Svatební slib

3.12.19 15:00

Svatební slib

Ahojte,

můžete mi napsat jaký jste měli svatební slib pokud si ho pamatujete? Chtěla bych něco napsat a přitom se inspirovat. Tak piště, jsem zvědavá :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8712
3.12.19 15:01

Pamatuju, řekla jsem „Ano“ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 15:04
@zrcadlo píše:
Pamatuju, řekla jsem „Ano“ :mrgreen:
:palec: :palec: :potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18088
3.12.19 15:07

Hlavně aby on řekl ano a pak je to všechno jedno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
3.12.19 15:08

Nekopíruj, řekni to od :srdce:, ne? :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 15:09
@HrozTaj píše:
Nekopíruj, řekni to od :srdce:, ne? :andel:

Nechceš to nechat na mě? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
3.12.19 15:10
@Ludánek02 píše:
Nechceš to nechat na mě? :lol:

Haha, to víš, že jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6505
3.12.19 15:11

Ja mela cirkevni svatbu a tedy slib. Znel: Ja, jmeno odevzdavam se tobe, jmeno, a prijimam te za manzela. Slibuji, ze ti zachovam uctu, lasku a vernost, ze te nikdy neopustim a ponesu s tebou dobre i zle az do smrti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 15:13

@sakota Ano to znám, to jsou klasické církevní sliby. Jsou pěkné, ale já měla na mysli něco víc osobitějšího :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
929
3.12.19 15:16

Já původně nechtěla rejpat, ale když k tomuhle ještě přidáš požadavek na osobitost, která pochopitelně přímo souvisí se znalostí toho druhého a rozhodně nemůže být inspirací pro zcela jiný pár, tak to už je fakt bizár.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 15:16
@Ludánek02 píše:
@sakota Ano to znám, to jsou klasické církevní sliby. Jsou pěkné, ale já měla na mysli něco víc osobitějšího :srdce:

Pokud to ma byt osobni, tak bys to asi mela vyplodit ty, ne? Jinak to je jen taskarice na efekt pro pobaveni pricetneho publika a dojeti senilni casti pribuzenstva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8712
3.12.19 15:20
@ontarova.stara píše:
Pokud to ma byt osobni, tak bys to asi mela vyplodit ty, ne? Jinak to je jen taskarice na efekt pro pobaveni pricetneho publika a dojeti senilni casti pribuzenstva.

Přesně tak, okopírovat co největší dojárnu, podkreslit to nejlíp motivem Panna a Netvor od Hapky, aby to mělo tu sílu, a teď už jen, aby to kameraman dobře natočil. Ale někomu to tak opravdu vyhovuje, já před svou svatbou kdysi zabrousila na web beremese.cz a nestačila jsem se divit (myslela jsem, že druh „nevěsta“ je jen hyperbola v časopisech, a ony fakt existují).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 15:23
@zrcadlo píše:
Přesně tak, okopírovat co největší dojárnu, podkreslit to nejlíp motivem Panna a Netvor od Hapky, aby to mělo tu sílu, a teď už jen, aby to kameraman dobře natočil. Ale někomu to tak opravdu vyhovuje, já před svou svatbou kdysi zabrousila na web beremese.cz a nestačila jsem se divit (myslela jsem, že druh „nevěsta“ je jen hyperbola v časopisech, a ony fakt existují).

Tak Ludanek by mohla okopirovat ten svatebni slib Moniky Chandlerovi a starej Ludan by se zase mohl inspirovat slavnym dopisem Joffreye de Peyrac Angelice :mrgreen:. Akorat se musi pekelne soustredit a misto „Angeliko, ma lasko“ tam hodit Ludanka. Jedno oko nezustane suche a svatba se stane legendarni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 15:24

Ha ha, ty si trapná :lol: a zábavná.. Prej pomozte mi vymyslet něco osobního, co mám říct manželovi v den svatby :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 15:26
@Ludánek02 píše:
Ahojte,můžete mi napsat jaký jste měli svatební slib pokud si ho pamatujete? Chtěla bych něco napsat a přitom se inspirovat. Tak piště, jsem zvědavá :kytka:

takže ti vlastně vůbec nejde o slib ve smyslu intimního pouta mezi vámi dvěma, ale jsi prostě další v řadě, která chce co největší teátr pro ostatní. A bude i první tanec v rytmu upířích příběhů? Fakt nevím, jak se to jmenuje v originále - takové to tausend jírs, for a tasend jírsm na ná na :srdce: to by bylo úplně nejvíc originální, to ještě nikdo na svatbě neměl a na fejs se to pak bude dávat úplně samo :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama