jiný chlap prý nechce cizí děti, nic jiného v tom není :think:

• Nahlásit
  • Citovat
5619

Dítko si nech!! Potrat mezi Vámi nic nevyřeší! Akorát tobě se přidají deprese. :hug:
Všechno se dá zvládnout. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6809
11.3.17 13:15

To je mi líto. Ale taky mě překvapilo, že jsou všichni při něm, i Tví rodiče…PROČ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.17 13:15

Ahoj, po precteni tveho prispevku se mi chce brecet. Uz jen z toho duvodu ze my s pritelem jsme prisly o dve mimi v 6 tt. A kdyz se zadarilo tak jsme o to prisly ve 26 tt. Byl to pro nas velky sok. Uz jsem se do dalsiho nechtela ani poustet. Pritel si mimi hrozne pral. Zadarilo se a ja mam tyden do porodu. Ano je pravda ze je to nase prvni. Ale pritel me cele tehu podporuje. Tesi se. Proziva to vic nez ja :-) je mi te hrozne lito. Opravdu. Ja osobne bych se rozhodla podle sveho srdce. Opravdu. Nenech si od nikoho do toho kecat. Ty musis sama vedet zda to zvladnes. Dej na sebe. Ja vim ze se mi to keca… Ze nic takoveho neprozivam. Ale vim ze se rozhodnes dobre. Kdyby bylo po mem. Mimi bych si nechala. Preci jen prvni bude uz vetsi.. A pokud ty vis zda to financne zvladnes proc ho dat pryc.. Myslim na tebe a drzim palecky. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
11.3.17 13:16
@Anonymní píše:
@terien Prý skončím jako socka a zkazím si život protože jiný chlap prý nechce cizí děti, nic jiného v tom není :think:

Tak snad bude platit výživné na děti, a na tebe taky, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.17 13:17

Také nerozumím co myslí těmi zadními vrátky.

Miminko si určitě nech, do konce života by sis to vyčítala. A to víš, že to zvládneš. Zázemí s bydlením už máš a to další přijde samo. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.17 13:17
@Anonymní píše:
@terien Prý skončím jako socka a zkazím si život protože jiný chlap prý nechce cizí děti, nic jiného v tom není :think:

Tak budeš sama, socka určitě ne, pokud budeš vydělávat. Mám spíš pocit, že ten chlap chtěl, aby to nevyšlo. Má zadní vrátka? 8o Takže už dávno i jinou vagínu. Budeš samoživitelka, babička (jeho matka je s ním, tady s hlídáním nepočítej). Už řešíš rozvod? Když se stěhuješ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
11.3.17 13:19

Nevím, co napsat, je mi to líto, tohle je strašné :( Nechápu, proč jsou rodiče na jeho straně, můžeš to dovysvětlit?
Zvládnout se dvěma dětma se to dá, pokud máš práci, která se dá dělat i s mimčem, proč ne, bez výdělku by to asi bída, nicméně máš nárok na alimenty, které doufejme bude platit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47489
11.3.17 13:20

Tvi ridice jsou při nem? To je co za lidi?
Ze on se zachova, jak tupon dobre, ale rodice?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3081
11.3.17 13:23

Bezpáteřní sliz ten váš bývalý partner. Vůbec bych se kvůli němu netrápila. Dítě pojmenovala po sobě, nechala mu vyměřit alimenty a určila soudně styk tak, že by podepsal, že dítě vídat nechce. A to druhé je také jeho? Jaký mají vztah? Já bych na potrat jít nedokázala, pouze ve velmi tíživé finanční nebo zdravotní situaci. Myslím, že jste schopná a určitě si najdete někoho i se dvěma dětmi. Můj kamarád je bezdětný doktor, super chlap a uz mnoho let je s holčinou s dítětem a vypadají všichni spokojeně. Držím Vám palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama