Rozejít se nebo počkat?

Anonymní
2.12.19 19:25

Rozejít se nebo počkat?

Ahoj, nevím co mám dělat. S přítelem jsme už 2 roky a plánujeme bydlení. Přítel je o 16 let starší, ale to by mi zas tak nevadilo. Co mi vadíje že nemáme na sebe čas, on každý den opravuje dům a když přijde ke mě tak chce jen spát, sex máme jednou měsíčně a to si ho ještě musím vydupat, chybí mi vášeň, mazlení a tak. Nerad se líbá, cas si udělá jen pro své kamarády. Přes den už si nenapíšeme ani SMS, prostě vůbec nic, jen večer zavolá jestli jsem doma nebo v práci. Nepochvali mě, nepřinese kytku, neřekne že mě miluje (ale to vlastně nikdy nedělal). Jednou jsem ho nachystala že si psal s jinou takové ty flirtováci zprávy. Těžko říct jestli něco I bylo. Telefon má zaheslovany a je mi blbé do něho vůbec lézt. Nevím co se děje že začátku mi to nevadilo. A teď nevím jestli se s ním rozejít nebo vydržet, že se něco třeba spraví až budeme spolu bydlet. A nebo že bych si konečně sundala ty růžové brýle a viděla opravdu jaký je? Moje sestra mi jednou řekla, že je to strašně hodný kluk ale do vztahu nepoužitelný. Prosím poraďte, už nevím jak dál. Abych o něm neříkala jen zle věci, je velmi pracovitý, o co ho poprosím to udělá, ale jen tak sám od sebe dárek nebo kytku jsem dostala jen jednou za celou dobu vztahu. Asi jsem vadná :nevim: jinak se omluvám za gramatiku jsem dost rozrušená.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20131
2.12.19 19:28

Ne, opravdu se nezmění, za mě není na co čekat. V takovém vztahu bych nebyla a hlavně pamatuj, že to bude jenom horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15495
2.12.19 19:29

Na nic bych nečekala a rozešla se. Jestli po dvou letech z něj nevykřešeš žádnou vášeň, zájem, společné chvilky, po kterých toužíte oba, pak to bude jen a jen horší. Přijde mi, jako bys popisovala vztah dvou skoro-důchodců s dvěma dětma a šesti vnoučaty :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
2.12.19 19:36

Děvče zlaté… Vezmi nohy na ramena!
Určitě si zasloužíš něco víc. Nebo spíše něco, protože tady z toho nic nemáš, nic nedostáváš. Myslím hlavně citově.
Není to už ani žádný kluk, když je o tolik starší.
Já jsem kdysi říkala… Raději sama, než s nějakým blbečkem.
Jsi určitě mladá sebevědomá žena, co si to může říct také.
Příští rok určitě na tebe čeká nějaký stejně starý kluk, co tě bude bláznivě milovat.
A koukej pak napsat ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.19 19:38
@unuděná píše:
Na nic bych nečekala a rozešla se. Jestli po dvou letech z něj nevykřešeš žádnou vášeň, zájem, společné chvilky, po kterých toužíte oba, pak to bude jen a jen horší. Přijde mi, jako bys popisovala vztah dvou skoro-důchodců s dvěma dětma a šesti vnoučaty :think:

Taky si tak přijdu, toto nedělají ani moji rodiče a to mají problémů mezi sebou nad hlavu. Díky moc utvrdili jste mě v tom, co tak nějak cítím. Jen mi přijde strašně líto, že když se na něho vykaslu, tak zůstane v tom domě sám. Ale v podstatě si vše platil sám, takže tam není mého absolutně nic.

• Citovat
  • Nahlásit
15495
2.12.19 19:43
@Anonymní píše:
Taky si tak přijdu, toto nedělají ani moji rodiče a to mají problémů mezi sebou nad hlavu. Díky moc utvrdili jste mě v tom, co tak nějak cítím. Jen mi přijde strašně líto, že když se na něho vykaslu, tak zůstane v tom domě sám. Ale v podstatě si vše platil sám, takže tam není mého absolutně nic.

Ono totiž když vztah založíš na kvalitních základech a oba pak mají zájem na něm pracovat, tak ani v 60ti nemusí vypadat takhle. Já si nějak nedovedu představit tohle řešit po dvou letech, to máte být ještě dost zamilovaní, užívat si spolu každou chvilku, plánovat budoucnost, mít společné vize a zájmy. Tohle je bohužel vážně smutné vyprchání vztahu.
S tím barákem si hlavu nedělej. Není to 23letý student, co by to neutáhl. Žil tam dřív bez tebe, zvládne to zase. Je to dospělej chlap, tak se o sebe určite postará.
A nenechaa bych se moc utáhnout na nějaká romantická gesta, která určitě s rozchodem vytáhne. Protože možná by to bylo pár měsíců ok, ale jak tě bude mít opět „jistou“, tak se na to vykašle. Drž se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
2.12.19 19:44

V tomhle bych žít nechtěla… Zvaž, jestli to máš zapotřebí. Jestli nejsi šťastná, tak to s ním prober, nebo nech být. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.19 19:46
@HrozTaj píše:
V tomhle bych žít nechtěla… Zvaž, jestli to máš zapotřebí. Jestli nejsi šťastná, tak to s ním prober, nebo nech být. :andel:

Ale my jsme to probírali, tenkrát jak jsem mu našla ty milostné zprávy, tak jsme to vše probrali, řekla jsem, co mi vadí a pár měsíců se snažil a pak to zase skluzlo do toho samého kolečka. Jen nevím jak mu to podat, já přes ty rozchodu nejsem moc dobra :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
394
2.12.19 19:50
@Anonymní píše:
Ale my jsme to probírali, tenkrát jak jsem mu našla ty milostné zprávy, tak jsme to vše probrali, řekla jsem, co mi vadí a pár měsíců se snažil a pak to zase skluzlo do toho samého kolečka. Jen nevím jak mu to podat, já přes ty rozchodu nejsem moc dobra :zed:

A kdo je přes rozchody dobrý?
Je to na tobě, jestli v tom chceš žít dál. Pokud ti partner nedává to, co od vztahu očekáváš, tak buď se nějak pokusíte o změnu, nebo to prostě změň ty odchodem. A nebo buď nešťastná ve vztahu, který ti neposkytuje uspokojení. Vím, že se to napíše snadno, ale víš co, žiješ jenom jednou a proč být s někým, kdo si tě absolutně nevšímá? Čekat, že se něco zpraví až spolu budete bydlet, je pěkná blbost. Akorát k němu získáš větší odpor, protože spolu budete víc a víc a bude vás vázat materiálno… :andel: A bude zase o kus těžší odejít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52844
2.12.19 19:55

Jsi v takovém vztahu spokojená? Ano časem se změní ale k horšímu. Nejste spolu tak dlouho a kašle na Tebe, i ten sex je dost katastrofa :jazyk: Všichni jsou pro něj přednější než ty :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.19 19:57

Jo máte pravdu. Já jsem to prostě asi jen potřebovala slyšet od někoho cizího a objektivního, díky moc :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
19746
2.12.19 19:59
@Anonymní píše:
Ale my jsme to probírali, tenkrát jak jsem mu našla ty milostné zprávy, tak jsme to vše probrali, řekla jsem, co mi vadí a pár měsíců se snažil a pak to zase skluzlo do toho samého kolečka. Jen nevím jak mu to podat, já přes ty rozchodu nejsem moc dobra :zed:

Nejlepší je to na férovku. Chci se s tebou rozejít, protože…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.19 20:01
@Markéta80 píše:
Jsi v takovém vztahu spokojená? Ano časem se změní ale k horšímu. Nejste spolu tak dlouho a kašle na Tebe, i ten sex je dost katastrofa :jazyk: Všichni jsou pro něj přednější než ty :?

Někdy mi to tak přijde, byli jsme spolu na dovolené, protože jsem si ji vydupala a byl naštvaný, protože prostě pak nebude stíhat s opravou domu, co chtěl stihnout, ale když kamarád zapijel děcko, to nebyl vůbec naštvaný, že bude muset jít. A co si budeme ten sex je taky o ničem, furt jsem si říkala, že to prekousnu, že ho miluji a že nepotřebuji dobrý sex, ale teď mi to strašně chybí, tak čumím doma na filmy plně vasne :mrgreen: 9

• Citovat
  • Nahlásit
19746
2.12.19 20:04

Jestli sex stojí za nic, tak ber nohy na ramena. To se dlouhodobě vydržet nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
177
2.12.19 20:46

Ahoj můžu se taky přidat? Poraďte mi nebo řekněte názor?
Jsem už 7 rokem vdaná. Poznal mě na vozíku a tak si mě i vzal. říkal, že to chce, že mi bude pomáhat a že mu vozík nevadí. Vše bylo nádherné, jezdili jsme na výlety, trátili spolu každou chvíli. Máme spolu 3letou dceru kterou jsme chtěli. Podařilo se nám to asi po 2letém snažení, chození po vyšetřeních, atd. Je tomu asi půl roku co máme krizi. Hádali jsme se k vůli tomu že je prostě jiný. Pořád jsem do něj ryla ať mi řekne co se děje. Nakonec z něj vypadlo že byl v baru a tak nějak si řešil naší situaci po svém ( není to člověk, který se dokáže svěřovat a mluvit o problémech ) omylem shodil na nějakou holku pití a tím vše začalo. Nevím co se vše dělo ale přiznal se mi, že se mu líbí a že je stejná jako já jen může prostě vše co já nemůžu. Vypsali se spolu ale prý jednou. Myslím že to bylo v ten den. Strašně si spolu psali a píšou. Dostala jsem z něj že už ho takový život nebaví, všude se ptát zda tam můžu a kam můžu atd. Řekl mi že se asi zamiloval ale že ten náš vztah chce zachránit a dat mu šanci. Jenže abychom byli spolu když nemáme zrovna malou tak jede za ní jdou na hory, kolo.. prostě to co nemůžu já. Nechci mu zakazovat to co má rád. Můžu mu věřit? Poraďte mi prosím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat