Svatební proslov

6337
22.7.09 20:45

Svatební proslov

Ahoj holky, vždy mi tak super poradíte, tak jdu zase s prosíkem :wink:

Za měsíc jdeme na svatbu, já i manžel svědčit.
Rádi bychom potom na hostině pronesli nějaký vtipný svatební proslov.
Googluji a nic pořádnýho jsem nenašla :(

Nemáte některá nějaký tip na e-stránky nebo doma v šuplíčku schovanou nějakou podobnou řeč, ze kterého by se dalo něco použít???

Děkuji moooc

:wink:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15672
22.7.09 20:58

Ahoj. Já jsem na svatbě svědčila čtyřikrát a žádný proslov po mně naštěstí nikdo nechtěl. Jen na jedné jsem četla blahopřání k svatbě, co novomanželé dostali, a úplně mi to stačilo (bylo mi 18). Takhle v tomhle ti asi neporadím. Pamatuju si jen na jeden proslov, který měl mít na naší svatbě náš společný kamarád a manželův svědek. On ovšem odjel pro aparaturu, kterou jsme s manželem zapomněli doma :oops: , a tak se proslovu ujal manželův táta (i když předtím nechtěl). Přesně si jeho znění nepamatuju, ale bylo to moc vtipné - nejdřív popisoval, jak je pro nás dnešní den krásný, důležitý apod a pak svoji řeč zakončil přáním, aby se i přesto všechno, co říkal, tento den pro nás už neopakoval :wink: Proslov měl velký úspěch a myslím, že si na něj pamatují i jiní, nejen my. Svatba byla nádherná a přesto doufám, že moje poslední :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6337
22.7.09 21:07

hkac, díky za odpověď…, já bych taky právě ráda vtipnou řeč, ale i trochu na úrovni, tak uvidíme, jestli se ozve ještě někdo další.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
22.7.09 21:12
LUCI píše:
hkac, díky za odpověď…, já bych taky právě ráda vtipnou řeč, ale i trochu na úrovni, tak uvidíme, jestli se ozve ještě někdo další.

No tahle na úrovni rozhodně byla. Až do konce to vypadalo jako klasická řeč otce jednoho ze svatebčanů. Jen ta poslední věta byla pěkným vtipným vyvrcholením.

Za týden se mi žení brácha, tak třeba přijdu s další inspirací :wink: Jestli už teda nebude pozdě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6337
22.7.09 21:27

Nebude pozdě, svatba se koná na konci srpna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
22.7.09 22:22

Tak náš svědek mluvil o nás - jak se poznal s drahým na střední na záchodě v tričkách Iron Maiden a Manowar :lol: a jak by si ho tehdy nikdy nedokázal představit s žádnou holkou, ale teďka už si ho neumí představit s žádnou jinou a tak… Protože je přirozeně vtipný, tak to měl i vtipné. Já bych mluvila něco veselého o ženichovi a nevěstě - přece jen když jsi svědek, tak je asi znáš - a to nevygůglíš :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23505
22.7.09 22:43
Angua píše:
Tak náš svědek mluvil o nás - jak se poznal s drahým na střední na záchodě v tričkách Iron Maiden a Manowar :lol: a jak by si ho tehdy nikdy nedokázal představit s žádnou holkou, ale teďka už si ho neumí představit s žádnou jinou a tak… Protože je přirozeně vtipný, tak to měl i vtipné. Já bych mluvila něco veselého o ženichovi a nevěstě - přece jen když jsi svědek, tak je asi znáš - a to nevygůglíš :wink:

Tohle mi příjde jako fajn způsob projevu + veselý příhody nebo něco, co novomanželům připomene stěžejní zážitky, u kterých svědek byl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6337
23.7.09 07:25

Angua, díky za tip, to se mi taky líbí, něco na ten způsob vymyslím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5527
23.7.09 12:16

Dobrá manželství jsou tak vzácná, že by se měla naložit do lihu. –Heinrich Heine

Náš svědek použil tenhle citát a pak to samozřejmě okomentoval v tom smyslu, že manžel se má snažit o to dobré manželství a o ten zbytek že se postarají oni (jako kamarádi) - už si bohužel přesně nepamatuju, jak to řekl, ale bylo to dost vtipný :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama