Zamilovaná do Turka

11.3.17 13:48

Zamilovaná do Turka

Krásný den. Je mi jasné, že zde hodně lidí u této diskuze hodně pobaví na tom jak jsem blbá a naivní ale počítám s tím.. :?
Mám problém. Jsem hodně mladá (skoro 16let). Letos jsme byli na dovolené v Turecku a tam jsem se bezhlavě zamilovala do Turka :roll: :roll: problém je s tím, že nevím co teď dělat, navíc je vcelku o dost starší než já (23let-než se vyděsíte, není to péďák vypadám tak na 19 :D ;) ). Toto léto ho uvidím možná zase a vůbec nevím co dělat :oops: jde o to že si s ním moc rozumím a tak jestli si myslíte že to má nějakou budoucnost-znáte to ne když se zamilujete… :( (je mi jasné že asi ne :D )
Díky a hezký den :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

14653
11.3.17 13:56
@zmrzka24 píše:
Krásný den. Je mi jasné, že zde hodně lidí u této diskuze hodně pobaví na tom jak jsem blbá a naivní ale počítám s tím.. :?
Mám problém. Jsem hodně mladá (skoro 16let). Letos jsme byli na dovolené v Turecku a tam jsem se bezhlavě zamilovala do Turka :roll: :roll: problém je s tím, že nevím co teď dělat, navíc je vcelku o dost starší než já (23let-než se vyděsíte, není to péďák vypadám tak na 19 :D ;) ). Toto léto ho uvidím možná zase a vůbec nevím co dělat :oops: jde o to že si s ním moc rozumím a tak jestli si myslíte že to má nějakou budoucnost-znáte to ne když se zamilujete… :( (je mi jasné že asi ne :D )
Díky a hezký den :)

Zamilovat se může každý, ale v tomto případě si ve vlastním zájmu nejdříve zjisti všechny informace ohledně jeho kultury, náboženství, a celkovém životním stylu.

Příspěvek upraven 26.03.19 v 11:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15158
11.3.17 13:56

Kašli na to, ten si na Tebe už v létě ani nevzpomene… to nemá budoucnost… jste nějak v kontaktu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
616
11.3.17 13:58

Není to hanobení rasy? :oops: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9320
11.3.17 13:59

@zmrzka24 Budoucnost to nemá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.17 14:01

Jezismarja, zase jedna nepoučitelna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.17 14:02

@nostress ano rodiče to vědí @Klopotkova ano, píšeme si @kliťák :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.17 14:03

@MadGirlNancy no jo no. první láska :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.17 14:05

Kašli na to, nemá to cenu. Mám s tímhle bohaté zkušenosti v rodině. (Sestra a Mamka). Jestli potřebuješ tenhle typ chlapa, nabrnkni si cikána, je to to samy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15158
11.3.17 14:07
@MadGirlNancy píše:
Kašli na to, nemá to cenu. Mám s tímhle bohaté zkušenosti v rodině. (Sestra a Mamka). Jestli potřebuješ tenhle typ chlapa, nabrnkni si cikána, je to to samy.

:lol: s tím cikánem, ale pravdu máš, jen mě to rozesmálo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.17 14:08

@MadGirlNancy tak to mě také rozesmálo :lol: :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.17 14:09
@zmrzka24 píše:
Díky a hezký den :)

Ahoj :) Hele pokud ten zájem bude trvat i přes to že se nějakou dobu neuvidíte, tak to zkus :) Mám kamarádka, též se zamilovala do Turka, ted žije on tady a mají dítě :) Jednoduchý to asi není, ale záleží jak moc to chceš.. Zkus a uvidis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17800
11.3.17 14:10

Holka zlatá víš co ten má ženských jednu co si ho vydržuje další telátko na sex :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.17 14:11

@Terezameggi děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.17 14:13
@zmrzka24 píše:
@Terezameggi děkuji :hug:

Nemáš za co :) Všichni nejsou stejní a zkusit to můžeš. Pokud se máte rádi.. Tak proč ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama