Svatba-maminka nevěsty-oblečení

187
9.3.17 21:05

Svatba-maminka nevěsty-oblečení

Máme v dubnu svatbu a moje maminka neví co na sebe.
Nechce sukni (má křečové žíly a punčocháče by to nezakryly). Takže něco s kalhotami.
Byla koukat někde v obchodech a všude ji nabídly takové kostýmky pro starší. Je jí sice 61 let, ale nevypadá na to.
Vše co jsem já předhodila, tak se jí nelíbilo, že prý jako matka nevěsty musí být více společenská.
Tak já nevím, poraďte prosím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9.3.17 21:08

Mně se strašně líbí overaly z lehkého materiálu, akorát teda nevím ten duben no, kdyby bylo chladno :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
9.3.17 21:09

@Adinka_2012 nad tím jsme taky uvažovaly, ale pak jsem si říkaly, přece jenom se bude popíjet a pořád chodit na WC a sundávat si to :mrgreen: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5739
9.3.17 21:10

Nevím jaká je maminka velikostně, ale ta moje měla kostým od Pietro Filipi, měla tedy kombinaci ze sukní, žlutý s odlesky do zlata a vypadala skvěle. A pak měla ještě jeden od OP Prostějov, ale ten už neexistuje. Volila bych tedy kalhotový kostým s krátkým sáčkem. Pietro Filipi je tedy cenově docela nahoře, ale tak dcera se vdává jednou za život :lol:
Moje teta měla kostým od BonPrix, to je nějaký ten zásilkový obchod a byl taky pěkný, taky tam mají kalhotové ve všech velikostech :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.17 21:20

Tak ten kostýmek, ale třeba užší nohavice, 7/8 délka, vypasovaný sáčko, lodičky k tomu, nevím, jaké barvy se líbí, ale já bych brala takovou tu nude-lehce do růžova, k tomu klidně divočejší halenku, květovanou…však času je dost, určitě vybere…já bych asi vyrazila do řetězců, takové ty „butiky“ na malých městech mi přijde, že mají spíš usedlejší kousky, ale to soudím dle toho, jak to máme tady my.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
9.3.17 21:25

Má-li maminka slovanskou figuru, tak doporučuji nějaký světlejší kalhotový kostým od Pietro Filipi, já si u nich kupovala většinu kostýmů do práce a všechny seděly skvěle. Super kvalita, krásné střihy, propracované detaily. S lodičkami a zajímavou halenkou bude vypadat skvěle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1825
9.3.17 22:12

A co zkusit neco od Infinite, nakupovala jsem od nich, kdyz jsem potrebovala do prace, musim mit tento styl obleceni a je to skutecne kvalitni, variabilni, penez jsem nelitovala. A jednou jsem se tan sesla s pani, co vybirala neco na svatbu dcery, tak se mi to pripomnelo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14398
9.3.17 22:17

Moje mamka se dokonce vdavala v kalhotech kuli krecovym zilam, mela sede spolecenske kalhoty a k tomu bilou halenku s krajkou. Ja bych klidne videla nejaky kalhotovy kostymek, hlavne aby ji padl, nevim proc ma spousta lidi predstavu zenskeho spolecenskeho odevu jenom sukne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 20:44
@Kriss Tina píše:
Moje mamka se dokonce vdavala v kalhotech kuli krecovym zilam…

Ta představa je zcela správná a opodstatněná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Reklama