Prosím o radu s gamblerem

Anonymní
3.12.19 12:45

Prosím i radu s Gemblerem

Dobrý den.
Milé Ženy, Maminky, třeba i milý Pánové.
Potřebuji opravdu poradit.
Mám vztah s přítelem už 5 let a letos od Jara mám už bydlet prakticky sama, protože jsem se tak rozhodla…Ale stejně sama nebydlím.
Dávám mu totiž pořád další šance a šance.
A je ti vždy dobré jen na chvíli, a po třeba dvou týdnech někdy i míň je to zas dokola nadávky, urážky, i mě někdy bije, ale hlavně pořád Hraje Automaty, a to je důvod proč se furt hádáme pořád slibuje a pak to lepí a zas dokola řekla sem že mu dám teď dva týdny poslední šanci a on fakt úplně se mi divál do očí a držel a fakt že nebude hrát. No a teď zas to porušil. A fakt byl jak nemocný sem ho nechtěla ani pustit z bytu ale stejně násilím odešel.
Poté jsem mu napsala ať si hledá bydlení jinde že ho živit nebudu tak mi nadal sprostě, a nadávky všecko možné.. Cítím se špatně z toho Že prý jsem na prachy ale o to vůbec nešlo o peníze já nejsem na prachy šlo o to že mi slíbil a že zas automaty.
Nechápe to a furt deka z mě tu špatnou je ti moc na psychiku. Jsem na dvě děti sama.
Je mi z všeho zle.
Jak to má udělat aby nám dal už pokoj boji se má u mě věci atd.
Co s ním mám dělat? Omlouvám se že sem to napsala tak honem.Snad vás něco napadne.
Myslím že řada od nestranného člověk je jiná než od rodiny. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

3.12.19 12:49

Domácí násilí, závislost na automatech, lhaní. Hmm, co takhle to konečně ukončit? :think: Co tady jako chcete slyšet? Že se změní a bude vzorným otcem a partnerem? Vzpamatuje se proboha, nejvíce vaši hloupost odnáší ty děti :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21294
3.12.19 12:49
@Anonymní píše:
Dobrý den.
Milé Ženy, Maminky, třeba i milý Pánové.
Potřebuji opravdu poradit.
Mám vztah s přítelem už 5 let a letos od Jara mám už bydlet prakticky sama, protože jsem se tak rozhodla…Ale stejně sama nebydlím.
Dávám mu totiž pořád další šance a šance.
A je ti vždy dobré jen na chvíli, a po třeba dvou týdnech někdy i míň je to zas dokola nadávky, urážky, i mě někdy bije, ale hlavně pořád Hraje Automaty, a to je důvod proč se furt hádáme pořád slibuje a pak to lepí a zas dokola řekla sem že mu dám teď dva týdny poslední šanci a on fakt úplně se mi divál do očí a držel a fakt že nebude hrát. No a teď zas to porušil. A fakt byl jak nemocný sem ho nechtěla ani pustit z bytu ale stejně násilím odešel.
Poté jsem mu napsala ať si hledá bydlení jinde že ho živit nebudu tak mi nadal sprostě, a nadávky všecko možné.. Cítím se špatně z toho Že prý jsem na prachy ale o to vůbec nešlo o peníze já nejsem na prachy šlo o to že mi slíbil a že zas automaty.
Nechápe to a furt deka z mě tu špatnou je ti moc na psychiku. Jsem na dvě děti sama.
Je mi z všeho zle.
Jak to má udělat aby nám dal už pokoj boji se má u mě věci atd.
Co s ním mám dělat? Omlouvám se že sem to napsala tak honem.Snad vás něco napadne.
Myslím že řada od nestranného člověk je jiná než od rodiny. Děkuji.

Uteč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1766
3.12.19 12:53

Je v bytě napsaný? Má tam trvale bydliště? Věci vyhazet. Vyměnit zámky. Při nejhorším zavolat policii. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
3.12.19 12:54

To nemáš zapotřebí. Prostě vyházej jeho krámy. Budeš ještě víc sama, ale podle mě jsi silná ženská, podle toho, co píšeš, tak proč sakra živit gemblera? PANEBOŽE! :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
252
3.12.19 12:58

Šanci dostal, dokonce několik a stejně to nepomohlo. Do toho nadávky a bití. Sbalila bych mu a pápá. Mysli na děti, v čem vyrůstají. Samotné ti bude líp. Držím palečky :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
3.12.19 13:13

Bude to jen horší… Taky se může stát, že ho pošleš do lékárny pro léky pro nemocný dítě a on se vrátí o 3 hodiny později, bez léků, bez peněz, co naházel do automatu. :?
U něj se zdá těch problémů vic- gembler, manipulátor a násilník k tomu. Určitě i pije. Takového chlapa s dětma nepotřebujete. Zavolej nej kamarádce a společně jeho věci zabalte a dej mu je před dveř. Hlavně žádný slitování „že jsou Vánoce…“, ať aspoň s dětmi máte pohodu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 13:30

Ahoj zakladatelko,
asi to neuslyšíš ráda, ale pokud nebude souhlasit s léčením ze závislosti, tak to ukonči. Nic dobrého by tě nečekalo. On sám to očividně nezvládne a ty bys byla chudák.
I pro něj to nakonec může být to nejlepší, co pro něj můžeš udělat. Uvědomí si, že má co ztratit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.12.19 13:37

Jsem manželka gamblera jestli se nezačně léčit, nikdy s tím neskončí, je to nemoc. Můj muž se naštěstí léčí, nehrál tedy automaty jeho problém se týkal sportovních sázek, tipsport, atd. No doufám, že opravdu můžu psát v minulém čase. Ale důvěra není a splácíme obrovské dluhy. Abychom vše utáhli, mám dvě práce a začínají se u mě objevovat nemalé zdravotní problémy. Takže jestli s tímto mužem nemáš žádné závazky, uteč dokud můžeš. On si hlavně musí připustit, že má problém a násilnické chování může i vyplývat z jeho závislosti. Můj muž dochází na terapie u neziskové organizace Podané ruce, nevím z jakého jsi města, ale myslím si, že snad v každém větším městě by něco mohlo být.
Ale dle toho co píšeš to asi nebude mít nějakou odezvu u tvého přítele. Jak jsem již psala, musí si hlavně on uvědomit, že má problém.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.12.19 22:18

Opravdu vám všem moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.12.19 22:28

Opravdu vám všem moc děkuji, Máte všecky pravdu…Já ho vyhodím a pak ho zas vemu zpátky jak mě odprosí pořád chci věřit že bude hodný jako dřív a ono se to spíš stupňuje, :,(. Musím udělat tlustou čáru, za vším já to vím ale nemám fakt Sílu snažím se kvůli dětem mám dvě děti 7 a 2 roky.
A na všecko se sama skoro furt…
Tak asi víte jak mě je…
Uvažuji že navštívím nějakého psychologa nebo tak…Sem na tom psychicky dost zle měla sem i nejhorší myšlenky že si něco udělám ale nedokázala bych to, dohnat tak dáleko vím že děti mají jen mě.
Tak proto mu dávám šance aby děti měli rodinu…ale pak si říkám za jakou cenu mají doma tátu když sem šťastná jen pár dní v měsíci jak on nemá hodně peněz, a pak za vše vděčný a plánuje a pak když má tak něco nakoupí aby se neřeklo a pak zas Herna.
Trv. Pobyt tady nemá, na nájem nepřispívá. Rika že na co když ho stejně vyhodím že tu je tak dva tydny:wine_glass:z do měsíce tak na co???
Alkohol nepije, ani nic nebere…Je prostě Falešný, a ano je manipulátor…
Měla sem prostě jedno přání v životě nejít si muže založit rodinu a zůstat s tím mužem do konce života jako to mají rodiče je ti moc krásné. Ale nevyšlo mi to u první, po 5 letech taky rozchod drogy.
Tak sem teď na druhé dala to toho všecko, a nechci si to připustit že by to nevyšlo.. Ale ono to nepůjde…a mě to moc bolí úplně cítím jak mám těžké srdce…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.12.19 22:55

Já Ti to napíšu z pohledu dítěte, které v tomto vyrůstalo. Můj táta začal hrát automaty v pozdějším věku, ale i tak to pro nás doma bylo hrozné. Kolikrát máma neměla peníze, aby nám koupila měsíčku na autobus. Jednou prohrál peníze, které máma ušetřila, aby nám koupila zimní bundy. Ani nepočítám, kolikrát máma nebo brácha chodili v noci po městě a hledali ho po hernách. Nebo když fakt prohrál hodně a rozhodl se, že se půjde pověsit, psal dopis na rozloučenou atd. Ještě horší je, že je myslivec, takže jsme doma měli zbraně. Nejhorší období byl podzim, to byl pořád na honech a věčně v limbu. Přemlouvala jsem mámu, ať se rozvede, protože nám prohraje i barák. Nerozvedla se, protože to pro ní byla potupa, byla vychovaná, že prostě ženská se má o chlapa starat a hotovo. Jsou spolu pořád, táta se nějak srovnal, ale nevím, jestli občas automaty nehraje. Už tam asi deset let nebydlím. Kdybych si mohla jako dítě vybrat, tak bych v tom opravdu žít nechtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.12.19 23:47

Držím ti pěstí ať to zvládneš, vím ze je to těžké. Mám v rodině gamblera, rozvrátil vztahy v rodině krádežemi, lhaním, podvody, vydíráním…okrádal svou ženu a děti, své rodiče připravil o dům, vše jen aby sehnal peníze na automaty. O všechny partnerky postupně přišel, v kontaktu je jen s jedním ze svých čtyř dětí, k nikomu z rodiny se nemůže ani přiblížit, přišel tak i o sourozence. Nevěříme mu, bojíme se. Jen s těmi, komu ublížil nejvíce, se paradoxně občas vídá, a to se svými rodiči. Peníze, o které je připravil, jim ale nevrátil. Prosím anonym, jedná se o meho švagra.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.12.19 11:54

Úplně vím jak se cítíš, já už v tom funguju dva roky. Máme dvě děti, už velké 18 a 11,které to tak nějak už hodně vnímají, takže nevím co je horší. A mladší dítě je tedy přítele? Pokud s ním máš nějakou vazbu tak to bude hodně těžké. Spíš bych se opravdu zkusila zaměřit na to jak mu nějak pomoci. Ale opravdu je to běh na dlouhou trať. A ty sama by jsi opravdu měla vyhledat odbornou pomoc, já jsem právě docházela do centra Podané ruce, vše je zdarma. Bohužel na to nemám v současné době čas, tak nade mnou visí antidepresiva, pořád se tomu bráním, ale nějak to asi bez nich nezvládnu. On si člověk myslí, že je v pohodě, ale není, mozek je opravdu počítač, vše si ukládá a jednou to všechno udeří. Pošlu ti nějaké odkazy. Tak na to mrkni, koukám, že tam snad už fungují i nějaké chaty. My už máme dva roky léčení za sebou, takže ani nevím, že to tak zdokonalili.
http://www.nabertekurz.cz/rozcestnik
https://podaneruce.cz/…vskem-kraji/
Ale nevím odkud jsi. Tak jen aby jsi viděla, že existuje pomoc. Mně ze začátku opravdu hodně pomohli, ale u nás v tom jsou obří dluhy u manžela zpronevěra, tudíž vyhazov z práce. Moc ti držím palce a´t je lépe.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama