Vztah a přesto samota

Anonymní
10.3.17 22:38

Vztah a přesto samota

Ahoj,

zakládám prosím anonymně… ráda bych se svěřila, drobet vypovídala a ráda se kouknu jak to máte Vy ostatní…

Jsme manželé 5let, dvě děti, manžel denně po páté odpolední doma. Já na RD.
Celodenně obstarám děti, nakupuji, běžný chod domácnosti, a péče o děti, to vše beru.
Manžel přijde z práce, jídlo, vana a usedá na gauč k noťasu, nebo rovnou ke stolnímu PC.
Dívá se na videa jak lidi hrají hry! Kolem 19h zapíná svoji hru a tam je do půlnoci.!!
Každý den!

Jsem vyčerpaná, unavená.. z tohohle celého! Nechci mluvit o penězích, zda doma pomáhá, apod. Ano, nádobí umeje, pračku pověsí, to vše ano, děti vykoupe, vše, ale nevšímá si mě, jsem zjistila.
Mám pocit, jako kdyby mě toleroval, že jsem doma, ale necítím z něj chuť „na mě“.. zájem! Taky se stane, že vypadneme s dětmi na celé odpoledne ven s kamarádkou, má doma klídek, pohodu, když přijdeme, pomáhá ohledně dětí.
S nikým si nepíše, nestýká, v tomto to nebude.
Vůbec nevím co s tím dělat.. je to tak ubíjející..
Stokrát jsem mu to řekla, a reakce? Nic. Řekne mi že na mě sahá pořád. :poblion:
Kecy, kecy, kecy…
Večer jdeme spát, otočí se zády a šlus. Že by řekl dobrou noc? Že by mi dal pusu? Vůbec nic.

Jak trávíte dny po práci Vy? Večery? :-)

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

1181
10.3.17 22:50

Ahoj určitě se vám to nezmění jen tak, podle toho co píšeš je trochu sobec :( Asi bych si sním promluvila, co tě trápí a uvidíš co ti řekne. Mozna to řešit nebude chtít, tak to už je podle mě i ignorant.zkus sním promluvit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3089
10.3.17 22:51

Má v životě něco, co ho baví? Něco, čím žije? Vámi to není. On jen přežívá… Máte možnost zkusit to změnit, svým příkladem. Je něco, co Vás dělá šťastnou a můžete s tomu věnovat? Aby z vás čišelo nadšení a radost? Začněte na tom/sobě tvrdě makat a manžel se možná chytí. Také by ode mě dostal dárek, a to Slepičí polévku pro duši (kniha).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5164
10.3.17 22:52

Nezkousela si třeba mu nabídnout že místo pc si otevřete lahvinku a kouknete třeba na nějaký film? pak mě napadlo jestli nemáte hlídání že byste zašli třeba na večeři bez dětí, nějaký vikend taky bez dětí. :nevim: My se tedy většinou bavíme večer o práci, co je nového, kouknem na telku a jdem spát :nevim: Když je hlídání zajdem na večeři a do kina.Jak to máte se sexem? Nemyslím si že by tě neměl rád, stará se hezky o děti jen je třeba unavenej a nenapadne ho že ty si chceš povídat a radši je na netu :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3089
10.3.17 22:54

Jinak výčitky a promlouvání do duše v něm vyvolají pouze ještě větsí depresi. Motivovala bych ho pozitivně, viz. výše. A obecně sport - endorfiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 22:55

Ahoj :mavam: promluv si sním, řekni mu co tě trápí a třeba to bude řešit. Jestli ne tak to opravdu není dobrý a jiné to už jen tak nebude :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.3.17 22:58

@sediza Opravdu je Tvá rada sport.??? Milostpán se nezvedne od židle u PC :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
pohledmuze
11.3.17 03:24
@sediza píše:
Má v životě něco, co ho baví? Něco, čím žije? Vámi to není. On jen přežívá… Máte možnost zkusit to změnit, svým příkladem. Je něco, co Vás dělá šťastnou a můžete s tomu věnovat? Aby z vás čišelo nadšení a radost? Začněte na tom/sobě tvrdě makat a manžel se možná chytí. Také by ode mě dostal dárek, a to Slepičí polévku pro duši (kniha).

On evidentne ma neco cim zije. 8o To, ze to neschvaluje vetsina zen je vec jina. Ale mu to prinasi radost a uspokojeni.
Koukal jsem na ten film Trainspotting, byla tam zajimava myslenka, ze lidi vidi jen negativni dopady, ale neuvedomujou si jaky zazitek ty drogy prinasi a proc to ti lidi delaj, ze se to proste pry neda s nicim vubec srovnat jaky uspokojeni ten heroin jim da, ze to je 1000krat vice nez vas nejlepsi orgasmus. :think: Tak to je asi podobny, zenska vidi jen ztraceny cas u pocitace, ale neuvedomuje si to uspokojeni co to prinasi. :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
28853
11.3.17 04:06

Vypla bych wifi a navrhla, ať se přestěhuje někam do garsonky i s notasem. Tímto dává špatný příklad dětem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.17 08:24

Můj muž na tom začal taky poslední půlrok ujíždět… po příchodu z práce pravidelná hodinka, dvě na PC a hraje hry, pak sní večeři, sedne do křesla a vezme mobil a máme další hodinku, dvě pro změnu na FB…
Pokud opravdu něco potřebuji od něho, tak mu prostě mobil v nestřežený chvíli schovám a prostě může běhat po domě a nadávat, ale to se většinou jen směju :-)))
Měla jsem chuť dřív nadávat a řešit, teď k tomu přistupuju jako lovec… vypnu net, schovám mobil, ale zůstávám férová, po splnění úkolu vrátím ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
11.3.17 08:35
@sediza píše:
Jinak výčitky a promlouvání do duše v něm vyvolají pouze ještě větsí depresi. Motivovala bych ho pozitivně, viz. výše. A obecně sport - endorfiny.

A kvalitní sex

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.17 09:31

Dle toho co píšeš…hele, kdy jste naposled souložili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
11.3.17 12:38

Jak to tady na EM čtu, tak toto je nešvar v mnoha vztazích. Chce to spolu v klidu o všem komunikovat. Udělej něco dobrého k jídlu, otevři večer třeba dobré víno, a zkus si manželem v klidu, bez výčitek popovídat. Začni pozitivně, že si ho velmi vážíš za mnoho věcí, a můžeš zmínit pomoc s dětmi, v domácnosti a pod.,ALE, že ty jako žena citově strádáš. Můžeš v krátkosti a upřímně popsat, jak ti chybí fyzický kontakt s ním, že ho velmi miluiješ, a moc by jsi si přála obnovit tu vášeň mezi vámi. Jestli by nemohl ty hry a sezení u PC limitovat, třeba /plácnu/ 3× týdně na dvě hodinky, a mezitím vymyslet společný program, ideálně někdy i bez dětí.
Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.3.17 20:46

Nejsmutnější je, že nám sex funguje normálně, spíme spolu, kdekoli, kuchyně, koupelna, normálně :D
Ale prostě behm dne, takové blbosti, jako letmý dotek, nebo vůbec nějaký dotek, sem tam pusa, aspon na privítání, takové maličkosti…

• Nahlásit
  • Citovat
14653
11.3.17 20:51
@Anonymní píše:
Nejsmutnější je, že nám sex funguje normálně, spíme spolu, kdekoli, kuchyně, koupelna, normálně :D
Ale prostě behm dne, takové blbosti, jako letmý dotek, nebo vůbec nějaký dotek, sem tam pusa, aspon na privítání, takové maličkosti…

Tak ho to nauč. Normálně to zaveď. Při odchodu do práce mu dej pusu, popřej mu hezký den, když přijde z práce, tak ho olíbej, zeptej se ho, jak se měl. Na dobrou noc mu dej pusu taky. Buď příjemná. Za čas se to stane třeba pravidlem. Opakování je matkou moudrosti. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama